Zimní svatba - únor 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo kdo plánuje svatbu na Únor příštího roku? Co říkáte na zimní svatbu a co vše už máte zařízené?
Odpovědět
:-D ja nerozumiem, čo je na zimnej svadbe čudné :-D to prečo sa ako u vás doma tomu všetci čudujú?
Odpovědět
@nefertary Já mám od sebe rodinu taky přes 300 km. Svatbu zařizuji na dálku. Hostina bude v místě, kde k té kalamitě může dojít, ale jsme dohodnutí s šéfem hospody, že nám když tak protáhne cestu. Co se týká toho data ... jsme to asi neustále měnili, nejdřív svatba měla být v březnu, pak 23.2. pak 9.2. a nakonec to vyšlo na toho 2.2., ale je to hezké :-). A toho 22 to už moc nesněží, tak neměj strachy :-) (nepočítám hory :-) ).
Odpovědět
@nalla Spíš je to netradiční, tak to všichni řeší ... mě to taky příjde úplně normální a v pohodě :-) . Všichni touží po svatbě v létě a na jaře...v tom hicu ... my ne :-). Proto se diví...
Odpovědět
@cital no ja osobne tiež netúžim po svadbe v 35 stupňových horúčavách uprostred leta... pekne september/október, alebo február/marec/apríl
Odpovědět
Profilova fotka
@cital Taky jsme datum pořád měnili nejdřív to bylo 15.2. pak 1.2. a nakonec toho 22.2. ani jsem nečekala, že to hezky vyjde:-)Já bydlím Liberci tak nevím :-D A naši rodiče jedou z hor :-D. Raději to nebudu řešit. Kdo přijede ten přijede, nemá cenu někoho nutit, hlavní je, že tam bude ženich;-)
Odpovědět
@nalla Přesně, nesnáším ty hnusné vedra!!! Potit se, účes v čudu, líčení v čudu... =-)
Odpovědět
@cital presne! make up v kýbli, účes detto, zákusky roztopené a pokazené, nikomu nechutí v takom teple ani jesť, hostia sa rýchlejšie opijú a pod. navyše, každý si to musí zladiť s letnými dovolenkami, takže asi tak
Odpovědět
@nefertary Přesně, neřeš to ... kdo bude chtít dojede. Žádný stress. No já teď žiju v Praze, ale svatba bude na Opavsku. Hl. žes ženicha uhnala :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
@cital Kupodivu ženich uhnal mě on začal řešit svatbu, až mě to překvapuje:-D
Odpovědět
@nalla Přesně tak :-). Jako já kdybych mohla tak červen, červenec, srpen nejlépe prospím.
Odpovědět
@nefertary A pomáhá s přípravami?
Odpovědět
Profilova fotka
@cital Nejvíc s jídlem:-D. Ale snaží se ale velkou část budu stejně chystat já :-D. A co ty taky pomahá?
Odpovědět
Článek se načítá
@nefertary No u nás to bylo tak, že mě ten můj taky vlastně uhnal se svatbou :-). Dlouho jsme se neomhli domluvit na místě a stylu svatby ... bylo to fakt děsné, řešilo se to půl roku. Nakonec jsme našli pěkný kompromis :-). U nás je to taky tak, že většinu chystám já ..., ale je to i tím, že my toho máme více na starosti...šaty, účes atd. Přítel řešil hostinu (jídlo máme zatím jen předběžně, ale jídlo ho taky zajímá nejvíc), svatební cestu....a to ostatní já, ale vždy se ke všemu vyjádřil :-). Normálně mě i šokoval, že mi pomůže se svatebním oznámením....které budu kreslit ručně, abych toho neměla moc :-). Fakt super.
Odpovědět
Profilova fotka
@cital Taky jsme to dlouho plánovali ale v Liberci už spolu bydlíme dlouho a na Radnici je to nádherny tak jsme se rozhodli že to bude u nás a ne na západě.:-)Jsou to zlatíčka:-) Já už mám oznámení hotové a taky pomáhal. Přišel i s nápady.
Odpovědět
@nefertary Koukala jsem...dobrý. Nestuduje (nestudovala) jsi náhodou v Liberci architekturu? Jinak Liberec znám a je to super město :-). Koukala jsem na tvé album, zajímavý styl :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Studovala jsem oděvního nárvháře :-) Děkuju. Styl vymyslel přítel :-D Starší sestra měla historickou svatbu, takže jsme chtěli taky něco jiného.Do Liberce jsem se zamilovala :-N . Taky to máš hezké jednoduché a krásné :-)
Odpovědět
@nefertary Děkuji :-). Nejdřív jsme taky uvažovali o nějakém historickém stylu, ale pak jsme zvolili jednoduchost. Jsem architektka a mám velmi ráda minimalismus, strohost a jednoduchost :-). Uvažovala jsem, že si i šaty navrhnu, ale pak jsem raději ten nápad pohřbila :-| . Musím se ti zmínit, že jsem byla včera na 1. zk svatebních šatů u švadleny a měla jsem stress jestli jsem zvolila dobrý střih šatů vzhledem ke své postavě, ale zdá se, že snad jo... Ty si bude šít šaty sama? Všimla jsem si, že šiješ vestu příteli?
