Menu Forum

Svatební koordinátorka - 13.8.2016

24. kvě 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
balejka
1
Registrovala se 2. února 2016 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků a 12 inzerátů. Má 1 přítele. Region Nový Jičín.
  • Svatba byla 13. srpna 2016
fotoportrét
fotoportrét
balejka
1
Registrovala se 2. února 2016 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků a 12 inzerátů. Má 1 přítele. Region Nový Jičín.
 Hledám koordinátorku. Severomoravský kraj. Více info do zpráv. Děkuji moc
15. dub ve 12:13  •  Svatba byla v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
oslavte
Oslavte.cz - svatby a oslavy bez starostí
Lenka Janeczková PRO

Organizování svateb - Region Ostrava
6
fotoportrét
fotoportrét
oslavte
Lenka Janeczková PRO

6
 Dobrý večer,
jako svatební koordinátorky a svatební agentura Oslavte.cz, si dovoluji reagovat na Vaší poptávku. S přípravama svateb na klíč, sestavení harmonogramu, organizací daného dne, předsvatebním poradenstvím či dílčích úkonů ve svatební den, máme tak již několikaleté zkušenosti.

Sídlíme v Třinci, ale není pro nás problém uskutečnit nějakou událost, svatbu, oslavu v jiném místě/městě.

Proto nás neváhejte kontaktovat jak na emailu, nebo na tel.
Věřím, že při spojení Vaší představy a naší profesionality, bude svatební den, přesně dle Vašich přání a k Vaší spokojenosti.

Mějte pěkný den, s pozdravem za tým Oslavte.cz Petra J.
11. kvě ve 21:41  •  www.oslavte.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra svoje kontaktné údaje”
fotoportrét
fotoportrét
balejka
1
fotoportrét
fotoportrét
balejka
1
 Dobry den, zajima me cena.
15. kvě v 16:47  •  Svatba byla v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oslavte
Lenka Janeczková PRO

6
fotoportrét
fotoportrét
oslavte
Lenka Janeczková PRO

6
 Dobrý den,
cena za CELODENNÍ KOORDINACE se pohybuje od 10 tisíc (zahrnuje několik předsvatebních schůzek, konzultace, doporučení dodavatelů, obhlídnutí místa obřadu či hostiny, sestavení harmonogramu, moderování, sestavení programu, celodenní koordinace a organizace celého dne, a jiné ... ).
Nebo PŮLDENNÍ KOORDINACE za cenu poloviční 5 tisíc korun (kdy po ranních přípravách nevěsty, zdobení aut, vítání/myrthování hostí, organizace ranních příprav a obřadu, sestavení svatebního harmonogramu, přivítání novomanželů na místě hostiny, zasedací pořádek hostů, zahájení zábavy, a jiné ... naše funkce končí emoticon)

Většinou se ale snažíme naše ceny přizpůsobit požadavkům novomanželů a také náročnosti svatby. Což každá naše svatba je originál a přistupujeme k ní individuálně emoticon)

Při jakýkoliv dotazech nás neváhejte kontaktovat emoticon)
Přeji hezký den, za tým Oslavte.cz - Petra
18. kvě v 00:34  •  www.oslavte.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra svoje kontaktné údaje”
fotoportrét
fotoportrét
balejka
1
fotoportrét
fotoportrét
balejka
1
 Dobrý den,
tak to ne. Mám nabídku na celý den za poloviční cenu.

Díky
Jana R.
21. kvě v 09:36  •  Svatba byla v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michal_marek_atelier
Michal Marek
Michal Marek PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Praha
4
fotoportrét
fotoportrét
michal_marek_atelier
Michal Marek
Michal Marek PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Praha
4
 Dobrý den,
rád bych Vám nabídnul své služby na koordinaci Vašeho svatebního dne.Mam několika letou zkušenost se svatbami a byl bych Vám schopný nabídnout celodenni koordinaci včetně svatebního make upu za cenu 7.500 kč v případě že by Vás moje nabídka zaujala kontaktujte me na muj tel. 730 966 009
S přáním krásného dne Michal Marek
24. kvě ve 12:27  •  www.marekmichal.com  • Odpověz  •  To se mi líbí