2013, svatba u moře. Mauricius/Maledivy/Řecko. Plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Proč, kam a kdy se chcete jet vzít k moři? S jakou cestovkou a na kolik vás to vyjde? My zatím plánujeme svatbu u nás, ale čím dál tím víc se nám zamlouvá tato alternativa :-)
Odpovědět
@vede ja na oznameni kaslu :-)) budou jen pozvanky na oslavu :-)
Odpovědět
@vede: Az po, resp. zaroven.
Odpovědět
Já si právě říkám, že těm, kteří budou zvaní na oslavu bych to měla dát vědět ještě před. Protože bychom chtěli mít oslavu co nejdříve po návratu. Ale to víceméně taky bude spíše pozvánka na oslavu. A například v práci bych to oznamovala až po. Takže mě stejně asi čeká připravit dva typy...
Odpovědět
Profilova fotka
@vede my budeme delat normalne oznameni "budou oddani na MAuriciu 3.7." a jak se prikladaji karticky, tak do toho vlozim "jste zvani na oslavu 13.7."
Odpovědět
@rozzaarka a v práci budeš teda dávat před? Mně se moc nechce totiž:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vede budu. hodim jim to tam nekdy v cervnu a resit to nebudu. Stejne to nektere kolegyne vi a mozna by pak vsichni blbe koukali, ze jsem jim to nerekla. Znas ucitelky:-D:-D proc ho nechces davat?
Odpovědět
@rozzaarka No, kolegyně na výtvarném oboru to vědět samo budou. I ředitelka, která má k nám blízko. S ostatními (hlavně hudebníky) se vídám jen na schůzích jednou za měsíc (máme detašované pracoviště). No a takovéto události se řeší na těch schůzích, chystáš malé pohoštění a víš jak to je na konci školního roku. Ještě tohle ke všemu... Takže bych to nejradši dala vědět až v září, to už to nebude aktuální a mohlo by se to přejít jen jako oznámení změny stavu a dál bych to nejradši neřešila. Nějak nemám tu potřebu sdílet to s lidmi, které skoro neznám...Nebo to dám jen na ředitelství s tím, že to nepotřebuju řešit veřejně. Ale asi i tak zpětně...
Odpovědět
Profilova fotka
@vede to chapu:-( taky spoustu kolegyn neznam, mame dve budovy - prvni a druhy stupen a u tech prvostupnovy nevim ani kdo am kterou tridu, natoz jak se jmenuji... letos se jedna kolegyne vdavala a dala tam oznamko a v zari pak donesla sampusy a chlebicky.. jenze vzhledem k tomu, ze si menim jmeno, to zjisti vsichni behem chvile. taky jeste nevim, jak to budu resit, ale vidim to spis jen na oznamko a pak ticho po pesine. aby mi tam zpivaly nejakou pisnicku, na to fakt zvedava nejsem:-) Honza mi i rikal - a co kdyz to oznameni v praci vubec nedam?:-D ten je v tomhle jeste horsi, nez ja:-)
Odpovědět
@rozzaarka Tak to máme podobně. Přítel v práci nic řešit nechce a nebude. A já doufám, že to vyřeším nějak diskrétně s vedením a pak jen na výtvarce. Tam máme ale tak suprové vztahy, že možná i nějakou párty udělám.
Odpovědět
Profilova fotka
@vede tak nejak... je pravda, ze my obecne mame radsi uzsi kolektiv blizkych lidi, nez byt ve skupine buhvikolika lidi. Kamaradi delali svatbu a byla jim trapne nekoho pozvat a nekoho ne, tak meli svatbu o 150 lidech. To byl fakt mazec:-) honza by tohle neprezil, rikal, ze by si pripadal jak opicka v zoo, na kterou se jdou vsichni podivat:-)
Odpovědět
My zadnou oslavu delat nebudeme, jenom obed s rodinou. Kdybychom meli delat nejakou velkou oslavu, tak to uz rovnou muzeme delat klasicky po cesku... Rodina si cas na tohle udela treba do tydne a cizi jsou mi vlastne fuk. Je to nase zalezitost a nevidim duvod se podrizovat nekomu jinemu.
Odpovědět
@alfred1 Oslava taky bude s rodinou a nejbližšími přáteli. Nechci nic strojeného, ale uvolněné sportovní odpoledne s kroketem, badmintonem a tak podobně. Jak píše @rozzaarka o opičkách v zoo, to je přesně ten důvod, proč nechci mít svatbu tady. Takže rozhodně vidím rozdíl mezi svatbou po česku a větší zahradní party na statku na oslavu naší svatby, která proběhne v zahraničí. Protože klasická svatba by rozhodně strojená byla. Tady jde spíš o ty pracovní kolektivy a zvyklosti, které na školách jsou. Asi budu průkopníkem neslavení, protože fakt nejsem ráda středem jakékoli pozornosti. Proto také přemýšlím o oznámení po...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@vede a jak planujes to odpoledne? ja jeste vubec nemam predstavu... jedine, co vim, je, ze bychom chteli promitnout fotky a pokud se rozhodneme pro video, pustit klip. jinak moc nevim... porad resim, v jakem duchu to udelat. rozhodne chci pohodu, ale zas bych rada, aby bylo poznat, ze je to oslava svatby a ne narozeninova oslava...
