Svatební datum 19.8.2011. Která máte taky toto datum?

Profilova fotka
Tak co holky vdáváte se také některá v tento úžasný pátek? A jak jste na tom s přípravami??
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem jedina? :(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, bylo mi tě líto, tak ti jdu napsat... :-) my ji máme 17.9. :-) taky jsem dnes psala příspěvek a napsali mi jen dva lidi :-) s přípravami jsem na tom tak, že máme zatím jen plány, doma nebo nakoupíno ještě nemáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, určitě se někdo najde neboj... my to máme 6 dní před Vámi :) S přípravami jsem docela daleko, protože mě do léta čeká ještě jedna studijní povinnost a něchtěla jsem s tím pak mít stresíky. Ale času na přípravy je určitě dost ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak my to máme den po tobě. A co se týče příprav, jsem trochu magor do vyrábění a tak, takže toho mám docela dost - mrkni do alba. Ale budu ráda že vše budu mít připravené - pak totiž začnu chystat tábor pro děti a nebude čas. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé holky díky moc :)) Mě práve přítel požádal v únoru a řekli sme si, že to chceme ještě tohle léto a koukám, že už všichni mají skoro všechno hotové.. Tak to mám co dělat :) Naštěstí už snad máme potvrzený obřad, oddávajícího a hostinu :) Tak to mě trošku uklidňuje :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,my to máme 26.8 2011 takže další úžasný pátek :-) jak tak tady koukám tak většinou jsou tu termíny na soboty.
Odpovědět
Profilova fotka
@janca74 Škoda, že nejde změnit název diskuze :)) Bych tam přidala i tvé datum.. cítím se trošku osamocena .)
Odpovědět
@veru_m Ak sa citis osamocena skus sa mozno premiestnit do tejto diskusie tu je holiek ktore budu mast svatbu v srpnu viacej ;-) http://www.beremese.cz/diskuse/tema/s...
Odpovědět
Profilova fotka
@veru_m :-) no to já si taky říkám,že tu nikoho nemám do party :-)
Odpovědět
Holky, pojďte klidně k nám do 20.8. :-)
Odpovědět
Ahojky, můžu se zeptat, proč jste si vybrali na svatbu pátek? My jsme měli svatbu o víkendu, tak mě to jen zajímá.
Odpovědět
Profilova fotka
@haniiiii Ráda ti odpovím, svadbu jsem původně měla mít v sobotu, ale matrika prahy 5 v sobotu neoddává a jediny reverend, který by nás oddal jako nevěřící, ten den nemohl a ni další sobotu nemohl. Takže sme to museli přesunout na pátek :((
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@haniiiii No my zase máme svatbu přesně na 10.výročí seznámení :-)
Odpovědět
Ahojda, přidávám se k vám, resp. k Tobě Jani, máme svatbu taky 19.8., tudíž v pátek a též z důvodu, že nám krachla sobota a museli sjme měnit i místo a termín, ale nevadí nám to.. Já to beru pozitivně!!! Budeš mít před sebou 2 dny volna, v klidu si to užiješ, přijde jen ten, kdo opravdu o to bude stát, protože si nejspíš bude muset vzít dovolenou apod:-))), takže se na to začínám i těšit.-))) Jen doufám, že nebude moc velký provoz aut pak, až budeme odjíždět na hostinu.. Takže asi tak.. Jinak přípravy téměř nic:-((, nevíme totiž ještě ani přesně místo a pak hostinu večer-to budeme vědět do 3 týdnů, takže jsem z toho už celkem nervní!!!! Tak pevné nervy a doufám, že tu ještě někdo přibude k nám:-))
Odpovědět
Profilova fotka
@thedada To se nam to pomaloucku rozrusta :) To mám radost :) Já mám zatím jisté jen šaty, reverenda, místo obřadu a kapelu.. Taky občas hodně nervim.. Ale teď už pomalu finišujeme s nabídkama hostiny a vypadá to, že se co nejdříve rozhodneme kde to bude :)) Tak to si budu moct odskrtnout dalsi polozku .)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jak probíhají přípravy?? Máme něco málo přes tři měsíce do svatby a já mám pocit, že nemánes skoro nic :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak se k vám také přidávám :-D 19.8. už se moc těším. Šaty mám, oznámení jsou rozeslané, místlo zamluvené, koláčky a sv.menu objednané. Zbývá toho ještě dost ale to se stihne :-) . A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@medya to je super, že se nám to rozrůstá. Me už se tak nějak pomalu začíná ukládat knedlík v žaludku :) Mám hotové vývazky, objednané koláčky, předběžně zajištěný dort, kapelu.. Ted akorat řešíme hudbu na obřad. Tento táden jsme rozeslali oznámení. Nějak bychměla začít řešit výdobu a sebe... vlasy.. obličej a tak :)) Jo a taky jsme konečně objednali prstýnky :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?