2013, svatba u moře. Mauricius/Maledivy/Řecko. Plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Proč, kam a kdy se chcete jet vzít k moři? S jakou cestovkou a na kolik vás to vyjde? My zatím plánujeme svatbu u nás, ale čím dál tím víc se nám zamlouvá tato alternativa :-)
Odpovědět
my se brali v recku na rhodose. muzu vsem jedine doporucit. uuuzasne, lepsi to byt ani nemohlo. neni to zase tak daleko, takze s rocnim predstihem si na dovolenou nasetrili i nasi kamaradi. chteli jsme malou svatbu, proto jsme zvolili i zahranici. nakonec nas bylo 25 a stravili jsme vsichni spolu cely tyden. obrad jsme meli po 7. hodine vecer, hotel nam vse pripravil na plazi. hostinu jsem v hotelu nechtela. sterilni prostredi hotelu me trochu desi. domluvili jsme se s tavernou nedaleko a objednali bufet. hoste byli nadseni i neformalni atmosferou. zadne obleky, nic podobneho. ja navic jsem zastance jednoduchosti, takze i me saty podle toho vypadaly.musim tady dat nejake fotky, jeste jsem nestihla. co je vsak, podle me velku nevyhodou, je zarizovani vsech nalezitosti v ceske republice. ja jsem ceska, manzel je slovak, navic jsme se tou dobou stehovali do usa, pro nas to bylo nesmirne komlikvane, ale nejak jsme to zvladli...urcite doporucuju svatbu v zahranici, neni nad to, kdyz se nemusite bat o pocasi:-)
Odpovědět
Jednoznačně souhlasim. My chceme řecký ostrov Lefkada. Pro příští rok základní balíček 24tis. od alexe. Ještě mě zajímají ceny Viamare, ty budou na webu prý od listopadu. Já osobně chci svatbu na Lefkadě už od její první návtěvy a to jsem ještě o svatbě ani neuvažovala. Ale tak mě učarovala, že jsem řekla, že jestli někdy svatba, tak tam. Naštěstí mám starší sestru, která tu tradiční svatbu měla, tak maj rodiče splněno a navíc už máme prcka, tak budou spíš rádi, že se vůbec berem :o) Po návratu uděláme grilovačku a je to. Kdo z hostů chce pomluvit, pomluví i tuto variantu. Ale alespoň mě to nebude tak štvát, protože se nebudu muset tolik nervovat, aby se nikdo nepohádal, nepochutnal si, nenudil se.....A hlavně si to udělam po svym a ne podle představ ostatních v rodině.
Odpovědět
@platoshka Ten je primo pred Shandrani. To je ta velika zatoka, kde je prave hotel Shandrani. No a zajimave tam pocitam budou korale a ryby :-)
Odpovědět
@platoshka My jsme si objednali all inclusive. Normálně bereme polopenzi, ale jednou za život na svatbě a svatební cestě to můžeme vyzkoušet. Navíc více tím pádem konečnou cenu, nemusíme se starat o pití a obědy, to beru jako velkou výhodu, že vím v podstatě přesně, kolik mě to bude stát.
Odpovědět
@mataaa5 Řecko jsme zamítli, neměli bysme jistotu, že nás oddají v den, který jsme si vybrali. Vyberete si speciální datum a oni to pak posunou, protože to jsou řekové...
Odpovědět
Profilova fotka
@mataaa5 Tu Lefkádu závidím. My jí chtěli taky, ale když jsme zařizovali svatbu, tak byl obřad povolen jen na radnici a to jsme nechtěli, tak jsme to spáchali na Rhodu v Lindosu a super ;) taky s Alexem
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka My jsme si nejprve řekli jeden datum a nebyl problém, pak jsme přehodnotili situaci a celou dovču o termín posunuli, takže nový termín-nebyl problém...splnili vše..datum i čas. Takže nás nezklamali.
Odpovědět
Řecká mentalita je prostě řecká mentalita. S tim se musí počítat. Pro mě je Řecko srdeční záležitost. A při takové svatbě není nic lehčího, než poslat POsvatební oznámení. Domluvit se s tiskárnou, potvrdit datum formou sms a někoho doma pověřit, aby to rozeslal. A než se vydovolenkuješ, máš to oznámený.
