Španělsko

Doporučíte někdo destinaci ? Rozhodujeme se kam na svatební cestu Tenerife, Costa Brava, Andalusie , Ibiza... příroda i památky aby tam bylo od každého kousek ❤
Odpovědět
No, na Ibize jsem nebyla, ale v Nemecku plati jako ostrov pro parby mladych, osobne bych asi volila na svatebni cestu neco trosku romantictejsiho. Andalusie je krasna, ale studene more.Teneriffa je urcite krasna, ale moc pamatek tam nebude. Za me by to byla ale asi z nabidky nejlakavejsi lokalita :-) my byli pred par leti na Gran Canaria u plaze Amadores, nadherne ciste teple (27 Stupnu) more a tenkrat super hotel. Costa Brava je takova klasika, ale zas se da vyjet treba do Barcelony, ta se urcite vyplati, je tam krasne. Ale more asi taky nebude uplne horke :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rozhodně Andalusie :) Moře mi přišlo teplé akorát a ty památky! Hlavně teda ve vnitrozemí, Granada a Cordóba, ty fakt stojí za vidění! Ale vy chcete asi klasickou plážovou dovolenou? My tu Andalusii totiž projeli od města k městu, a nebyla to teda svatební cesta a už v půlce června byl ve vnitrozemí strašný hic, ale zpětně můžu říct, že to za to stálo :)
Odpovědět
Ahoj mi byly začátkem července na svatební cestě v Andalusii :-) Země je to krásná, hodně jsme cestovali , ale moře bylo hodně studené a to nepatřím mezi zimomřivé holky,. Takže pokud chceš typickou plážovou dovolenou tak Andalusii ne, pokud si chcete půjčit auto a cestovat tak Andalusie ano :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?