Agentura "Jedinečná svatba" (Čarokrásno) - zkušenosti

Milé dámy, plánuji svatbu a chci využít pomoci svatební koordinátorky. Je tu někdo se zkušenostmi s agenturou Jedinečná svatba (Čarokrásno) nebo případně i s dobrými zkušenostmi s jinou agenturou působící v Brně? Díky moc!
Odpovědět
@marsir Zdravím, konkrétne nemám skúsenosť s Jedinečná svatba (Čarokrásno), ale mali sme koordinátorky "Svatbu na jedničku" , kt. majú kontakty na dodávateľov. Všetko závisí od vašej finančnej predstavy a typu svatby. Ak máte záujem o viac info, napíšte mi do zprávy a tam detaily rozvediem 🙂
Odpovědět
@marsir Jedinečná svatba a Čarokrásno jsou dvě rozdílné agentury. Respektive Jedinečná svatba už skončila činnost a její inventář vč. FB stránky odkoupila nějaká mladá slečna co si založila úplně novou agenturu Čarokrásno.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, ano my jsme měli svatební koordinátorku, výzdobu a kytky od Čarokrásno (Lucie Těšíková) a byli jsme moc spokojení. Svatbu jsme měli letos v červnu a postarala se o nás ukázkově. Něco z její tvorby je i v mém albu. 🙂 A přidávala jsem i recenzi právě na Čarokrásno (taky u mě v profilu). Pokud by Vás zajímalo něco konrétního, tak pošlete zprávu. 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?