Letenka po svatbě na nové jméno

Ahoj, během příštího měsíce bychom chteli s partnerem koupit letenky na svatební cestu na Kubu. Svatbu máme v září. Na Kubě bychom se chtěli vyhnout sezóně hurikanů, takže máme v plánu vyrazit az v listopadu nebo prosinci. Tzn. že minimálně záteční cesta proběhne za více než 3 měsíce po svatbě. Stávající pas tedy bude neplatný. Mohlo by dojít k nějakým problémům, pokud bychom rezervaci letenek provedli už teď na moje nové příjmení a já bych si poté mezi svatbou a odletem zařídila nový pas? Předem díky za odpovědi.
Odpovědět
No pokud je to pres nejakou CK a vy uz zajezd budete mit zaplaceny na vase stare jmenu, tak je tam tusim poplatek za zmenu 1000-10 000, dle toho kolik vam zbyva do odletu Doporucuji zarezervovat a zakoupit na vase budouci nove jmeno
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, svatbu máme v červnu a na svatební cestu letíme v září a už jsem letenky kupovala na nové příjmení. :-) A žádný problém nenastal, jen když jsem si chtěla koupit místo v letadle, tak chtěli po mě číslo pasu atd.. Takže jsme jen zajeli do letušky a tam nám to udělali bez toho pasu. :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?