Svatby Srpen 2017 😉

Holky doufám, ze se najdou další z Vás které mají svatbu v srpnu a budeme si moct podívat jak se nám to blíží, co už máme a co ještě chybí 😁
Odpovědět
Ahojki bereme se 12.8. ;-) Obřad, hostina, kapela zajištěna , svatební šaty taky ;-) s výzdobou je to tak na půl.. pořád něco vymýšlím a hledám inspiraci tady.. Dárky pro svědky sou doma, pozvánky taky ;-) v půlce měsíce pojedem pro prstýnky ;-) Ještě nemáme oblek pro ženicha a dárky pro hosty to budeme řešit až měsíc před svatbou.. ;-) jak si na tom ty? ;-)
Odpovědět
My 19.8. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme 11.8. v Horním Bezděkově :) Furt koukám na počasí a v má být střídavě oblačno / jasno :/ nechci vůbec déšť!!! Máme to venku a mám výzdobu z papíru :D My si děláme tak nějak všechno sami - výzdobu, sweetbar, pozvánky, svatební dort a jinak už máme vizážistku s kadeřnicí v jednom, hudební doprovod k oltáři, šaty si nechávám šít, ženich se na oblak chystá a doufám, že se tam někdy dokope :D, dárky pro hosty vymyšlené, dárky pro rodiče, svědky a družičku jsou doma, prstýnky už také máme, já mám již vše na sebe a obřad, jídlo, raut, pití, ubytování také zajištěno ... NEMÁM NÁPAD CO ŽENICHOVI JAKO DÁREK :D ... co dáváte holky?
Odpovědět
Holky je to je super ze nás je víc, já jsem pravé ostuda, místo máme Pruhonice restauraci Pod zámkem a tam máme i obřad, mám saty a to je vše 😂😂😂 prstýnky vybrané ty řeší budoucí muž ale jinak nemám skoro nic, a když to tak čtu, tak teda holky já vás budu potřebovat evidentně zpovidat
Odpovědět
Ženichovi se dává dárek? 😅😅 tak to vůbec nevím, další novinka. A co má rad? Něco vymyslime. 😉
Odpovědět
@reawm my máme taky 19.8. :-) máme vyřízeny šaty a oblek, oznámení uz doma, prstynky uz se nam taky delaji, o výzdobě mam taky jasno. Budeme mít obřad a oběd na jednom místě. Teď řeším hudbu a svatební kytku :-)
Odpovědět
My máme svatbu 4. 8., nemám zařízené květiny, pozvánky, nemám boty, šaty jsou na cestě, ženich má jen kalhoty a boty, vršek je taky na cestě. :-D Ještě nemám oblečené družičky. Část výzdoby ještě chybí, něco má přijít během pár týdnů, něco budu ještě vyrábět v červenci... No, jinak zařízená je matrika, místo (vše na jednom místě), fotografka, kameraman, polaroid, prstýnky, dort, většina výzdoby. :-)
Odpovědět
ahoj, taky máme 19.8 :)
Odpovědět
Uz se nam to kvapem blizi :-) holky včera sme byli na ochutnavku dortu v prerove u pani Tovarysove ( dorty.tk) mizi jenom doporučit :-) pani je moc ochotna i za solidni ceny ;-)
Odpovědět
taky 19.8. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já jsem teda ráda, že už mám konečně termín a místo :-D . Svatba 26.srpna, kromě ženicha, svědkyně, místa obřadu i hostiny, ubytování, muah a svatební barvy nemám nic :). Času dost ne?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, dneska jsem zjistila podle beremese.cz, že máme 100 dnů do svatby. Začínám být lehce nervózní, zjistila jsem, že šaty, které jsem si vybrala a nejsou zrovna nejlevnější mi asi vůbec nesluší :D ikdyž všichni tvrdí opak, bouchlo nám půjčení polaroidu takže přemýšlíme co s tím, za květinovou výzdobu si řekli dvojnásobek co jsem počítala a tak se to hezky sype :) zatím se směju...uvidíme jak to bude pokračovat. K tomu stavíme domek takže časově vůbec nestíháme. Máme zařízený kostel ale musíme ještě na matriku a to fakt nevím kdy tam zajdeme. Prstýnky - máme představu ale zatím jsme taky nikde nebyli. Bude to zajímavé :) )
