Fidji a Cookovy ostrovy. Máte zkušenost s dovolenou?

máte holky některá zkušenost s těminto zeměmi? Je to sen, ale taková svatební nebo později jen dovolenková cesta tam mi připadá jako exotika number one. ( hned vedle Franc. Polynézie, ale toto téma je již založeno...)
Odpovědět
tak Cookovy ostrovy se nám moooooc líběj, ale ty jsou už extra drahý :-(
Odpovědět
no to jo teda...ale chtěla bych se tam podívat...
Odpovědět
no to já taky :-D :-D a co britské panenské ostrovy????? x-) x-) tam bych jela radši x-) , ale ty ceny.....uuuj :-p
Odpovědět
to je karibik, že? joo, ty by mohly být taky krásný...a cenově určitě dostupnější...ale ta oceánie je prostě oceánie :-)
Odpovědět
nebyla tam některá z vás ?
Odpovědět
bohužel ne:o)
Odpovědět
Tak honem některá tam, at máme info... ;-) :-)
Odpovědět
beau: tak trošku finančně přispěj a klíďo:o)))))) ;-) :-D :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
no uvidíme, třeba někdy ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
doporucuju si precist clanek v instikntu o fidji...okamzite me ta romantika presla :-S
Odpovědět
moje sestřenka tam byla, podle fotek to byla pohádka, nádhera...nejeli se tam jen válet u hotelové pláže, i ostrovy procestovali, spali v chýších apod., prý fakt nádherný zážitek... ;-) já viděla jen fotky, ale přesto doporučuju, ta exotika z nich přímo sálala x-)
Odpovědět
Článek se načítá
jo zapoměla jsem dodat, že byla na Fidji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
santron: též jsem to četla a moc lichotivě to neznělo :-|
Odpovědět
co je to za článek? není někde na netu? že byste hodily odkaz? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jestli je na netu nevím, ale o Fidji se nevyjadřuje moc lichotivě. Místa, která známe z Modré laguny prý není možné navštívit, protože na těch plážích se nesmí vystupovat z lodi. pronájmy lodí předražené, hygiena nic moc, , žena tam nemá žádné slovo - všechno tam musí zařídit muž, prostě žádná romantika spíš pro otrlé dobrodruhy... jen píšu, co psali v Instinktu ;-)
Odpovědět
je potřeba to asi vidět a posoudit... někdy ty články jsou zavádějící...Spíš bych dala na lidi, co tam byli...
Odpovědět
a co Cookovy ostrovy?
Odpovědět
no hlavně v tom článku asi psali celkově o životě a kultuře Fidji, podle toho, že tam píšou o ženách a neúsě k nim apod., kdo tam jede na dovolenou, tak tohle myslím neřeší... ;-)
Odpovědět
no právě...to bychom nemohli nikam, třeba ta chudoba v některých zemích by takky odrazovala z jejich návštěvy a že jich takových není málo
Odpovědět
hned bych vyrazila :-) :-)
Odpovědět
Ahoj holky, my jsme o tomto vyletu docela premysleli, jsme ted na Zelandu a odtud je to kousek. Zalezi asi taky co od toho ocekavate. My na plaze moc nejsme, takze bychom to asi prolozili cestovanim po ostrovech. Co jsme se ale doslechli, tak komerce velka a ceny nic moc. Navic po zkusenosti s mistnimi Maory, kteri vlastne z techto ostrovu na Zeland prisli, me to ani tak nelaka, nejak mi k srdci neprirosli a exotiku si predstavuju jinak. Jejich bojovy hopsani mi proste nic nerika, kultura temer nulova :)
Odpovědět
Tyyy jo. na Zélandu...Jaký je tam ted počasí? Tam musí byt krásná příroda...(Pán prstenů :-) ) A co koupání? Kde tam jste? A jako exotiku si teda představuješ co? Kam by sis za exotikou zaletěla? hezký den
Odpovědět
Zacalo jaro, takze super. Vsechno kvete, hromada rododendronu, magnolii, okrasnych tresni. Pana prstenu jsem nevidela :), ale priroda je vazne super. Koupani moc ne, jenom v lete na severu severniho ostrova, teda da se i jidne ale je to docela studene... My jsme na jiznim ostrove. Me prijde exotictejsi Asie, ale to je prave vec vkusu :) Doufam, ze tam se jeste dostanu... Urcite Fiji pro hodne lidi exotika je (teda je to exotika i pro me akorat se mi moc nelibi), ale nevim zda se to za ty penize z Evropy vyplati... Navic my jsme byli nedavno doma, cesta sem na trvala skoro tri dny a pak nam bylo tak blbe z toho casovyho posunu a letu, ze jsme se z toho vzpamatovali dva tydny.
Odpovědět
A co Franc. Polynézie? ;-) :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?