Portugalsko/ Jižní Španělsko - nějaké tipy?

Ahoj, prosím o nějaké tipy na svatební cestu do jižního Portugalska či Španělska. Byl jste někdo, máte zukušenosti, která středisko popř. hotel? Nechcem nic moc komerčního jako obří hotel, ale spíš něcomenšího romatického někde blízko u pláže....Děkuju moc za doporučení.
Odpovědět
Ahojky, my jsme se včera vrátili ze svatební cesty po Andalusii a byla to nádhera!! Původně jsme chtěli zůstat v Malaze, ale vzhledem k tomu, že je tam co vidět, jsme se nakonec rozhodli projet 4 hlavní města - Malagu, Sevillu, Cordobu a Granadu a byl to nezapomenutelný zážitek! Pokud ale chcete být jen na pláži, v Malaze není snadné sehnat hotel přímo na pláži. Bydleli jsme v Monte Málaga, od kterého je to na pláž kousek, ale my jsme chtěli vyzkoušet pláž La Malagueta, která byla asi 20 min. pěšky... Zkus booking a třeba budete mít štěstí:)
Odpovědět
Ja jsem se pred dvema tydny vratila z Isla Cristiny. Je to u hranic s Portugalskem. Já tam jela hlavně kvuli plážím. Všude tam okolo jsou překrásné pláže, jen opravdu je to klídeček, nic moc tam není. Já byla akorát na výletě v Seville (ale ta je tak nádherná, že to bude zážitek na celý život! Jenom teda to šílené vedro...!). Cestou do hotelu jsme vysazovali další turisty po hotelích a asi jsem byla ráda, že jsem byla v té isla cristině. Konkrétně hotel Asur ISla Cristina. :-)
Odpovědět
Ahoj, my sme sli na dovolenku do Portugalska (precestovali sme ho od juhu k severu) a plaze v oblasti Algarve su uplne fantasticke a vyrazaju dych.
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, Andalusie je nádherná, můžu doporučit jednak pro relax v plážovém hotelu, města Malaga, Benalmadena nebo Torremolinos. Jsou to klidná, romantická místa ideální pro svatební cestu. Pokud budete chtít cestovat, tak určitě stojí za navštívení města Sevilla, Cádiz a Granada. Nabídku pobytových i poznávacích zájezdů najdete na mých stránkách nebo se mi ozvěte na mail, ráda Vám poradím, zašlu nabídku a kompletně vyřídím Vaši skvělou dovolenou.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 letech
Hezký den. Určitě se připojujeme k ostatním s doporučením Andalusie. Tam si užijete vše co na svatební cestě chcete. My jsme tam tedy výletovali už dříve, ale je to úžasné a dokonce se dají spojit hory a moře třeba za jeden týden. Velice příjemně nás překvapila Sevilla což je nečekaně opravdu krásné město (podrobné info třeba zde https://www.cklub.cz/pruvodce/spanels... ) Je to horské město s typicky španělskou atmosférou, a snadno se odsud pak dá přesunout třeba do Malagy...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?