Odpovědět
Profilova fotka
@mataaa5 Pro mě je Řecko taky jednička v srdíčku. A miluju právě i tu jejich mentalitu, dovolená tam je pro mě vždycky vzpruha největší. Vůbec jsem se nebála, že by to nevyšlo asi i tím, že to bylo skrz toho Alexe, sama bych se asi bála, aby všechny papíry byly v pořádku. I kdyby se něco takového stalo, tak co... jediné kde už se to hůře mění je asi prstýnek. Ale i tak bych to brala jako zpestření a život jako takový, ono o datum zas ani tak nejde... i když našeho data by mi asi trochu líto bylo :)
Odpovědět
@andik.cz rhodos je nadherny na svatby. my to meli bez cestovky. proste jsme zkontaktovali hotel. ti nam dali jepsi cenu za ubytovani i pro nase svatebcany. bez cestovky nas to vyslo cca o 40% levneji, hlavne v cene hotelu. letenky si bookoval kazdy sam a leteli jsme smartwings. musim rict, ze ale zacatkem roku jsem trochu trnula, jak recko dopadne, nakonec vsak vse dobreee:-)
Odpovědět
@mataaa5 To jo, ale když nám šlo primárně jen o to datum, tak jsme chtěli mít jistotu:) O oznámení nám nejde, to budeme zařizovat měsíc po svatbě. Ale jinak nápad dobrý, s tím, že někoho pověříš:)
Odpovědět
Holky a jake shanite svatebni saty? klasicke anebo neco lehciho?
Odpovědět
Článek se načítá
@angeela28 ja urcite neco lehciho,akorat se teprve chystam na nejaky to zkouseni,tak snad mi ty jednodussi ,lehci budou sluset :-)
Odpovědět
ja prave nemohu nic sehnat...uz jsem byla ve 3 salonech...a nic se mi nelibi, nesedi...tak preju hodne stesti...
Odpovědět
Profilova fotka
@angeela28 Já si nechala ušít.
Odpovědět
@angeela28 ja si budu taky nechavat sit,asi nejspis ty prvni ,co mam v albu :-)
Odpovědět
@angeela28 ted koukam,ze mate stejny termin,skoda ze na jinem ostrove :-D
Odpovědět
@nikus30 no...jsme na to zvedava...a neposlala bys mi konatkt ne nejakou svadlenu?
Odpovědět
@angeela28 no to já taky ,já jsem zatím jen kontaktovala Madoru v Mikulově ,a pak nejake ty Číňany :-) ale radsi bych tu ceskou Madoru :-) cekam na oceneni satu .
Odpovědět
@angeela28 v Madore se to clovek muze aspon vyzkouset :-)
Odpovědět
aha:)...dekuji
Odpovědět
zdravím dámy :-) četla jsem, že se tady někdo bere na Mauriciu. Taky plánujeme svatbu v září 2013 v Shandrani, tak kdyby náhodou taky někdo, mohli bychom si jít za svědky třeba, nebo aspoň vyměnit názory na fotografy, šaty, prostě všechno kolem, s jakou cestovkou ...atd. :-)
Odpovědět
@kajinnecka mrkni sem: http://www.beremese.cz/diskuse/svatba... stále aktuální diskuse. Tam se dočteš téměř vše:-)
Odpovědět
zdravim vsechny.Holky ,ktera jedete s BM na Mauricius,neptala jste se nektera nahodou,jestli by neslo zaridit stop over v Dubai ,na par noci (2).diky moc :-)
Odpovědět
@nikus30 Mám takový dojem, že tu někdo psal, že s tím měl pan Walter problém a že si to zařizovali přes SVR.
Odpovědět
@vede aha :-(( no to nejsou moc dobre zpravy :-) ale dekuji
Odpovědět
@nikus30 Ale tak proč si u SVR nezjistíš, jestli ti to zařídí? Jim může být jedno, odkud letísš a s kým. Prostě jen let, kdy a kdy byste chtěli Dubaj. Nech si od nich zařídit jen ty dva dny.
Odpovědět
@nikus30 To s kým jsem myslela jinou cestovku:-). Já mám právě dojem, že ta dotyčná to takto měla. Svatba s BM a Dubaj se SVR. Ale možná se pletu. Ale podle mě by tit o měli bez problému zařídit. Akorát se pak musí udělat něco se zpáteční letenkou. Ty už máte zařízené? Nebo se zkus pana W. zeptat, třeba už to taky zařizuje.
Odpovědět
@vede no by bychom to chteli po ceste na Mauricius , jeste musime popremyslet,pristi mesic mame kupovat u BM letenky ,I tak se zkusim zeptat p.Waltera,za zeptani nic nedam :-)
Odpovědět
@nikus30 Přesně tak...a pak můžeš zkusit ty SVR kdyžtak. Já s nima fakt neměla problém:-).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?