Odpovědět
@rozzaarka No, to se teprv uvidí podle místa...ale klidně ať to vypadá jako narozeninová oslava. Já to nějak extra se svatbou spojovat vůbec nepotřebuju. Rádi bychom nějakou retro party se zahradními hrami. A třeba i celý víkend. Dobré jídlo, pití, veselé barvy, puntíky, žádné utažené kravaty, žádný zasedací pořádky, žádný dorty...prostě pohodu. Jediný, co vím, že bude svatební, budou naše fotky. Ale tak my si tak představovali i svatbu, kdyby byla tady...
Odpovědět
Profilova fotka
@vede pohoda je nejdulezitejsi, na te taky trvame:-):-) proste klidek, pohoda, no stress:-):-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prosim vas, kdo jste si uz nechaval delat ty soudni preklady a kolik to cca vyslo? Myslim tim 2x rodny list a pak překlad toho oddaciho listu z Mauricia. Děkuju
Odpovědět
@rozzaarka jo tak to by mne taky zajimalo,a jeste jak dlouho to trvalo vse vyridit,vim ze na netu pisou 3 dny,ale kdo vi ze jo?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 uprimne, jeste jsem se o to moc nezajimala, musim napred z nasich vymlatit svuj rodny list:-) mama se mi ho bala dat, protoze jsem pry desna bordelarka a ted jsem zjistila, ze ani nevi, kde je:-)
Odpovědět
@rozzaarka Ještě si připočítej ověřené kopie všeho. Bylo mi doporučeno dát tomu soudnímu překladateli ověřenou kopii RL, protože on k tomu ten překlad přišije a zapečetí. Jinak u nás normostrana překladu stojí cca 450. Takže se snad do 1000 vejdem za RL. Ale ještě konkrétně nevím, protože také musím nejdřív vydolovat svůj RL.
Odpovědět
Profilova fotka
@vede jo vidis, mas pravdu. overena kopie je 30, vid? teda tak to bylo, kdyz jsem overovala maturitni vysvedceni:-):-)
Odpovědět
@rozzaarka No asi tak nějak. Diplom jsem ověřovala za 60, ale to bylo u notáře kvůli úžasnému protlačenému znaku UK. Na úřadě mi to nechtěli ověřit:-(... Ale tak myslím, že to bude do 50 Kč.
Odpovědět
@rozzaarka holky a ten rodny list mi overi kde ? Treba na poste ? Diky
Odpovědět
@nikus30 Třeba na poště. Každý Czech POINT dělá ověřené kopie.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 a nebo jsem to delala i na mestskym urade, ale posta je urco pro vetsinu lidi jednodussi:-)
Odpovědět
@vede @rozzaarka diky holky,uz pomalu nevim jak to v CR chodi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 to ti zavidim, je tu desnej bordel:-)
Odpovědět
@rozzaarka :-D :-D Si me pobavila :-) Jo a 19.12 jsem v Praze ,tak mám schůzku v BM :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 :-):-) tak vidis:-) to je super:-) taky bych zasla jeste na schuzku tahat z p.Waltera rozumy:-) ale asi si to necham jeste lezet v hlave, abych se pak neptala na dalsi hromadu a on me nemel plny zuby:-)
Odpovědět
@nikus30 tak překlady netrvají dlouho.. nejlepší je čekací doba na český oddací list.. :-) řekli mi, že 1-2 měsíce, než matrika v Brně vystaví českej.. takže možná 3 měsíce po svatbě budu v Čechách vdaná.. necelý měsíc totiž trvalo, než nám došel oddací list z Mauricia (odlítali jsme moc brzo po svatbě, takže nám ho nemohli dát tam).. :-) a tady to martirium je taky dobrý.. :-) jen na matrice prý strávíme 1-1.5 hodiny, než to s náma sepíšou. .:-) paní matrikářka mě fakt pobavila.. :-)
Odpovědět
@danny77 no já doufám , ze nam daji oddaci list tam :-) , kolik dni po svatbe jste odlitali ? Na matriku v Brně se musí osobně ? Nebo stačí matrika v míste bydliště a ti ti tam pošlou ? I kdyz možna to bude lepší asi osobně kdyz tak nad tím přemýšlím :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?