Termín 30.5.2015 ? Kunčice pod Ondřejníkem :)

Profilova fotka
Ahojki :-) hledám holčiny co mají svatbu ve stejný den jako já, abychom si dávaly rady ,nápady a navzájem sledovaly kdy a co která už na svatbu pořizuje :) budu ráda když se ke mně přidáte baby :) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky i my mame rezervovany termin 30.5..:) jeste teda uvidime co matrika nechteji nam termin potvrdit driv nez v prosinci tak doufame ze to klapne..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Vyzkoušejte plánovací svatební diář Smart který Vám pomůže s naplánováním vaší svatby se vším všudy, více informací a produktů kolem svatby najdete na mém webu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tenhle termín jsme taky zvolili. Zatím máme vybranou akorát barvu svatby :-D Momentálně děláme výběrové řízení na místo obřadu a hostiny (ideálně vše na jednom místě)... Moc to nehrotím. Myslím, že je času dost... Intenzivně plánovat, zařizovat a rezervovat budeme až po novém roce...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj holky taky mame tento termín..je krásnyyyy:) Už vybíráte šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
@deniskrat ahojki šaty už mám :-) mám je v albu , neodolala jsem a koupila šaty z jednoho salonu ve slevě :-) a ty? už vybíráš ? a v jaké barvě to budete mít ? ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, i my jsme si vybrali tohle krásné datum :) Zatím jsme vybrali místo pro hostinu (hotel v Plzni), tak se tam s nimi jdeme příští týden domluvit a pak musíme ještě za farářem. Ale když čtu, že některé z vás mají už i šaty, tak se trošku děsím, že jsme pozadu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlinka1990 Copak šaty.... ale fotografa, maskérku, kadeřnici, prstýnky... :-P buď v klidu, dneska nám teprve potvrdili termín :-) 30.5. :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?