Církevní oddávající na jižní Moravě

14. lis 201870

Ahoj, nemáte někdo tip na církevního oddávajícího? (pan reverend Samojský, Šiška, Řehák i paní reverendka Pavala obsazeno)
Máme svatbu 6.7.2019 na jihu Moravy a ráda bych někoho na doporučení..vlastně už možná i jakéhokoliv zástupce církve, který má hezkou řeč a vyjde nám vstříc. Jsme pokřtěni v římskokatolické církvi, ale do kostela nechceme, takže evangelík, apoštolská církev apod...díky za tipy! 🙂

 • Pan Tomáš Hasmanda - tuším Zlín.

 • @nicorodriguez  děkuji, zkusím! 🙂

 • Dobry den,
  nas bude v Brne oddavat pani fararka Martina Kadlecova, je ze Siluvek. Po osobnim setkani musim rici, ze velmi prijemy uklidnujici clovek. Rec s nami predem probira.

 • Sponzor fóra
 • @ardent1  moc děkuji 🙂

 • Nás oddával farář Martin Kopecký z Blanska, husita. Je naprosto bezkonkurenčně nejlepší 🙂. Nevím ale, jak moc na jih Moravy jezdí (i když viděla jsem svatbu v Kravsku u Znojma, v Brně a nás oddával u Vyškova...). Akorát nevím, jestli už není pozdě, bývá hodně obsazený (i 7-8 svateb za sobotu). Vyjde vám vstříc asi úplně ve všem kromě hodiny obřadu, to si právě kvůli množství lidí musí poskládat tak, aby to zvládl objet.

 • @niky555  Díky! Slyšela jsem ale, že když chci husitu, musím jeden z nás být členem hustiské církve nebo do ní vstoupit, je to pravda?

 • @miska_s  Možná je to na každém z oddávajících?, my nejsme ani jeden věřící ani členové žádné církve. Martin nás oddával doma pod ořešákem. Navíc umí vést řeč poměrně "světsky" spíš než na nekonečné omílání a chválení boha řeší lásku, rodinu a řeč je ušitá na míru Vám dvěma. Myslím, že tímhle přístupem i přitáhne k církvi víc mladých, než ostatní faráři. Každopádně i naši nevěřící účastníci, co se hodinového obřadu báli, si ho chválili a rychle jim to uteklo.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Areál situován uprostřed lesů mezi Ostravou a Opavou se zaměřením na vše kolem svateb. Pořádáme svatební hostiny, včetně venkovních, svatební obřady,
  Nabízíme k zapůjčení svatební dekorace: vázy, svícny, potahy na židle atd.
  Jsme příspěvková organizace ÚMČ Praha Dolní Počernice. Máme na starosti organizaci svatebních obřadů v Zámeckém parku Praha Dolní Počernice.