Svatebni koordinator poptavka

Profilova fotka
Dobry vecer, kdo mi prosim poradi svatebniho koordinatora v okoli Havirova? Dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Ostravy, ale ráda Vám s koordinací pomůžu, mrkněte třeba na mé stránky ;-) Přeji krásný zbytek dne, Monika
Odpovědět
Potřebuji poradit než podepíšu koordinaci co má obsahovat smlouva.Nevíte někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
Smlouva by měla obsahovat základní údaje o poskytovateli a klientovi. Definici služby a bližší specifikaci poskytovaných služeb. Rozsah služeb, podmínky posk.služeb, odměnu, platební podmínky, zadávání pokynů poskytovateli, komunikaci s klientem, trvání a ukončení smlouvy, důvěrnosti, smluvní pokuty, odstoupení od smlouvy, rozhodné právo, závěrečné ustanovení a samozřejmě datum a podpis ;-) snad jsem na nic nezapomněla, krásný den
Odpovědět
a nemáte vzor? děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyžtak mrkněte na www.hezka-svatba.cz Zařizují svatby jako celek, nebo dělají jen koordinaci dne a byla jsem s nimi spokojená.
Odpovědět
Profilova fotka
Mám jen svou firemní smlouvu o poskytování služeb, můžu Vám ji poslat do interní pošty, jestli Vám to pomůže :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mohu doporučit http://terezagency.cz/ Super paní, hodně nápadů i zkušeností má neskutečně moc a zná to i ze strany nevěsty. My ji máme taky a jsme naprosto spokojeni. Koordinovala svatbu známým a fakt super organizace :)
Odpovědět
To budu moc rána prosím o poslání i.leberova@seznam.cz děkuji moc
Odpovědět
Profilova fotka
Máte to na mailu, krásný večer ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžeme nabídnout služby naší svatební agentury EVENTISTA, portfolio služeb naleznete na webu nebo na fcb profilu. Budeme rádi, pokud Vás naše práce zaujme. Hezký den
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 letech
Dobrý den, ráda bych poptala svatební koordinátorku. Mám zájem zejména o organizaci v den svatby. Svatba se bude konat 11.6.22 kousek od Prahy. V případě zájmu mne, prosím, kontaktujte na email nakupovani10@seznam.cz.
Odpovědět
Dobrý den, hledáme svatební koordinátorku na svatbu v Praze na konci léta/brzký podzim. Základní věci máme už trochu promyšlené, ale chceme někoho zkušeného, který nás nenechá šlápnout vedle během výběru dodavatelů a ve svatební den pomůže s koordinací 🙂 Pokud tu nějaká šikovná pan/í s volnou kapacitou je, prosím ozvěte se! 🙂 Díky a zdraví Lucka B.
Odpovědět
Článek se načítá
@krut0nek Slow weddings CZ, pokud bys nemohla najít, pošlu do zpráv 🙂 Markéta je skvělá!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?