Odpovědět
Profilova fotka
@cital Je to hezký styl. Já když šiji holkám svatební šaty a neví si rady, tak s nimi třebas zajdu do svatebního salonu, kde si střih vyberou aby byli klidnější. Tak na ně jsem zvědavá, určite budou hezké;-) První zkouška je vždycky nic moc ale postupně je to hezčí a hezčí;-) Ano šiju mu kompletní oblek :-D Právě mam nachystane kalhoty a frak na 1. zkoušku. A mé svatební šaty taky čekaji je to výzva:-)
Odpovědět
@nefertary Mě se tak moc nechtělo do toho salónu, že jsem to riskla :-D . Ale musím uznat, že mě ta 1. zk fakt uklidnila, ikdyž vím, že to bylo "nic moc". Já jsem tak trošku v některých věcech až moc velký perfektcionalista :-). Se nedivím, že je to pro tebe výzva ... to je jak pro mě navrhnout si dům. Momentálně u nás doma, ale převladá pořekadlo - kovářova kobyla chodí bosa :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Uvidíš ale pokud se v nich cítíš dobře už od první zkoušky tak je to prima :-). To já taky někdy to s tou preciznostní až přeháním :-D. To pořekadlo opravdu sedí :-D Taky ti to tak utíká?
Odpovědět
@nefertary Strašně to letí. Dneska jsem koukala, že je už 1.1., fajn...3 měsíce do svatby. Ještě nám chybí spoustu věcí zařidit. Jak se znám ... tak to budem honit na poslední chvíli - oba. Se máš, že máte už to oznamko....já to můžu začít dělat až v prosinci. Čekám na ruční papír :-). Ale zase tě čeká šití šatů....wau, to bude běh na dlouhou trať...Mimochodem jak dlouho trvá ušití takových šatů? Vůbec nemám představu...třeba těch mých jednoduchých...?
Odpovědět
Profilova fotka
@cital Je toho hodně co :-D. Mně teď čeká objíždění příbuzných s pozvánkami:-). Tak co se týče šití tak ja jsem blázen, takže zvládnu ušít šaty klidně do měsíce :-D. Ale chybí mi fotograf, kameraman, hudba, výzdoba........... . Je toho tolik a jen kvůli jedomu dnu vid.
Odpovědět
@nefertary Přesně. My máme zatím jen obřad domluvený (ale dokumenty nejsou vyplněné), hospodu (bez jídla), šaty se mi šijou, fotograf je zařízen, a to je vše. Dále mám vymyšlenou výzdobu, oznamko, jmenovky, účes, květiny, dortu, prstýnky...opravdu jen vymyšleno :-|. Jako jsem ráda, že alespoň mám v hlavě jasno - co bude. Měnit už nic nebudem. No a pak nás čeká moc drobností co se musí zařídit a udělat ... a to jsou takové kravinky, které se nakupí a pak je toho strašně moc.
Odpovědět
@nefertary Mizím z práce domů....konečně. Měj se hezky a díky za pokec. Zase někdy ... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cital To já taky v hlavě to mám srovnané. Papíry máme dát na úřad v prosinci a bude. Ještě že mi mamča dělá kytici :-) . Ty drobnosti budu řešit asi po Novém roce už mám na to krabici:-). Ale je to přímený pocit a ta představa, až bude stat u oltáře a koukat na mně..............těším se.
Odpovědět
Profilova fotka
@cital Ty taky, bylo to fajn přeji hezký večer ;-) Zase někdy 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) My máme termín 2.2.2013, kostel Povýšení sv. Kříže v Prostějově (farář pan Žůrek-super člověk), hostina v restauraci a penzionu U koníčka, barva bílá + trochu bledě modré :-) Výzdoba bude decentní, chci jen bledě modrý tyl uprostřed stolů + pár svíček (ve sklenicích ozdobených krajkou) a nějaké bílé korálky.....Ty další věci budu řešit postupně 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Právě jsem řešila jaké boty do kostela a ven........myslíte, že opravdu nebude vidět, kdybych si vzala zimní boty co běžně nosím? :-D šaty, kabátek, atd. si půjčím v Caxe ..... do restaurace si asi koupím jen balerínky-není to blbé?
Odpovědět
@cital Nám se přípravy tak rozvlekly, že to nakonec asi nedopadne na zimní svatbu. Ale co jsem slyšela od kamarádek, je celkem běžné, že se původní termín mění. Jarní svatba sice už není moc originální, ale nakonec to není na samotné svatbě to nejpodstatnější. :-) Ale v diskusi s vámi ještě zůstanu. Zima mě baví. A třeba nám to vyjde v březnu a bude ještě sníh. :-)
Odpovědět
@hanajdesign Fakt jo? No my jsme termín měnili hodně, ale posouvali jsme ho právě dopředu, ať nám výjde sníh. Termín už fakt neměním. Ve středu chcem jít zadat prstýnky a s ražboou data. Taťka rozhlásil celé naší povedené rodině, že se budu vdávat ... a všichni se diví proč únor a myslí si, že se "musím" vdávat. Že jsem těhotná. Takže fakt sranda :-D. Jasně i v březnu může přece nasněžit a jaro taky není špatné.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?