Libanky a korona

Ahoj holky, vyrazite vubec po svatbe v teto dobe na libanky a pokud ano tak kam?
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme chtěli na wellness do nějákého hotelu, ale jak je to teď takové šelijaké a wellness jako takovej je vlastně zavřenej, tak jsme se na to vybodli a pojedem příští rok snad k moři, jak jsme původně chtěli, protože já jsem u moře ještě nebyla 😉
Odpovědět
My jsme měli svatbu minulý týden. V plánu byl půl týdne welness v Karlových Varech (který proběhl) a půl týdne pobyt v Kašperských horách. To nám zrušili. Tak jsme jeli domů a zcela neplánovaně si na jeden večer zajeli do Brna do hotelu Anybody ☺️
Odpovědět
@luciebucie a jak se vam tam libilo?stoji to za ty penize?
Odpovědět
@petrane nám se tam líbilo 👍😉 měli jsme jeden z těch míň interaktivních pokojů a i tak to byla paráda. Peněz je to ale kotel, to je pravda ☺️
Odpovědět
Profilova fotka
@donpepe_al Líbánky nakonec odkládáme na lepší časy.
Odpovědět
My čekáme miminko, tak bychom přeci jen chtěli někde něco, třeba v samotě, ale ať to nestojí raketu... ale zatím bohužel furt nemáme nápad co a kam :/
Odpovědět
Profilova fotka
My se brali v cervenci, jeli jsme jen na takovou kratkou dovcu do jiznich cech. Byli jsme v penzionu ametyst v ceskem krumlove, maji tam soukrome wellnes. A pak jsme jeli do Kubovy Hute. Tam by mohlo byt moc pekne ted. 😊 Na poradnou svatebku pojedem v lete snad😊
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
My se brali minulý rok v říjnu, na svatební cestu jsme tak mohli zapomenout, pojedeme až letos, snad už bude líp 😢 😞 🤔
Odpovědět
My na svatební cestu jeli v říjnu 2020. Sice to obnášelo víc byrokracie a pár věcí jsme museli změnit, třeba harmonogram cesty kvůli zrušeným letům, ale jinak v pohodě. Jsem nadšená a vděčná, že to vyšlo.
Odpovědět
Ahoj, my jsme letěli na Zanzibar. Vrátili jsme se 8.1.2021 a vše bylo naprosto skvělé! 🙂 Tam se covid vůbec neřeší a je tam ´´zakázaný´´. Tam úplně zapomenete na to, co se děje tady 🙂 Letěli jsme s Katarem, který nepožadoval test tam, ani zpět.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?