Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@tripitaka tam jedna nevesta byla. to je to s temi lvy, vid? tam se nam ani nechce. ale nejradsi bych jela treba i do mesta na sever... prosim te nekoukala jsi, jestli v tom mestecku Le Morne je nejaky obchudek?Dinarobin ma "jen" plnou pentzi, takze piti si budeme muset platit a to rozhodne nebudu delat v hotelu.. P.Walter z BM nam rekl, ze si to mame klidne nakoupit po ceste z letiste, ale je mi trochu trapny prijit do 5,5* hotelu s kartonem vod:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka jojo lvi, tygři, želvy ....zvířátka mám ráda, tak tam asi půjdeme :-D na sever myslíš do Port Louis nebo uplně, třeba do Cap Malheureux?Tam by to mohlo být taky pěkný:-) A my máme "jen" polopenzi, takže pití taky budeme muset řešit, a tahat tam pití je mi taky trapný :-D...chceme jezdit na výlety atd.tak se nechceme vracet na jídlo a prý se dá najíst uplně všude a za dobrý ceny, takže to je v pohodě...mám strach spíš z těch večeří v hotelu, aby to nebylo moc nobl, na to si s budoucím mužem moc nepotrpíme, tak nevím :-( a nechce se mi tahat moc hadrů :-D no každopádně my letíme dřív než vy, takže ti pak poreferuju co a jak, i to pití a i výlety ti zjistím :-)
Odpovědět
@rozzaarka jak jsem ted mela v BM schuzku,tak pry na severu nic moc zajimavyho neni.A hlavni mesto pry taky nic moc,jen pry jsou tam dobry trhy,ale pry 2 hodky na Port Louis bohate staci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 a můžu se zeptat, jestli ti třeba něco doporučovali?Co fakt stojí za to?Do hlavního města bych se podívat chtěla, to je i taková povinost :-) ikdyž tam toho asi jak říkáš moc nebude...muzea atd, to bych vynechala...
Odpovědět
@tripitaka no taky se tam asi jednou mrknem,na ty trhy to já muzu :-) muzea taky určitě ne. Říkal ,ze všechno zajimavy je na jihu ,jak tady píšete holky.pry botanická zahrada je moc hezká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tripitaka jojo, to same jsem slysela taky - vsechno zajimave je na jihu. posles mi mail? nekde vyhrabu email, kde mam prezentace o ruznych vyletech. s kym jedete? jinak moc dekuju za budouci info. Moc nas zajimaji ty obchodni moznosti v Le Morne a ceny taxiku. jinak jsme jeste premysleli o tom narodnim parku, co je za le morne:-) black river myslim. kdo vas bude fotit?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 premyslim, jestli na port luise by se nedalo dohodnout s tim taxikarem, co nas poveze na urad, ze bychom tam hodinu zustali... jet tam pak znovu se mi nechce
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka my jedeme se svatbou v ráji a žádné takové informace nám nedávají...všechno si hledám sama...abych řekla pravdu tak ani to jednání není nic moc...ale třeba je to jen náhoda, vyfásli jsme jednu těhotnou paní, tak asi neměla náladu se o nás starat, nevím...pak odešla na mateřskou, nic nám neřekla, pak jsem tam psala a někdo jinej mi pak odepsal, že odešla, že se o nás bude starat někdo jiný...no nevím, je to takový divný...na Black River jsem se taky dívala, to je dost rozlehlý...četla jsem, že je i lepší si najmout průvodce...no mám nějaký tipy ale nevím pro co se rozhodnout :-) na focení jsme si objednali jednoho místního fotografa z Port Louis, tohle jsou jeho stránky http://www.exoticafotos.com/index-3.html a tvé dotazy si píšu abych na to nezapomněla a pak dám info :-)
Odpovědět
@rozzaarka No vy to mate daleko,tak se pak zkus řidiče zeptat,i kdyz me bylo řečeno ,ze to moc nedělají ,ale určitě je to o domluvě , Jo a říkal mi ,ze maji spatny zkušenosti s taxikáři ,budou asi stejni tak jak všude :-))) takže taxi moc nedoporučoval ,jen na kratší vzdálenosti . My kazdopadne budeme půjčovat auto. Řídí se tam jak u nás v Irsku a přítel je tady řidič ,treba zazijem nejaky dobrodružství :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 to mas vyhodu, ze se nebojite ridit na druhy strane:-) my si to radsi nelajsneme:-) v nejhorsim neokoukneme port luis, nic dramatickyho se nestane:-) nejsme moc typy na chozeni po mestE:-)
Odpovědět
@tripitaka to je skoda,ale na ty svatby v ráji uz jsem tohle slyšela od hodne lidi :-((. Tem fotografům jsem taky psala,ale neozvaly se :-( a maji tam svatby v ráji delegáta ?? A kdy vlastne letite ? My az koncem záři .
