Termín svatby říjen 2010. Kdo má ještě stejný datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny, najde se některá nevěsta, která má stejně jako já termín 1.10.2010 ? Potěší každá zkušenost jak daleko jste milé kolegyně daleko s přípravami...
Odpovědět
1
2
Ifoun:taky to máme tak, že máme obřad a hned pod zámkem máme hostinu. Žádný velký přesuny ;-) . Na japos jsem se taky dívala jednu dobu patřili mezi mé favority. Teď momentálně přemýším nad tiskárnou C-press. Mají taky moc hezké oznámení.A ani ty ceny nejsou špatný. Ale ještě uvidím.
Odpovědět
Ahoj holky, tak se přidávám k termínu 1.10.2010 :-) . Vaše příspěvky čtu s radostí, protože s přípravami jsem na tom podobně jako vy... Na všechno mi přijde ješt čas
Odpovědět
Zdravím nově příchozí, a opět jsem se výrazně uklidnila, že nejsem sama kdo blbne tak dlouho dopředu... :-) Ale u nás mírný pokrok, včera partner vyzvedl prstýnky, ale momentálně to vypadá, že ten můj bude bránit vlastním tělem a nevydá málem ani na vyzkoušení.
Odpovědět
Jejda, tak to my prstýnky ještě nemáme :-( nevíme totiž velikost a přítel je pryč,takže musím počkat do srpna. Zatím máme zamluveno jen místo a hudbu.
Odpovědět
Ahojky tak prstýnky si teprv půjdem vybírat tak za čtrnáct dní až tři týdny. Pak nám je za čtrnáct dní udělají takže na ně máme ještě dost času ;-) . Ještě bych je moc neřešila. Takže Terez87 v klídečku skrz ty prstýnky ;-) . Jinak u nás zatím nic nového nějak na svatební přípravy není čas (teď řešíme koupelnu).
Odpovědět
Anadie: u vás koupelna, u nás okna... Na tu svatbu nějak pořád máme čas.
Odpovědět
Martiska35: jo okna - ještě že ty už máme za sebou :-D . Jinak se chystám volat ohledně prstýnků - už bych je chtěla mít doma. Z internetu máme vybrané jaké chceme a taky je fajn, že tam přímo dělají takže nám udělají jaké chceme. Což je super! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte! Už máte někdo potvrzený termín na 1.10.2010? Chtěli jsme radnici Brno střed ale ta "velice příjemná paní" nás nemile vyprovodila ze dveří s tím, že si máme přijít v úřední den v 7/2010. Tak nevím. Skoro všichni mají potvrzené termíny, jenom já ne. Hspoda, pozvánky, výzdoba, všechno - krom šatů - je zařízeno, ale datum pořád nepotvrzeno. Už se o to snažím od 1/2010.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci: my jo, ale my máme církevní sňatek, takže na matrice jen nahlásíme kdy a kdo nás bude oddávat. Mylím, že už by termín mohli mít.
Odpovědět
Profilova fotka
Jen by mě zajímalo, jak "čerstvé" musí být potvrzovací papíry... pastor nám to kdysi říkal, ale nějak jsem to neudžela :-N
Odpovědět
Ahojky termín máme potvrzený od září 09, a poplatky zaplacený od dubna 2010. Svatbu máme na zámku civilní sňatek. A bohužel nevím jak to je u církevních sňatků.
Odpovědět
Profilova fotka
anadie: já myslím, žeb typ nehraje roli, já vlastně ani nevím, co tam máme jít vyřídit, tak doufám, žetam bude nějaká ochotná paní a poradí :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Ifoun:u nás na matrice jsou ochotné paní a ve všem nám poradilia vše vysvětlily ;-) . Snad i ty narazíš na takové ;-)
Odpovědět
Ahojky tak dneska jsme byli vybrat prstýnky!Tak už se nám pomalu začnou vyrábět ;-) . Už se na ně moc těším.
Odpovědět
luci: u nás máme termín zamluvený termín od března, ( taky Brno, ale okrajová část) a termíny měli vypsané až do konce roku a byla tam už sposta rezervaček, takže nevím, co v jiné části Brna takhle blbnou. Vydrž, určitě to klapne. ;-) Jinak včera jsme zjistitli, že se budu vdávat jako těhulka. No v mém věku není na co čekat. Svatba je od března zamluvená, zorganizovaná pravda zatím nic moc, to se řeší průběžně, ale to důležité jako různé rezervačky to už je, takže tohle milé překvapení je jen bonus navíc...snad to všechno dobře dopadne.
