Menu Forum

Zimní pohádka aneb hledají se lednové spolunevěsty 2013

26. říj 2012  • 
fotoportrét
fotoportrét
martie
3
Registrovala se 9. února 2012 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky a 2 alba. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
martie
3
Registrovala se 9. února 2012 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky a 2 alba. Region Beroun.
 Ahojky, hledají se spolunevěsty pro zimní pohádku;) Zima není úplně obvyklé roční období, a tak budu ráda za každou pomoc a inspiraci..
15. únor 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
anicka_1
Registrovala se 15. února 2012 na beremese.cz. Přidala 66 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
anicka_1
Registrovala se 15. února 2012 na beremese.cz. Přidala 66 příspěvků.
 Ahoj a kdy a kde se vdáváš?
15. únor 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janictourek (33 r.)
18
Registrovala se 12. října 2011 na beremese.cz. Přidala 320 příspěvků a 2 alba. Má 4 přátele. Ostrava, Region Ostrava.
  • Svatba byla 12. listopadu 2011
    Ostrava, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
janictourek (33 r.)
18
Registrovala se 12. října 2011 na beremese.cz. Přidala 320 příspěvků a 2 alba. Má 4 přátele. Ostrava, Region Ostrava.
  • Svatba byla 12. listopadu 2011
    Ostrava, Region Ostrava
 Ahoj, my naši svatbu také nazvali zimní pohádka a původně jsme taky plánovali leden nebo únor, ale nakonec jsme měli svatbu už v listopadu (neromanticky rozhodlo plánované zvýšení DPH od nového roku emoticon ), ale zimní tématiku jsme si nechali emoticon. Výzdobu jsme měli bílo stříbrnou, po stolech poházené malé skleněné křišťálky jako symbolika ledu, krystalky taky v kytici a v korsáži a k tomu spousta svíček (navíc jsme měli obřad až v 17. hod a to už byla i tma emoticon ) a sněhem ve spreji můžeš taky leccos zimně ozdobit (skleněné vázy, kalíšky na čajové svíčky, ...) emoticon
16. únor 2012 ve 14:48  •  Svatba byla v listopadu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martie
3
fotoportrét
fotoportrét
martie
3
 @anicka_1 Vdávám se "až" za rok 12.1.2013emoticon Byla jsem nedávno požádána o ruku, ale ještě před svatbou musím stihnout dodělat diplom, abych měla tu správnou pohodu pro plánování svatby;)
21. únor 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martie
3
fotoportrét
fotoportrét
martie
3
 @janictourek Já jsem se setkala už s mnoha názory, že jsem se naprosto zbláznila. Mít svatbu v zimně, kde jsem to prý viděla:( ale já se na to těším..a při troše štěstí nám napadne i sníh a bude to nádhera!;)
Jinak si taky představuju plno svíček a světýlek, vločky a krystalky, kam se jen podíváš!emoticon
21. únor 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdvesela
Registrovala se 16. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Má 1 přítele. Praha 9, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zdvesela
Registrovala se 16. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Má 1 přítele. Praha 9, Region Praha.
 ahoj, já se budu taky vdávat v zimě, akorát za měsíc po tobě, tedy v únoru, tak se můžeme inspirovat navzájem, myslím, že zima je krásné období a pro svatbu netradiční, a pokud napadne sníh, nebude to mít chybu emoticon
27. kvě 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mana_
12
Registrovala se 16. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 6 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mana_
12
Registrovala se 16. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 6 přátel. Region Brno.
 Ahoj holky, taky teď přemýšlíme jestli svatbu neposunout na naše výročí tzn.23.ledna....udělat si jen malou svatbu a pak třeba za měsíc,dva pozvat rodinu a kamarády na posvatební party...jen nevím jak bych to všechno zvládala...bylo by to už za chvíli...ale zase by se všechno dobře pamatovalo...už začínáte zařizovat?
18. zář 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cital
9
Registrovala se 14. září 2012 na beremese.cz. Přidala 237 příspěvků. Má 55 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
cital
9
Registrovala se 14. září 2012 na beremese.cz. Přidala 237 příspěvků. Má 55 přátel. Region Praha.
 Ahoj, já se budu vdávat někdy v únoru - ještě přesně nevíme datum emoticon. Doufám, že nám hezky nasněží a na svatební cestu pojedeme na běžky emoticon. Už se těším.... ikdyž jsem se prý zbláznila. Jenže já nemám ráda léto a miluju zimu!
18. zář 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka11221
16
Registrovala se 16. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 179 příspěvků. Má 20 přátel. Olomouc, Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
verunka11221
16
Registrovala se 16. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 179 příspěvků. Má 20 přátel. Olomouc, Region Olomouc.
 Nas to ceka v lednu.A co s vyzdobou opravdu netusim ale svicky urco budou emoticon
18. zář 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cital
9
fotoportrét
fotoportrét
cital
9
 Já výzdobu neřeším. Budou to řešit v restauraci. Viděla jsem jejich výzdobu již na jiné svatbě a bylo to velmi vkusně zařízené. Nesnáším když je to všechno přeplácané (třeba židle s bílým potahem a mašlí - děs). Vidím to na kytky, bílé ubrusy, barevné ubrousky a velmi stylové jmenovky (má tvorba) emoticon ....a to stačí..
18. zář 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

