Hudba na svatbu v kostele, poradíte písničky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradíte mi nějaké pěkné písničky do kostela? Budeme mít jen obřad bez mše svaté. Nebude tam ani klasická schola, jen klávesák, který má takové ty klávesy, jak si tam může dopustit hudbu a jen do toho sem tam brkne (hrajívají tak na různých oslavách), umí i celkem pěkně zpívat. Na konec bych chtěla bittersweet symphony, klidně bych se vyhla klasickému pochodu. A hlavně nemám vůbec tušení, co zahrát na předávání prstýnku a podepisování smlouvy.
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@danielacerna1985 Ahoj, já osobně nejčastěji hraju: Nebeské kaveléry, Svatební a POdivuhodný - všechny jsou ve zpěvníku Hosana a svatebčanům se moc líbí. popřípadě jsem už hrála i z kostelního zpěvníku píseň O hojné požehnání. Pokud bys potřebovala i noty, ozvi se, mohla bych ti je poslat naskenované. Mám velký svatební výběr, krom těchto písní, co jsem navrhla.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynka111 To je hezké, že si můžete vybrat, u nás obvykle snoubencům předehraju, co by se mohlo hrát a oni si vyberou, co se jim nejvíc líbí.
Odpovědět
@romiiik211 muzu pozadat o nejake hezke pisnicky? Dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
@danielacerna1985 jaké písničky byste si představovala?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahojky, chtěla bych se zeptat... budeme mít svatbu v kostele s doprovodem pouze na varhany (bez zpěvu). Máte nějaký tip na hudbu - klasiku i moderní (moderní myšleno maximálně Beatles nebo Queen, rozhodně ne Michala Davida :))), která zní dobře jen na varhany? Hraji na klavír, takže znám skladeb spousty, jen nemám zkušenosti s provedením na varhany, jak by to znělo, případně zda se dají vůbec zahrát.... Díky za odpověď nejlépe od nějaké varhanice :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ifik89 Poslala bych vam seznam od moji varhanice, ale přijde mi že krom Pachabella Canon in D a \ave Marie tam ma samy nepouzitelny.....takže ja zustavam zatím u těchto dvou a na ostatní mam houslisku, plus na další snad kytaru :-)
Odpovědět
@zuziitka To byste byla moc hodná, aspoň bych se podívala pro inspiraci :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 letech
Profilova fotka
hudbakobradu KOukni tady. Stranky meho kamarada, najdes tam spoustu krasnych pisni a skladeb. 🙂
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?