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
12.8.2017 :-)
Odpovědět
My máme dneska taky 100 dní do svatby - tedy 26.srpna... Nachystáno toho máme už dost, ale spousta nám toho ještě chybí. Příští víkend jedeme řešit do hotelu výzdobu, tak se toho trochu obávám, zda to bude možné podle našich představ, zda si neřeknou nějakou horentní sumu... ale zatím ze svatby jako takové nervózní ještě nejsme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my akorát musíme sehnat boty, oblek a čekám na baliček z ali, kde budou družičkovské šatičky a jinak máme vše! Co ještě není, tak je ve fázi domluv, jako např. cukroví:-) my ted akorát budeme šetřit, abychom mohli vše po hostině zaplatit:-)
Odpovědět
Ahojte, taky mám 12.08 a taky skoro nic nemám, spoléhám na léto, dokonce ani pozvánky ještě nemáme a to jsem si plánovala jak budu 3 měsíce dppředu rozesílat...Teď ještě měním šaty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ahoj, pridavam se... 19.8. Do toho prastime. Trebovicky Mlyn v Ostrave... zkousku liceni a ucesu mam az mesic pred, zinak zenich zajisteny ;) saty vybrane pro me i holky, vyzdoba predstava je a nakoupeno taky, jidlo alkohol kapela, fotograf, kamera, klaun pro deti, hlidani pro deti, asi mame ;) kedine co tak chybi je udelat si "prezentaci fotek z nasich let" a zajistit odvoz ze svatby....
Odpovědět
Ja mám jen termín a ženicha 😃 na další vymýšlení neni čas...
Odpovědět
Profilova fotka
@maja91 to je zaklad, to staci ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nějak jsem opomenula tuto konverzaci, tak napravuji :) Nakonec jsem nějak ženicha ukecala, že ty dárky nebudeme moc řešit a že si maximálně něco vyrobíme, což jsem předpokládá, že z toho bude mít radost, protože on a dárky - to nejde dohromady :D když jsem mu to nabízela, tak z něho vypadlo, že dárek již má :D :O :D :O ale máme před svatbou "poslední" výročí, tak to využije k této příležitosti :) uuufff, jsem happy :D další věci z krku :D :D :D Přijde mi, že už mám hromadu věcí zařízenou, ale ještě víc mi toho neustále zbývá :D nepřijde vám to taky tak??? jak válčíte nevěsty :)?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky my 3 mesice do svatby.... hruza.. tim ze zijeme v zajranici mam hrozne bobky ze to nemuzu koordinovat... ach jo...
Odpovědět
Profilova fotka
@kokola1 naprosto souhlasím, doma mám plnou krabici věcí na svatbu a připadá mi, že toho co mi chybí jen přibývá :D
Odpovědět
my se bereme 26.8. a kromě místa oslavy a matriky nemáme nic... :D
Odpovědět
Ahoj, tak se tu za vámi přidávám :) máme termín 19.8. a čím více se to blíží, tím více mi připadá, že chybí zařídit věcí. A jak píše jurasova84 taky žijeme v zahraničí a je fakt špatné zařizovat odtud.
Odpovědět
Ahoj holky. Ma máme 25.8.2017 :-) šaty už mam zařízené od května, ženich oblek, boty, syn i ženich motýlka ( vínově červené, na bazoší asi za pajdu oba :-D ) , kytky domluvené, dort taky, ted dodělávám dekorace na auta ( máme svatbu do vínově červené a kytici budu mít z gerber vínově červených) - takže do toho ladim i výzdobu aut :-) Svatební raut je taky domluvenej, fotograf taky, prstýnky doma.. ještě mě čeká vyrobit stojan na dort, bo máme jeden klasickej a pak 25 minidortíků :-) No já jsem magor, hned si musím všechno zařizovat hned, včera bylo pozdě :) No ale i tak mě určitě něco ještě napadne a já budu šílet, že nic nestíháááááám :-))
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?