Foto a video - Region Beroun
82

“Poslední letošní volný sobotní termíny v hlavní sezoně!!! 10.9.2016, 1.10.2016 Začala jsem přijímat rezervace pro svatební sezonu 2017 :)”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

Foto a video - Region Beroun
82

“Poslední letošní volný sobotní termíny v hlavní sezoně!!! 10.9.2016, 1.10.2016 Začala jsem přijímat rezervace pro svatební sezonu 2017 :)”
(Před 3 měsíci)

Milé nevěsty, měla jsme možnost fotit letos v lednu jednu zcela netradiční lednovou svatbu a můžu vám říct že je to pecka! Rozhodně vám přeji velké odhodlání a nenechte si zimní svatbu vymluvit, stojí to za to!!! emoticon
21. zář 2012 v 16:02  •  www.zankova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

Také mám zkušenosti se zimními svatbami, když padá sníh, je to romantika. Nenechte se odradit, důležité je, koho si berete emoticon Kdybyste hledali svatební fotografku, jsem Vám k službám. Více na profilu profesionála nebo na mém webu. Mimochodem mám několik svatebních deštníků a zimní boa emoticon
3. říj 2012 ve 13:24  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matissska
29
Registrovala se 5. září 2012 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků. Má 2 přátele. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
matissska
29
Registrovala se 5. září 2012 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků. Má 2 přátele. Region Karviná.
 http://www.beremese.cz/fotoblog/siera/album/zimni-pokuseni/
3. říj 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verbra
1
Registrovala se 28. května 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 9 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
verbra
1
Registrovala se 28. května 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 9 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha.
 ahojte emoticon
my mame termin svadby 26.1.
rozhodli sme sa velmi spontanne, zima nam nevadi.. svadba bude sice na Slovensku, ale kedze zijeme v Prahe, tak vsetko budeme zariadovat odtial na dialku emoticon rada sa necham inspirovat emoticon
24. říj 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cital
9
fotoportrét
fotoportrét
cital
9
 @verbra Ahoj, já budu mít svatbu 2.2. na Opavsku a zařizuji vše taky dálkově z Prahy emoticon .
24. říj 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verbra
1
fotoportrét
fotoportrét
verbra
1
 @cital tak to mame spolocne emoticon a jedine v com vidim problem budu saty.. mam sice dobru konfekcnu velkost 36, ale v lednu budem mat 3 mesiace pred porodom emoticon tak saty nechavam na poslednu chvilu.. ty si budes saty poziciavat alebo kupovat alebo si nechas usit?
25. říj 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cital
9
fotoportrét
fotoportrét
cital
9
 @verbra Tak to gratuluji, to je super! Taky bych už chtěla malé, ale musím si počkat ... po svatbě začneme emoticon .
Já si je právě z toho důvodu, že se vdávám jinde a následně navazuje svatební cesta nechávám ušít. I cena je příznivá.
Moje sestřenka jak se vdávala těhotná, měla vybrané šaty 2-3 měsíce dopředu a pak se do nich stejně nevlezla, tak to řešila na poslední chvíli emoticon.
25. říj 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verbra
1
fotoportrét
fotoportrét
verbra
1
 @cital dakujeem emoticon my sme sa najprv rozhodli pre babatko, az potom pre svadbu emoticon bude to len v malom, s najblizsou rodinou a zopar kamaratmi.. tie pripravy ale zato stoja emoticon
a co sa tyka siat, musim sa zamerat na anticke, aby to bolo hlavne pohodlne.. nemam predpoklady ani tendenciu na velke a rychle priberanie, ale vsetko sa moze zmenit emoticon
25. říj 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cital
9
fotoportrét
fotoportrét
cital
9
 @verbra Myslím, že antické budou určitě super....a těhotným sluší emoticon.
25. říj 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verbra
1
fotoportrét
fotoportrét
verbra
1
 @cital kde si davas sit saty? v Prahe? alebo ti to sije niekto znamy? zacinam nad tym uvazovat..to by slo kvoli brusku upravovat... emoticon
26. říj 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí