Termín svatby 12.5.2012. Přidej se k nám!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj,holky,ještě nikdo nezaložil téma na tento termín.Tak se přidávejte,můžeme spolu plánovat náš den D ;-)
Odpovědět
@gabikastefulova ahoj Gabika. To, ze Inessa zrusila pozicovnu som sa dozvedela az od teba. Mali tam vzdy krasne saty na ples a tesila som sa, ze si tam vyberiem aj svadobne.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet23 Ale oni maju na stranke oznamenie iba po zruseni pozicovne spolocenskych siat. Svadobka funguje dalej.
Odpovědět
@kisha2012 skupina exelive
Odpovědět
Ahoj holky, take jsme puvodne chteli 12.5., ale nakonec 19.5.2012. Bylo obsazeno v nasem vysnenem hotelu. Jak tak koukam jsem docela pozadu jelikoz mame pouze rezervovan termin;-) Nevim jestli uz jit navstivit nejaky salon takto dopredu :-) mate nekdo zkusenost se salonem Adina v Praze?
Odpovědět
Profilova fotka
DJ rezervovany. :) Dnes sme boli na navsteve svadobnej agentury kvoli koordinacii dna D. Cakame na cenovu kalkulaciu, dufam, ze neodpadneme z ceny...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte babule, takže v sobotu prvá skúška šiat, uvidíme, či mi niečo sadne :)
Odpovědět
@cucu005 Ahoj, daj potom vedieť ako :-) My sme sa konečne trocha pohli, už máme rezervovaného DJ-a, konečne. Mali sme šťastie lebo v máji mal posledný voľný termín a akurát náš ;-) . Ešte fotografa a predbežne by bolo všetko. To ma už naháňa nastávajúci a to bol práve on, ktorý mal doteraz na všetko čas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte babenky 12.05.2012 je aj Náš termín:o))) už len 203 dní....zatiaľ máme len sálu objednanú, kapelu, fotografku a kameramana, a rezervovaný terním na fare na 15:30.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky to jsem ráda, že jsem tu našla naše datum :-) My se zasnoubili před 3 týdny a už máme vyřízený zámeček i hostinu, z toho máme hroznou radost. Teď tak zatím koukám a sbírám inspiraci, vůbec netuším jakou kytku ani do jaké barvy... Budeme mít oběd cca 40 lidí a hostinu 70, bereme se v Horních Počernicích ve Chvalském zámku, hostinu máme hned vedle v hotelu Sezona. Jinak doufám, že na šaty je ještě čas, ale asi bych pomalu měla něco omrknout, koukala jsem že holky, které se vdávají třeba v červenci, už mají šaty a spoustu dalších věcí :-) S tím počasím taky doufám, že to nebude jak letos! My budeme mít krásný jarní den, to je jasná věc! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slavka1981 Tak to ste mali šťastie s tým Dj :) že ti ho nikto nevyfúkol :) lebo tieto termíny, to by človek neveril, že to treba tak dopredu všetko rezervovať....., už si to uvedomil asi aj tvoj drahý, keď ťa teraz tak popoháňa :-D no ja už mám tiež sálu, dj, kameramana + fotograf - to mám 2v 1 :), ešte kostol musím vybaviť ale farárovi som už vravela, to je hlavné :) no šaty dopadli super, na moje prekvapenie som bola v pohode, nebola som vôbec nejaká rozklepaná alebo tak, keď som sa videla, len čo ma dosť prekvapilo je fakt, že treba ísť skúšať osobne, lebo podľa obrázka a skutočnosti by som si nevybrala presne to isté, skutočnosť, keď to máš na sebe a obrázky je 100 a jedno.....kukni do môjho albumu, som dala fotky a napíš, ktoré sa ti zdajú, ešte tento týždeň idem do 1 salónu, tak uvidím, čo tam bude x-)
Odpovědět
Je tu aj niekto s dátumom 12. 05. 2012 z okolia Kežmarku? :-)
Odpovědět
@cucu005 Ahoj, ozaj ťažko vybrať lebo všetky sú krásne :-) Ale tie posledné asi. Bolerko vyzerá tiež super, podľa mňa Ti pristane ale ty musíš najlepšie vedieť že aký si typ. Ja som si napríklad nevedela na sebe predstaviť celé čipkované bolerko s 3/4 rukávmi a keď som ho vyskúšala tak to vyzeralo super. Možno preto že mám jednoduché šaty tak nebolo veľa čipky. Včera som si už vybrala aj účes. Nechcem závoj tak vyčesané dohora by asi vyzeralo nudne. Mám dosť dlhé a husté vlasy tak hádam to ukáže pekne. Neviem sa dočkať kedy pôjdem ku kaderníčke nech mi ho vyskúša :-) Ty chceš mať aký účes? Kukni do môjho albumu a povedz či sa Ti páči ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@slavka1981 Ďakujem, ešte pôjdem inde skúšať, tak uvidíme, potom dám tiež foto. Ani ja nechcem závoj aj keď moje kamošky vravia že so závojom, že kedy inokedy si ho dám, ale ja mám tiež dlhé husté vlasy, tak tiež chcem nejaký zaujímavý účes a korunku, možno živý kvet. Nejaké predstavy účesov mám v albume. akurát dnes som si objednala korunku, tak uvidíme, čo moja kaderníčka vymyslí :) tvoj účes je krásny, zaujímavý, krásne v ňom vyniknú vlasy a bola by ho škoda zakryť pod závoj. dobrá voľba :)
Odpovědět
Sála, šaty, fotograf aj DJ vybavené, hurááá. Už som sa začala báť že nestíham.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@slavka1981 ty už máš šaty? DJ? Tak teď začínám mít trošku depresi já :-D Já zatim jen čučim po internetu a sbírám představy.. Do těch šatů se mi ještě nějak nechce, mám pořád pocit, že jako svatby dost zhubnu :-D
Odpovědět
@morgan81 neboj, to ja som trochu popredu :-) Ja som sa so šatami ponáhľala lebo som nechcela také ako majú všade po salónoch. DJ - som zas vedela ktorého konkrétne chcem a mal posledný voľný termín v máji a práve náš :-) Podobne fotograf. Teraz chvíľka pauzy a od nového roka pokračujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slavka1981 No to já bych taky právě chtěla nějaké hezčí šaty, než co všude vidim.. Jen nevim, kde je shánět. Na obrázcích tady jsem jich viděla dost, ale jsou to bohužel jen obrázky bez adresy. No uvidíme :-) Jdeme teď 11.11. na svatební veletrh, tak spolíhám na to, že tam odsud určitě přineseme něco zajištěného ;-)
Odpovědět
@morgan81 Jasné najlepšie keď pokukáš všeličo pre inšpiráciu a už potom ideš naisto, keď vieš čo hľadáš ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?