Odpovědět
Martiska35:moc gratuluji k tomu vašemu milému překvapení :-)
Odpovědět
Ahojky tak už máme oznámka doma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My furt nic, nemůžeme najít vhodný font :-|
Odpovědět
Nejpozději o víkendu dám do alba ;-) . Dneska bych se chtěla mrknout na vývazky - budem asi nejspíš kupovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak máme font, uff, prošla jsem jich stovky, možná to bylo přes tisíc. Takže snad to zítra pošlu k výrobě :) Hmm, vývazky neplánujeme, ale někdo mě strašil, že nosí štěstí... Budete mít vytisknuté menu? A případně jak? Každý svoje nebo pár na stůl? Nevím, jak s nima, budem mít kulaté stoly pro 10 lidí.
Odpovědět
Ahojky,zdravím,tak já bych se taky měla vdávat,ale zatím nemám vůbec nic..:oD Chtěla jsem tu právě poprosit o radu,co se týče místa - ráda bych něco blízko Prahy,nemusí to být nic honosného,spíše zeleň a klid a kde je možno v pozdních hodinách pořádně zazlobit,aniž by to někomu moc vadilo...:) Ráda bych obřad pod širým nebem,ale zároveň vzhledem k datumu,aby se to dalo případně udělat vevnitř,kdyby nevyšlo počásko... Jednu hudbu plánuju mít taky venku a další vevnitř,takže by to chtělo nějaký sál nebo prostě kryté prostory... Rovněž nehodlám platit všem svým známým ubytování,takže kde by byli schovívavý k případným stanům,dodávkám a pod. Jestli mi můžete prosím někdo poradit,budu moc vděčná a klidně pozvu na svatbu..:oD! Děkuji všem...,)!
Odpovědět
Profilova fotka
katsha: omlouvám se za vpadnutí do Vaší diskuse, ale já bych poradila ranč v Želkovicích, je to kousek od Prahy po D5, je tam ranč s country restaurací a penzion, mají dokonce noclehárnu s vlastním spacákem za 100,-, jinak pokoje za 300,- na osobu. Stany jim nevadí, aspoň co jsem pochopila ze slov majitelky. Je možný tam i dělat obřady(po domluvě s matrikou, to jsem ale neřešila, máme obřad jinde). Příroda - CHKO Český Kras. my tam budeme mít hostinu ;-) Jinak ty fotky na jejich webu nic moc, ale zkus se tam zajet podívat osobně, je to tam fakt hezký. spejcharzelkovice cz
Odpovědět
katsha: místo ti sice neporadím, jsem z daleka, ale jen tě chci uklidnit, určitě všechno stihneš... Nemám pocit, že někdo z nás by byl nějak výrazně připravený :-) Jen to chce klid a neutrácet za všechno, co člověk uvidí.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mmi právě schválili oznamko v tiskárně (teda jako že podklad je v cajku) a teda hrozný šok: 27. bude hotové :)
Odpovědět
Ahojky tak už jsem dala do albíčka oznámka ;-) .U nás ty vývazky budou, jelikož jedna část rodiny je chce, že je to tradice podle mne by být nemusely. Menu nebudeme mít. Budeme mít jen kolem 20 lidí tak mi to přijde zbytečné. Ale je to hezký nápad.
Odpovědět
Profilova fotka
Anadie: no, pro dvacet lidí a případně s kasickým servírovaným menu je to asi zbytečné, ale my budem mít padesát a raut, tak mám strach, aby všichni jen nekroužili kolem a nezjišťovali ,co tam asi tak je...tak že by si to jako "nastudovali" u stolu, a pak šli aspoň trošku jistěji :-D Oznamko je fajn :) Takové sympaticky podzimní :)
Odpovědět
Ifoun: děkuji, k naší podzimní svatbě se bude aspoň trošku hodit ;-) . Pokud máte raut a budete tam mít na výber z několika dobrot tak bych asi to servírovací menu udělala. Při představě, že mi tam stojí padesát lidí a nevím co si vzít co tam je, by bylo lepší kdyby aspoň trochu měli přehled ;-) Já bych být tebou do toho šla
Odpovědět
NNell a Martiska35: Děkuju moc za odpověď a za radu,už na ty Želkovice koukám,rozhodně místo chce vidět naživo,takže si tam cestu taky udělám...:) Takže ještě jednou moc díky...!
Odpovědět
Holky zdravím,tak už mám místo,resp. už to místo znám přes 4 roky,akorát to tam bylo mimo provoz a já se tam prostě jen tak pro jistotu stavila a vyšlo to.:). Je to absolutní bomba,trošku jsem změnila požadavky,které jsem měla předtím,stejně tak jako i datum - na 20.10.2010,ale kde to je atd. vám napíšu až po svatbě,pač tam budu mít svatbu jako první a nechci,aby mě někdo předběhl..:oD! Tak se mějte a ať vám vše taky tak krásně vychází jako mě..:)!
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?