Svatba v kostele v Přerově. Jak káže tamní kaplan?

Profilova fotka
Ahoj nevestinky.Nema nektera z vas zkusenosti s prerovskym kostelem.Mame tam domluvenou svatbu a nemam poneti jak tam bude pam kaplan kazat.Mam strach aby se nekteri lidi nenudili.Chtela bych to romanticky.
Odpovědět
Přerov makinecka • Dnes ve 12:37 Je tady někdo kdo plánuje svatbu v Přerově?
Odpovědět
Nemáte nějaké tipy restaurací v okolí Přerova dobré na svatební hostinu 30 lidí?
Odpovědět
Tady není nikdo z okolí Přerova kdo by mi mohl poradit? :-(
Odpovědět
Ach jo,copak nikdo neplánuje svatbu v Přerově :-S
Odpovědět
Asi moc nee :( to je zajímavé, přitom okresní město...
Odpovědět
Ahoj, my měli svatbu u Přerova, v Zábeštní Lhotě v Hospůdce ve Stodole (je to u Penčic, tam jak je bazén). Je to tam nádherné, celý areál byl jen pro nás a výborně tam vaří....
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Profilova fotka
My meli hostinu na zahrade,ale byla jsem na svatebni hostine v Oseku v Osecance a bylo to tam super.Nevesta si chvalila i pristup i ceny.
Odpovědět
Ahoj, my se bereme v Tovačově na zámku, tak tam zůstaneme i na hostinu, ať se pořád nemusí přjíždět - ale pokud máte obřad v Přerově, tak zkus tu restauraci v Michalově.
Odpovědět
Profilova fotka
my měli hostinu v Přerově, v hospůdce na nádvoří slyšela jsem taky o Oseku, Týně
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahojky já jsem z Přerovačka vdávat se budu 14.11.2009 na potštátě.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky jsem z přerova. Svatbu plánujeme v červnu v Lipníku, ale s hostinou máme trochu problém...na našem seznamu hostů máme už skoro 70 lidí...nevíte někdo prosím o nějaké restauraci v okolí, která by pojala tolik lidí? 8-) Jinak v Penčicích ve stodole se loni vdávala kamarádka a bylo to supr!!! na oběd měla kolem 30 lidí, večer asi 40, ale díky venkovnímu posezení to nebyl žádný problém... :-) dokonce se tam vešla i kapela, tanečníci a večerní raut...Jídlo výborný!!!
Odpovědět
Měli jsme hostinu U Labutě a bylo to naprosto fantastické. Na jejich raut do smrti nezapomenu a naši hosté o tom mluvili ještě měsíc. Žádný trapný sýrový a salámový talíře a chlebíčky, ale nejdelikátnější roládičky a paštičky a terinečky a takové věci, které jsme ani neuměla pojmenovat, ale bylo to tak strašně dobrý, že se při té vzpomínce oblizuju ještě dneska. Vzhledem k tomu, že nemám album, tak je chci doporučit aspoň takhle. Taky jsme měli zvěřinový guláš a ananasové ravioly, no mňamka. A i cena byla super. Za osobu za raut jsme platili snad 400 nebo ještě míň, už si to přesně nepamatuju. Ale určitě doporučuju. Byli jsme spokojení na 150% :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak mi ještě termín nemáme, ale taky jsem z okolí přerova, takže někde tady :-D Kde v okolí přerova je hezké si říct "ano"? x-) Nabízeli mi Bystrovany Horizont, mrkněte na netr najdete to asi na googlu, je to takový malý parčík
Odpovědět
Psala jsem tu do diskuse Horizont. Místo je to pěkné, jen ta restauračka je tam strašně kýčovitá. A pak tam nebudete mít moc soukromí, park je myslím normálně přístupný veřejnosti. Jinak "tradice" je zámek a pak ještě vím, že se lidi berou na Janě. Ale tam prý zase nic moc vaří. A co Bouzov? Trochu z ruky, ale pěkný. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky!! nevím jak je to ted na Janě, obřad vám tam udělají i venku, ale celá se ted rekonstruuje, takže je potřeba se s nima domluvit jak to stihnou...My měli na obřad vybraný Lipnický zámek a jeho zahradu..nebo spíš tu terasovou zahradu tam...je to tam moc hezký (teda když prší, tak tam nikoho nepustí) ale ten výhled nic moc (je potřeba se dívat z té terasy jen na jednu stranu-k zámku....ale jako nevěsta se stejně budeš koukat na výhled z terasy :-D ) ale jak říkám moc hezký to tam mají :-) a ještě jsem slyšela že obřad by se dal udělat přímo v Michalově, tam je to od jara krásný stále :-D :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Holky, termínek taky jeste nemam, asi nekdy na jare 2012, ale pokud ma nejakou dobrou radu na obrad nebo restauraci tak pisnete, MIchalov ani Janu nechci. Uvazuju o stodole, delaji tam i obrad? a jak to je s cenou? dikas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem taky přerovačka a svatbu máme letos v říjnu, restauraci jsme taky vybírali dlouho, chtěli jsme Bečvu, kde je to pěkné, s terasou a dobře vaří, ale řekli nám, že hudba pouze do 23 hod, takže nic, hledali jsme dál, obepsali Zimák, Florii, Janu a skončíme na FITu :-) paní je moc ochotná, prostory restaurace krásné, výběr jídla taky super, i ceny normální.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?