Poraďte cestovku, která dává slevu pro novomanžele

Profilova fotka
Zdravím všechny....chtěla bych se zeptat, zda zna nějakou cestovku, kde by novomnaželé měly slevu na svatebni cestu? Nějaký dobrý tip? Jestli již tady takové téma je, tak se omlouvám....nic jsem nenašla! Děkuji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, my to taky budeme využívat - jmenuje se Blue Style a má sídlo v Praze a Olomouci, možná i jinde.my ale vždycjky objednáváme přes net, to je další sleva. ta sleva dělá 3000 kc na zájezd. my si budeme kupovat nejakej last minute tesně před svatbou že bysme tak do 5 dnů po svatbě odlítali ale ještě nebudem mít oddací list tak se tam musíme jít zeptat jak to udělat aby ta svatba byla.
Odpovědět
Profilova fotka
aha....díky! S Blue Style už jsme taky byli...Budu se na to muset taky poinformovat! Ale vlastně když to objednáváš přes net, tak stejně bys těžko někde ukazovala ten oddací list ne?? my taky plánujem odjet 2,3 dny po svatbě....
Odpovědět
Profilova fotka
no to je pravda, my to vždycky děláme tak že objednáme přes net a pak to deme zaplatit na pobočku. a když už ste s něma byli, tak to je ještě slava pro stálý zákazníky!my s něma jezdíme každej rok.
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak to by bylo super! A myslíš, že to půjde i bez toho oddacího listu?? Ten totiž chodí prý tak do 14 dnů ne???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, co já vím, tak novomanželskou slevu dávají všechny cestovky. Většinou platí 6 - 12 měsiců od uzavření manželství.
Odpovědět
Profilova fotka
no snad jo, tam někde v těch podmínkách v tom katalogu sem četla že na základě oddacího listu...ale my se tam půjdem zeptat - třeba jim budou stačit ustřihnuté občanky nebo smlouva s hradem kde se koná obřad...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď jsem psala mailík do té cestovky Blue style a je to jenom na základě oddacího listu a ta sleva 3000,- je ale z katalogové ceny, takže to neplatí na last minute :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Exim tours: Slevy pro novomanžele Svatební cesta bezpochyby patří k největším životním událostem každého člověka. Pro ty, kteří vycestují do 3 měsíců po uzavření sňatku a při koupi zájezdu předloží kopii oddacího listu, obdrží od naší cestovní kanceláře dárek v podobě slevy 4 % ze základní katalogové ceny zájezdu, maximálně však 1 200 Kč na osobu z manželského páru. Slevy lze uplatnit pouze z katalogových zájezdů ze základní ceny na dospělou osobu a neplatí pro vypsané speciální nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tuhle slevu nabízí i Tomitour.... nevím, jaké jsou na ně recenze, ale my s nimi byli loni v Egyptě a spokojenost... sleva je asi 10%... jestli nekecám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
S Eximem jsme byli i my , taky uplně v pohodě, doporučuju.
Odpovědět
Profilova fotka
kam: tak to je zrada! stejne se tam ale ještě zajdem zeptat-třeba že bysme ten oddací list doložili později.to by snad mohlo jít!vloni tam byla taková moc vstřícná paní... my sme o eximu též uvažovali ale blue style je levnější!
Odpovědět
Profilova fotka
hafhaf blue style nabízí stejný hotel jako exim, ale je dražší, ono se to nedá takhle říct, musíš si vybrat místo a hotel a pak hledat za kolik ho kdo nabízí
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
tak sme byli v tom Blue stylu a pan í nám řekla at neřešíme novomanželskou slevu, že ještě levněji nás vyjde last moment.takže zatím ještě čas...
Odpovědět
holky a jak je definovan pojem novomanzele? jak dlouho po svatbe?
Odpovědět
Normálně je to do 1 roku po svatbě. Ovšem u cestovek je to většinou do 3 měsíců, déle slevy většinou neposkytují.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky jsem koukala na Exim a je nejvýhodnější uplatnit slevu (8%) při rezervaci zájezdu do ledna. Pak se teda nedá uplatnit ta novomanželská, ale tahle je výhodnější. Ještě je k tomu transfer zdarma.
Odpovědět
Profilova fotka
já měla u eximu slevu 12% z veletrhu, bylo to do 26. 1.; jinak já jsem viděla slevy spíš na svatební seznamy v obchodech než pro novomanžely, už se to moc nenosí
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 letech
Profilova fotka
Dobrý den, dnes již většina cestovek poskytuje slevu novomanželům. Stačí předložit oddací list a vycestovat do 3 (někde 6 měsíců od svatby. Navíc od některých dostanete ještě dárek v hotelu (např. květiny, dort, ovoce...) Na mých stránkách najdete spousty zájezdů do různých destinací od desítek českých cestovních kanceláří (cena je samozřejmě stejná jako přímo u nich). Ráda Vám poradím a zájezd pohodlně zařídím, napište na e-mail. Těším se na Vaše poptávky.
Odpovědět
Profilova fotka
Alex dává slevu 1000,-, pokud stihnete odcestovat do měsíce po svatbě.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 letech
Nějaké nové typy na slevu na zájezd, která je výhodnější než first minute nebo se dá kombinovat? Popř. nějaké vyloženě svatební cesty, kde jsou nějaké bonusy pro novomanžele prosím? :-)
Odpovědět
našla jsem tohle: www.yachtwedding.cz otázka, co si o tom myslet :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Holky je teď v roce 2023 něco aktuálního nebo už tyhle slevy pro novomanžele v cestovkách tak nefrčí? Nepodařilo se mi nic najít, jenom nějaké luxusní dovolené na Mauricius a podobně. Ale co takové Řecko, Španělsko, Itálie, Bulharsko, Tunisko, není nějaká sleva na zájezd?
Odpovědět
Nikdy žádný slevy nedávali maximálně hotel nějakou pozornost, ale nevadí @dorotka55
Odpovědět
@snoopyy To není pravda, ze nikdy nedávali, asi s tím jen nemate zkušenost. Ale dávali, dříve byly procentuální slevy na cely zájezd u cestovek a u luxusnejsich zajezdu i třeba nevěsta zdarma ubytko. Myslím BlueStyle mívala nějakou slevu třeba 20% na cely zájezd, teď už ale nemají tak asi už to tolik nebývá. 🙂
Odpovědět
@dorotka55 když to říkáte
Odpovědět
@snoopyy Tak vím, že to tak bylo, takže to není jen, že říkám. 🙂 Spíš se divím, že si někdo myslí opak. Znám hrozne moc lidi co 10-15 let zpátky jezdivali bězně po svatbě s automatickou slevou od cestovka pro novomanzele a i tady je o tom hodně diskuzí. 🙂 Myslela jsem, že tohle všichni znají. 🙂 Akorát právě posledních pár let už to mizí a nebývá to tolik.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?