Svatba 27.7.2012 - Řecko. Kdo jste tam měl svatbu také?

Původně jsme chtěli jet na dovolenou, ale pak přišla myšlenka svatby a tak je vše domluveno a zařízeno.. Krásné ano si řekneme 27.7.2012 v 16:30h. na ostrově Zakynthos :-) Měli jste tam také někdo svatbu? Nebo na jiném místě v Řecku? Jak to celé probíhalo? Jsem zvědavá a budu ráda za pár řádek od Vás z Vašich zkušeností.. :-)
Odpovědět
@evolos huráááááááááááááá;-), konečně jsem tu objevila někoho kdo bude mít svatbu v Řecku. V první řadě ti gratuluju ;-) a přeju hodně štěstí v manželství. My plánujeme také svatbu v Řecku ale až na příští jaro a také zakyntos....Mohly bch tě poprosit o bližší info ( od jaké cestovky, za kolik i cenou zájezdu, co všechno si budete k obřadu připlácet a co jazyková bariéra....) děkuju moc. měj se fajn Barča
Odpovědět
Profilova fotka
Taky příští rok chceme svatbu v Řecku, takže bych určitě uvítala každou zkušenost a radu...:o))
Odpovědět
Profilova fotka
My měli na Rodosu v Lindosu.
Odpovědět
My plánujeme svatbu v Řecku na jaro 2013. Máte někdo zkušenosti se zajišťováním svatby bez agentury? Zjistili jsme, že základní balíčky agentur obsahují úkony, které jsme schopni zvládnout sami... U agentury bychom patrně využili pouze zajištění překladu obřadu do CZ a vyzvednutí oddacího listu, resp. jeho kontrolu, zda je v pořádku pro úřady v ČR, a to v rámci individuálních služeb...
Odpovědět
Profilova fotka
@miryp Pro řecký oddací list jsme si šli na radnici druhý den po svatbě sami, nikdo Ti ho nekontroluje, my ho pak dali k překladu až v ČR a překlad s jedním originálem jsme donesli na matriku v místě bydliště a ta už to pak vyřídí s Brnem, takže žádné kontroly pro české úřady se nekonají ani v rámci zaplacené agentury. A jestli Vám agentura zařídí překlad obřadu do CZ bez zajištění celé svatby si teda taky nejsem jistá...už jste to tak poptávali?
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky, brali jsme se letos v červnu na Santorini :-) Kdo chce poradit, jsem tu pro vás, ráda se podělím se zkušenostmi. Jinak taky jsme si chtěli zařídit všechno sami, ale zjistili jsme, že toho schopný nejsme... díky řecké mentalitě, lenosti a laxnosti se obávám, že to opravdu není možné. A hlavně jsme spočítali, že základní balíček, který zaplatíte cestovce, vyjde finančně stejně jako kdybyste si to zkusili zařídit sami, ale odpadne vám milion starostí a nervů. Vážně 8-) Takže jsme to s klidem předali alexovi a měli jistotu, že svatba klapne bez toto, abychom na místě zjistili, že nám něco chybí, něco se nestihlo nebo o nás někdo nevěděl :-)
Odpovědět
Ahojky, právě jsem taky oslovila Alex s možností svatby (příští rok) v Řecku :).. Pokud se můžete podělit se zkušenostmi, jak to probíhalo a kolik máme cca počítat rozpočet, chceme to jen ve dvou, s tím,že si to protáhneme jako svatebku na cca 10 dní..je možné se vejít cca do 100 tis.?? Uvítám jakoukoliv informaci,radu co jo, co ne atd...prostě cokoliv :-) děkuju moc Misa
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@msplecha3 AHoj. před jakou agenturu jsi zařizovala tu svatbu na Santoriny? Nakolik vás to vyšlo? Kde přesně jste to měli a jak to probíhalo? Jsme zvědavá protože Santoriny miluju. Díky
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj, my se bereme letos v květnu na Kefalonii a máme to od svatební agentury svatbavrecku.cz... Zatím jsme spokojení a svatební den nás vyšel cca na 25 tisíc včetně dokumentů atd a pak ubytko a letenky...to jsme si sehnali sami..ještě se rozhodujeme mezi třema hotelema, takže finální cenu nemáme....strašně se těším!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@petulka846 my taky na Kefaloně :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Ahojky je tady ještě někdo kdo by mi poradil ohledně svatbě v Řecku?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@barborakarlova13 Ozvi se do zpráv, mám čerstvou zkušenost :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?