Termín svatby 20.5.2011. Co plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Najde se někdo, kdo má vybraný stejné datum? :-) Pojďte poklábosit, co plánujete! Jak, kdy, kde, v jaké stylu atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslela,že už jsi rozhodnutá pro Český statek.No,svateb v květnu moc neni,ale já to riskovat nehtěla ani náhodou.
Odpovědět
ještě úplně rozhodnutá nejsem, líbí se mi to, ale když jsem to spočítala tak to vychází na docela dost. Takže se ještě mrkneme jinde a pak se rozhodneme.
Odpovědět
Profilova fotka
A co šatky,jakou máš předstvau?
Odpovědět
představu mám, ale nevím jestli mi to bude slušet. Vzhledem k tomu, že nejsem žádnej čahoun, tak to asi budu muset pasovat na svojí výšku 165 cm jak to bude vypadat. Nechci mít dlouhou vlečku, líbí se mi šaty buď se zapínáním za krk, nevím jak to popsat, máš volný záda a vepředu překřížení a za krk. tak uvidíme a co ty? jakou máš představu?
Odpovědět
Profilova fotka
Mám v albu. Takový né úplně obyč,ale zase né šlahačkové přeplácané.tak to jsi furt vyšší než já. ;-) Ale já vlečku chci.
Odpovědět
se stylem jsem na tom stejně jako ty, přesně něco takového si představuju, samožřejmě uvidíme jaká bude realita :-) až si je vezmu na sebe a zjistím, že mi to vůbec nejde. No nevím, říkám si jakej jsem prcek a jestli na sebe vůbec nějaký šaty seženu abych nevypadala jako jezevčík s krátkejma nožičkama :-), tak snad jo. V práci jsou všechny kolegyně okolo 175-180cm tak to si připadám úplně jako prcek :-) ale zase znáš to, co je malý je milý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a hezký... :-D ;-) já mám 160,takže nejsem o moc menší,ale stejně,když se najde ještě někdo menší,tak si připadám obří a necítím se dobře,když je to obráceně,nevadí mi to.jsem za svojí výšku ráda.vyhovuje mi.a neboj,slušet ti to bude.Hodně šatů se dá upravit a 160 není pro holky úplně mimo...Spíš naopak,holky se 175 a výš mají prblém sehnat šaty. myslim,že to bude fajn,protože šlehačky by byly moc a ubíraly by nám na výšce,ale tohle střihově by mělo k naší výšce jít.Já jsem měla něco podobného na maturáku,ale bez vlečky a vítila jsem se v tom krásně a prý mi moc slušely.tak se neboj.budou to ty pravé. ;-)
Odpovědět
jo, já myslím, že určitě něco vyberu. Přesně tak, šlehačkový by byly moc přehnaný to bych byla fakt jak trpaslík, takže něco tak akorát bude dobrý. Já měla na maturiťák takový úzký a taky to vypadalo dobře, to si říkám, že by mohla být druhá varianta, nějaký hezký na tělo co si zdůrazní to co mají a to co nemusí být zdůraznějí zakryjí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je taky hezký typ šatu.nebo postupně se rozšiřující a pak ta vlečka,ale když jí nechceš...nebo úpně malinkou,decentní.Třeba tak... http://www.svatebni-saty-adina.cz/sva... ;-)
Odpovědět
ty jsou super!!!!! něco takového by se mi líbilo, to je právě to co ti zvýrazní to co má a zakryje to co nemá a taková vlečka by mi nevadila, jenom taková decentní. Ty jsou úžasný
Odpovědět
tyhle mi taky připadají zajímavý http://www.svatebni-saty-adina.cz/sva...
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě jsou zajímavý. ;-) Já se do Adiny tak za 3 týdny chystám. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
už jo? :-) nebudeš to nechávat až na leden? já taky nevím, já jsem si to domluvila s kámoškou, že bychom vyrazily spolu v lednu, ale taky si říkám, jestli to nebude pozdě :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Měli by mít kolekci snad v prosinci.Docela si holky už napůjčovaly šaty a to se vdávaj hluboko po mně,tak nač čekat.navíc,před Vánocema tam moc lidí nebude. ;-)
Odpovědět
to je pravda. Já to asi taky zkusím a uvidíme. Zkusím nejdřív ty 2 salony u nás a pak zkusim adinu a když mě něco zaujme,tak to rovnou zamluvim.
