Termín svatby 23.07.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Vdáváte se některá také tento den? Co máte již zařízené?
Odpovědět
Profilova fotka
loli, ja už dva mesiace naozaj iba plánujem, ale konkrétne nič neriešim :-N
Odpovědět
Já pořád nemůžu najít dokonalé místo. Asi budu muset slevit ze svých nároků......
Odpovědět
Profilova fotka
Aj ja sa k vam pripajam :-N :-N :-N U nas su uz pripravy v plnom prude, mame zarezervovane miesto hostiny, vizazistu/kadernika, kameru/foto, hudbu, cloveka, ktoremu zverim do ruk svoje svadobne saty, mam kupene topanky, objednanu palickovanu krajku na pierka a oznamenia a nejake dalsie dolezite malickosti...Momentalne pracujem na vyzdobe, kedze to chceme trosku vintage, tak si musim vsetko poctivo zhanat. Zacala som uz cez leto, aby sa to lahsie stratilo v rozpocte ;-) Cez vianocne volno chcem vyrabat pierka (tiez budu trosku ine) a mozno zacnem aj s oznameniami. Momentalne ma svadobne pripravy velmi naplnaju, hadam mi to vydrzi ;-)
Odpovědět
Mě teď naplňují bližící se státnice,ale to místo hledáme,ale jsme moc asi moc nároční.
Odpovědět
Profilova fotka
Aj ja som velmi dlho hladala miesto, ktore by mi 100% vyhovovalo...Nasi si uz klepali na celo, preco to tak komplikujem...poslala som neuveritelne vela ziadosti o cenove ponuky...vsade bolo nieco, co sa mi nepacilo. Nakoniec som vysnivane miesto nasla a zatial som velmi spokojna :-) Dufam, ze nesklamu a budem moct toto iste povedat aj po svadbe.
Odpovědět
Profilova fotka
a ja som vždy vedela, kde bude svadba :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to si si usetrila vela nervov :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak ja verím tomu, že tie nervy budem potrebovať na iné veci
Odpovědět
Nimika: Tak to závidím, já se nikdy vdávat nechtěla,takže teď když chci,tak nevím kde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoky holky, taky máme toto datum :-). Máme zařízený kostel, hodinu svatby, fotografku, řidiče, šaty,závoj, místo hostiny, klopičky a doufám že kapelu :-). Jinak taky mě čekají státnice, ale v únoru :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak se k vam taky pridavam. My mame rezervovany kostel a sal. Ted hledam fotografa a dj. Zelva78: to uz mas skoro vsechno, to ti zavidim :-)
Odpovědět
S těmi fotografy je fakt potíž. Zatím jsem nenašla žádného,jehož fotky by mě uchvátily :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Awojky som rada,ze niesom v tom sama co mam v ten den svadbu :-D 23.07.2011 je pre mna velmi krasny datum, pretoze vtedy mam narodeninky 22 :-D Ale my zatial mame len termin , salu a dj :-) no este nic viac joj ako nato? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@micka237 vitaj medzi nami :-) a neboj sa, postupne zariadiš všetko potrebné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dnes máme krásne okrúhle číslo - presne 200 dní do svadby :-) ako ste na tom s prípravami?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se budu vdávat 23. 7. 2011.
Odpovědět
@pet23 Vítej i tady :-D . Máme svatbu ve stejný den . Odkud jsi? @nimika No jo..pěkný číslo. My už máme místo obřadu,hostiny,fotografku,oddávajícího,smyčcový kvartet na obřad i DJe na hostinu.....
Odpovědět
@pet23 Vítej i tady :-D . Máme svatbu ve stejný den . Odkud jsi? @nimika No jo..pěkný číslo. My už máme místo obřadu,hostiny,fotografku,oddávajícího,smyčcový kvartet na obřad i DJe na hostinu.....A Vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 Z Trutnova.
Odpovědět
@pet23 Já z Prahy......
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 ja mám už niekoľko mesiacov rezervovanú sálu, DJ-a, fotografa, kameramana, cukrárku, časom pribudla kaderníčka.. teraz sa začínam obzerať po šatách (to bude ťažké si vybrať), rozmýšľam, kedy zájsť do kostola a pomaly už uvažujeme, že by sme si mali vybrať aj obrúčky, aspoň ceny pozisťovať a tak
Odpovědět
@nimika Kadeřnici už mám taky,cukrárnu máme tky vybranou a květinové studio také zajištěné (obojí od koordinátorky). Už se to rýsuje,že?
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 naozaj to začína vyzerať reálne ;-) na otázku: kedy máte svadbu? môžeme už odpovedať: tento rok :-)
Odpovědět
@nimika Občas se mi tomu ani nechce věřit jako to rychle utíká....ještě před chvílí to byl rok do svatby...a teď...teĎ jen 199 dní :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, můžu se k vám přidat do diskuze? jsem zasnoubená teprv týden, tak se rozkoukávám.
Odpovědět
@medvedinka Ahojky,vítej...A gratuluji k zasnoubení..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak my uz mame rezervovaneho fotografa (6000,- na cely den), kadernici, sal na hostinu (pronajem 3000,- jinak vsechno ve vlastni rezii), kostel na obrad, saty za vyhodnou cenu (1500,- + 350,- vlečka) a kvetiny jen za nakupni cenu. Ale marne shanim DJ :-( bud mi poslou drahy rozpocet nebo uz maji nas termin zamluveny... nemate nektera nejaky tip?
Odpovědět
@lucik_ Tak gratulace....to hlavní máš. Co se týče DJ ,supr je Libor Kralovič, ale nevím jestli dojede až do Mostu,měl by.
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 diky moc za tip na DJ. S Liborem jsem predbezne domluvena a zatim to vypada dobre :-)
Odpovědět
@lucik_ NNemáš zač.....a zařídí vám i super atmošku. Toho kluka znám jak osobně z posilky,tak jako DJ na plesech...takže určitě nebudeš litovat!!! Jsem ráda,že jsem mohla pomoci
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?