Ozdoba na auto - květina nebo panenka?

31. led 2022640
  • Mne osobně se nelíbí a nikdy nelíbila výzdoba ve formě panenek či jiných postaviček ... jsem pro jednoduchost. Já i manžel jsme měli pouze jednodduchou výzdobu ve formě břečťanu - zvolen z důvodu symboliky.

• @koblizek10  dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli máte panenku a panáčka na prodej, děkuji Sislová

• Zdravím, sice je nikde nemám na fotu, ale mám panenku nevěstu i panáčka ženicha. Jestli to není ovšem nějaký šotek, protože jsem je inzerovala, ale nyní už ne. Písněte, pokud máte zájem o tuto ozdobu na auto, poslala bych Vám fota....Je to na velké přísavce, panenka má pojištěné šaty, aby se jí za jízdy nezvedaly a má kytici v ruce.

• Sponzor fóra
  • A proč se trápíte? Dělejte, co je Vám bližší a co chcete 😉 Podívejte se, co vám vyhovuje víc ve stylu

• @cannelloni  Ja se porad pokousim rozlustit, kdo se ma cim trapit, ale nejak mi to nejde…

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Nabízím výrobu svatebních dekorací, kytic a rovněž svatební výzdobu na klíč. Šiji na zakázku svatební závoje, vývazky, opasky, tylové sukýnky a další
    Náš svatební online krámek se zabývá především půjčováním dekorací a inventáře a dekorováním obřadů.
    Svatební dekorace na Vaše přání...
    Nabízíme také svatební vývazky, autokorsáže, oznámení...

Dekorace z živých květin pouze v Ostravě a okolí do 100km
    Články od našich partnerů
    Posvatební kolotoč: Co všechno si ohlídat a zařídit po svatbě?
    TOP-5 dámských parfémů s dlouhou vydrží
    Letní svatební make-up? Následující 3 tipy vám pomohou ho udržet i přes vysoké teploty
    Archiv článků od partnerů