Svatební datum 15.7.2011. Jak zvládáte přípravy?

Ahoj budoucí nevěsty, plánujete některá svatbu na tento datum? Přijde mi, že skoro nic nemáme zařízené, přítele, budoucího manžela přípravy moc nezajímají :-| . Zajímalo by mě jak to máte u vás , co máte zařízené a jestli vám ti vaši chlapy pomáhají :-) Děkuji
Odpovědět
ahoj My budeme mit tento datum :-) Vetsina priprav je hlavne na neveste ( mne zenich take moc nepomaha).
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, ahoj, konečně jsem našla někoho se stejným datem :-) 14.7. spolu totiž budeme 11 let, tak jsem si 15. vymohla :-) Jinak naše přípravy jsou z 95% na mě, ženich na to prdí :-) V pondělí jsme tedy šli podepsat na matriku papíry, tak to byl přítomen, ale jinak je to čistě na mě ...
Odpovědět
ahoj, taky máme datum 15.7. Ale ani ne tak z důvodu že bychom chtěli, ale vzledem k tomu že jsem chtěla obřad na hradě kde nevypsali téměř žádné termíny, takže jsme neměli moc na výběr. Zatím je zamluvený obřad a hospoda na hostinu a o víkendu jsem si vybírala šaty, jinak nic zařízeno nemáme. Počítám s tím, že zařizovat budu více méně všechno já, ale zas tak mi to nevadí, alespoň to bude podle mých představ.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, taky jsem docela ráda, že si to můžu zařídit po svém :-) I když příťa je celkem tolerantní :-) My budeme mít svatbu taky na hradě - na Housce v kapličce nad peklem :-) A tam mají termín vždycky každý sudý pátek, tak jsem ráda, že vyšlo toho 15. No, máme zamluvený termín, podepsané papíry na matrice a já zamluvené šaty. Taky nic moc :-) Ale pořád si říkám, že je času dost (jsem zvědavá, co budu říkat v červnu).
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Ahoj, nějak se to přiblížilo, chci se zeptat, jeslti jste někdo řešil toto datum z hlediska numerologie? (potřebuju napsat něco hezkého do svatebních novin ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem tuhle diskuzi zaznamenala teda brzy :-D @kittym Tak to jsem neřešila. Nepotřebuji si přečíst, že toto datum je na svatby zcela nevhodné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky o tom datu nic nevím, takže neporadím :-( Zkus se mrknout na net, určitě tam něco bude...My si ho vybrali proto, že 14.7 máme 11.výročí a tohle bylo nejbližší, kdy oddávají :-D A jak jste na tom holky s nervy? A co přípravy? Máte všechno? Já nějak začínám pochybovat, že se to všechno stihne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janinka1987 Jako že jste spolu od 13 let?
Odpovědět
Profilova fotka
@janinka1987 Aha, už jsem si to přečetla ve tvém profilu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova Jsme :-) Poznali jsme se na táboře a už jsme jiného nechtěli...
Odpovědět
Profilova fotka
@janinka1987 Jsem zvědavá, jak to bude v našem vztahu vypadat za 11 let.
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova A jak dlouho jste spolu?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janinka1987 Proti vám chviličku ;-) Rok a půl. Od prvního setkání ale vím, že k sobě patříme.
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova to je hlavní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janinka1987 Já vím. A nejlepší je, že každým dnem je to mezi námi lepší a intenzivnější.
Odpovědět
@janinka1987 Nevadí, zběžné hledání nic neukázalo a nic nestíhám, takže na dlouhodobější není čas :) Jdu zítra všechno obvolat, tak jsem zvědavá kolik toho řachne :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kittym Co by mělo řachnout? =-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?