Odpovědět
@rozzaarka no já se bojím :-))) ale Michal je v poho , je to jeho job ,tak to vse odridi :-))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@tripitaka mam se svatbou v raji naprosto stejnou zkusenost jako ty... pekne dlouho mi nebyli schopni ani poslat cenovou nabidku, na dotaz mi neodpovedeli ani jednou a ceny v zaveru byly o tisice drazsi nez u BM. Takze volba byla naprosto jasna... sice vraci 1500 kdyz jim das fotky, ale to to fakt nezachranilo. Hlavne me stval ten jejich pristup, nezajem, nekomunikace.. Ale abych te uklidnila, poptavala jsem ve vice agenturach v zari a z jedne mi odepsali pred vanoci:-D:-D moc dekuju, ze nam pak das info. Jo a jeste me napadlo - odkud se leze na tu Le Morne jestli to teda jde:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tripitaka s kterou pobockou svr jsi komunikovala? jedna holcina komunikovala s Brnem a tam je to pohoda... ale Praha teda fakt des:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 Tak snad se nic nestane, a cesta s nima bude v pohodě, musím to zaklepat, ikdyž nám nic neřeknou, domluva na prd, jen když se má platit tak to píšou hned... psala si přímo tomu našemu?delegáta tam mají naštěstí. My letíme za chvilku 18.února a 21.2. je svatba...
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka jestli se to dá nazvat komunikací, tak komunikuju s pražskou pobočkou...to jste mi teda moc klidu nepřidali :-) ale co se dá už dělat, je to vše domluvené, příští týden doplatíme zbytek, to by nám měli dát všechny potřebné materiály, tak jsem zvědavá...
Odpovědět
@tripitaka jj přímo to mu vašemu fotografovi,ale ted uz jednoho mame ,takže dobry :-) ty Jo to uz mate fakt za chvilku:-) určitě vse dobře dopadne , myslím, ze problem je jen ta komunikace :-) tak pak určitě písni ,jak se vrátíte :-) aspoň ,ze je tam delegát :-)
Odpovědět
@tripitaka ahoj, máme stejnýho fotografa, tak jsem zvědavá na fotečky :-). Po mailu je moc milej a jedna holčina, co ho měla si ho moc chválila
Odpovědět
@nikus30 mně maily od toho fotografa padají do spamu, všimla jsem si toho až za dýl a taky jsem si právě myslela, že mi ani neodepsal.. tak jestli to nemáš třeba stejně, protože odepsal skoro hned
Odpovědět
@petabon aha,no já uz mu psala dávno ,psala jsem asi 6 a napsali 3 :-( ale jak říkám ,fotografa uz mame ,tak uz je to v poho :-)
Odpovědět
@nikus30 tak to jo :-). A koho máte?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 ty taky? ja obepsala snad 15 a taky mi nenapsali zdaleka vsichni:-):-)
Odpovědět
@petabon Elie Bernager :-)
Odpovědět
@rozzaarka bohužel taky :-(
Odpovědět
ahoj holky.. koukam, jak moc nadavate na svatby v raji.. my jsme pres ne objednali Sechelly a vsechno absolutne v pohode... takze nevim kde je zadrhel.. pravdou je to, ze cenami si moc hlavu nelamou.. ale kdyz jsme se na to podivali sami.. tak jsme se dostali na polovicni rozpocet za obdobne sluzby...
Odpovědět
Profilova fotka
@fyii tak to mas klidku:-) ale lepsi ceny stejne byly od Blue Marlin a komunikace s nimi je naprosto bezvadna, takze neni co resit. Ale Fakt ta prazska pobocka svr nefunguje:-)
Odpovědět
no ja byla v Brne.. ale tam nefunguje nikdy nic :) takze pochybuju, ze v Praze to muze byt horsi.. spis to asi bylo tim, ze mi jsme meli predstavu co chceme a tim padem se okruh nesmyslu okolo dost omezil.. budeme cestovat skrz ostrovy a na jednom z nich budeme mit svatbu..takze docela dobry, bych rekla.. vsechno zarizeno z jejich strany..zkusim se jeste podivat na to BM co maji jineho..
Odpovědět
holky jaký a odkud máte šaty? Já pořád nemůžu nic pořádnýho najít :-(, nechci klasický svatební šaty, ale něco jednoduchýho a vzdušnýho, bez jakýhokoli zdobení..
Odpovědět
@petabon ja porad vybiram,ale vypada tona ty posledni co mam v albu od Maggie Sottero Reese,jsou lehoucke :-)
Odpovědět
@petabon tak uz jsem to zmenila ,jsou prvni v albu:-) jsou mi trochu delsi,ale to se upravi :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?