Svatební koordinátorka na 12.10.2019, Brno-venkov

Ahoj nevěsty a již vdané paní. Potřebovala bych tip na nějakou šikovnou svatební koordinátorku. Svatba bude 12.10.2019, obřad na zámku ve Slavkově, afterparty v kulturním domě Mokrá-Horákov a restauraci se nám zatím nepodařilo sehnat. Dost věcí už mám zařízených nebo rozjednaných, jde mi sem tam o nějakou radu, když něco nebude vycházet (třeba teď se mi nedaří sehnat dobrou restauraci, která by měla volno) a pak o průběh celého dne, abych si já i moji nejbližší mohla svatbu užít a neřešit tolik věcí. Budu moc ráda za konkrétní tipy včetně kontaktů a přibližné ceny ;)
Odpovědět
já mám tým koordinátorek z téhle společnosti: http://www.eleganceindetail.cz/cz/, zkuste mrknout. jsem s nimi moc spokojená. vybouchlo nám v listopadu místo, které jsme měli domluvené od srpna a holky mi to pomohly zachránit a najít něco jiného. komunikují rychle, mají dobré nápady a hromadu zkušeností. v jejich týmu je i vizážistka a kadeřnice v jednom a fotografka. holky jsou sympatické a příjemné.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda se ujmu pomoci, s čímkoliv budete potřebovat. V kulturním domě Mokrá - Horákov budu dělat kompletní výzdobu v září, takže už to tam znám :-) V případě zájmu nahlédnite na moje webové stránky. Budu se těšit, Pavla
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?