Jak zdobit auta ostatních svatebčanu?

Ahoj, prosím prosím, budete zdobit a případně jak, auta ostatních svatebcanu?? Kujiii ;-)
Odpovědět
My zdobili jen bílou stuhou...
Odpovědět
@luckapol všechna auta? A jak prosím?
Odpovědět
Profilova fotka
@targi Zdobit nebudeme, nikam se nepřesouváme ;-) Obvykle se ale auta svatebčanů zdobí bílou stužkou do véčka na kapotu (podle mě úplně stačí k identifikaci svatební kolony), někdo zdobí kliky mašlemi, nebo postranní okýnka. Ale většinou jen koupíš tu stužku a někoho pověříš, aby to svatebčanům rozdal až dorazí na místo srazu, oni si to instalují sami :-)
Odpovědět
@poinsettia a jen první nebo všechna?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@targi Co si pamatuju, stužku dostala všechna auta :-) Také bych to tak udělala, v rámci posílení svatební sounáležitosti ;-)
Odpovědět
@targi Na autě nevěsty bylo na kapotě srdce, které bylo přichyceno organzou do véčka. Ostatní auta svatebčanů byla ozdobena jen bílou stuhou na kapotě do véčka :-)
Odpovědět
My na autě nevěsty a ženicha budeme mít srdce z břečťanu - já větší, ženich menší... A na auta ostatních svatebčanů jsem nastříhala cca 10 cm široké a 2 metry dlouhé pásy organzy (těma zubatejma nůžkama, aby se to netřepilo, zůstalo mi hodně organzy ze šatů, co se šily) a na každé auto se uvážou mašle na zrcátka...
Odpovědět
@targi My na autě nevěsty měli stuhu z organzy a panenku,a ostatní svatebčané měli na autech bílé stužky do V.
Odpovědět
Auto, které mě vezlo, mělo v předu na kapotě proutěné srdce. Auta hostů jsme nezdobili. Všichni přijeli až na místo obřadu, od něho potom odjížděli na místo oslavy sami, my se mezi tím fotili.
Odpovědět
Jak širokou a dlouhou stužku na ozdobení aut svatebčanům do Véčka ?
Odpovědět
@xxkaterinka Častá šířka je 7 mm,ale délka záleží podle typu auta.
Odpovědět
@xxkaterinka u nás nejprodávanější na auto je 1,2 cm a počítá se cca 5 m na auto (večko). A jedna naše stuha, která má 25 m by Vám měla stačit na 5 aut a u nás ji koupíte jen za 28,- Kč. 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 3 letech
My jsme nastříhali bílou organzu a na zpětná zrcátka u svatebčanů jsme je přivázali na uzlík. vypadalo to hezky, bylo to levné. Auto ženicha a nevěsty jsme měli lépe ozdobené, já měla květinu vepředu a manžel cylindr. :-) V jednoduchosti je podle mě krása. Není toho potřeba tam dávat moc. Je to pak zbytečně drahé a auta se odvezou domů a už se na to nikdo nedívá. :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?