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak,ale já se bojim toho,že ty moje šaty mít nebudou....nebo nic podobného.Abych z toho spíš neměla otrávené odpoledne,než radost z půjčování svatebek...Uvidíme,no.
Odpovědět
no to si taky říkám, aby to pak nebylo tak, že to co se mi bude líbit tak už nebudou mít a bude to hrůza a budu akorát otrávená, ale zase zkusit se to musí.
Odpovědět
Profilova fotka
to musí.Neboj,ten květen nebude plnej. ;-) Já se začínám docela i těšit. ;-)
Odpovědět
já se taky těšim :-) hlavně se těším až si půjdeme vybrat prstýnky :-) ono to hrozně utíká, už za 6 měsíců :-) já mám první věc, samodržící punčocháče :-) jsem dostala od kolegyně z práce jako první věc na svatbu :-) hele a jak to máte s videem? budete mít nějakého kamaráda co vám bude dělat video nebo si berete někoho profi? my ještě nevíme, ani jsem se nedívala na ceny tak netuším. Ale mám jednu hodně schopnou kamarádku, která umí dělat krásný video a stříhat a podbarvovat hudbou a hrozně jí to baví, tak jí chci poprosit jestli by nám nechtěla udělat nějaké video ona.
Odpovědět
Profilova fotka
budeme mít taky známého.Za profi video dáš klidně 10 tisíc a ti,co nedělají jenom svatby,tak si stejně 5000- 7000 kč řeknou.Vím,jak ty peníze utratit daleko líp.Známý se tím právě taky zabejvá.Baví ho stříhat a dělá hodně videa pro kamarády a tak.Tak mu řeknem.Staví dům a mají malýho chlapečka,takže se jim penízky budou hodit a bude to furt mín,než dát profíkovi...přitom je to prakticky na stejný úrovni... ;-)
Odpovědět
no přesně tak. Včera jsem se dívala na nějaký ukázky videa ze svatby člověka co se tím zabývá a že bych v tom viděla nějaký extra rozdíl oproti videu které dělá ta kamarádka, tak to vůbec ne, i bych řekla, že ona dělá lepší video. Umí si s tím vyhrát a hlavně jí to baví a vybírá dobrou hudbu, kombinuje video s fotkama, prostě paráda a na to, že se na to podíváme tak první měsíc po svatbě a pak to stejně bude někde založené, tak to bude stačit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já budu koukat asi častěji... :-N ;-) Ale je fakt,že kamarádka vás zná,udělá vám hudbu,která na vás sedí.Bude vědět,co máte rádi,že si třeba nepotrpíte na tohle,ale zase máte radi tohle a tak.A ještě ušetříš.No a když jí pozveš na hostinu,abyste měli video i z hostiny,tak není problém.Furt je to někdo,koho znáš. ;-)
Odpovědět
přesně tak. Známe se spoustu let a je opravdu šikovná, takže si myslím, že to bude dostačující. Na hostině bude, tak budeme mít video i z hostiny. Já myslím, že se na to video podíváme první měsíc a pak to bude založený někde ve skříni a hotovka. :-) Tak jsem chtěla jít s kamarádkou na šaty do Adiny, ale je to šíleně z ruky a když vidím co se děje venku, tak jsem to vzdala a půjdu až v lednu mrknout někam jinam. Co ty, už jsi byla v Adině na šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
Zatim ne.Chystám se tam tak za 2 týdny.Zatím ne...A kam máš namířeno?
Odpovědět
já chci zkusit asi 3 salony na Praze 3 a Adinu si nechám asi jako poslední, protože se tam hrozně blbě dostává. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám výhodu,že jsem kousek odtamtud chodila do školy.Takže na I.P.Pavlova sednu na metro C a pojedu na Pražského povstání a zbytek došlapu pěšky...nemyslíš spíš Adinu na Praze 7?Mně ta na Praze 4 přijde dobře dostupná...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Koukám, že to tu zamrzlo na mrtvém bodě:-) Tak jak pokračujete? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?