Svatby 22. září 2012

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty. Kdo se vdává taky v tento den? 8-) Pojdmě si sdělovat naše přípravy, plány atd... ;-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
:-) u nás zatím nic moc, máme to až docela za dlouho. Ale zaplatili jsme v Albertovci zálohu na hostinu a taky na obřad, byli jsme na matrice - taky zaplaceno. Zajištěn fotograf - ten vyrobí i fotku na oznámení, které i graficky zpracuje, hudba a taky kadeřnice. Tzn. jsem v klidu :-) Teď prohlížím šaty, ale jen koukám... strašně se mi líbí značka Emmi Mariage... Tam bych se chtěla vypravit, ale myslím, že stačí tak na jaře... tedy doufám... A co u vás?
Odpovědět
Profilova fotka
My máme taky zaplacenou zálohu na obřad a hostinu. Jinak zamluvená hudba, fotograf a kameraman ;-) Na šaty plánuju jít tak v únoru, myslím, že to bude tak akorát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já myslím, že můžeme být celkem v klidu... ještě musím pořešit koupení vývazků. Jmenovky si asi udělám sama, to je asi jediné :-) Ale vůbec si nevím rady s květinami, chtěla jsem buď gerbery nebo kaly. Chtěla jsem aby mi udělali i něco pod prstýnky z květin... nějak nezvládám ty polštářky...
Odpovědět
Profilova fotka
Jj ještě je dost čas ;-) Taky jmenovky budu asi vyrábět sama, a s květinama mám taky problém - vůbec ještě nevím jaké (jestli růže, kaly, nebo něco jiného :D)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jsme datum posunuli na 29.9., kvůli fotografa, tak snad to aspoň bude stát za to :-) ale tím posunutím znova řešíme místo, a zase se otevřela otázka velikosti svatby, koho pozvat a koho ne, mno tak jsem zvědavá, co z toho nakonec bude... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky chci se k vám připojit,tak už máme zamluvný termín na 22.září 2012 na zámku Červená Lhota ve 13 hodin.Pak máme zamluvenou restauraci,zaplacenou zálohu na fotografku,zamluveného muzikanta(harmonikáře) a DJ aby se mohli střídat a harmonikář si odpočinul:).3aty půjdu zkoušet asi příští pátek,a v sobotu se jdeme kouknout na svatební veletrh,tak jsem na to zvědavá,nad oznámením váháme,barvu taky pořád řešim nevímjestli oranžovou,lososovou nebo úplně jinou..přítel chce oranžovou,ale já pořád nevím:(.S kyticí taky pořád váhám,líbí se mi růže,kaly.Jmenovky si necháme udělat,polštářek pod prstýnky taky a taky nevíme jak to udělat s hostinou,jenom rodina je 40 lidí a 20 lidí kamarádi,tak snad se to nějak vymyslí:((.A jak jste na tom vy se zařizováním,co už všechno máte?
Odpovědět
Ahojky holky, tez bych se rada pripojila. Svatba 21. Zari 2012 @ 12 hodin - CR. Misto na obrad zamluven, restaurace a fotograf taky. Saty koupene uz v prosinci-ve sleve. Pozvanky - homemade hotove, tento tyden je budeme uz rozesilat. Prsteny asi uz vybrane. Barva svatby lilac-purple-plum-white. Vytvorene nejake malickosti jako kapesnicky na slzy, kornouty na kvetinove listky. Oblek a boty pro zenicha je vyreno - pracovni- je den z jeho obleku, me moc hezky na zvlastni dny, tak proc ne, aspon se usetri nejaka ta kacka, akorat koupime kosily, vestu, kravatu at to ladi. Hostina bude ve stylu rautu. Pocet hostu 30. Nejake fotecky mam v fotoblogu.
Odpovědět
Profilova fotka
Také máme v tento den svatbu. Obřad a hostina je zamluvená a na šatečkách se pracuje, buď salon a nebo si je nechám ušít. Kameramana už také víme kterého, ale zatím nic dál nemáme. Snad je ještě dost času a vše se zvládne :-) Holky, vy už máte tolik věcí zamluvených a zvládnutých a my jsme teprve na začátku...
Odpovědět
Profilova fotka
@xmarki Neboj vše se zvládne a bude to perfektní den pro nás všechny ;-)
Odpovědět
@xmarki jo jo jeste je cas, my mame to hlavni zamluveny a v cervnu zacne dalsi poradne planovani.
Odpovědět
Profilova fotka
díky holky :-) Když jsem tu na začátku začala pročítat diskuze, holky už minulý rok psaly, kolik toho nemají a mě to pořádně vyděsilo :-D ale zvládne se to, to je pravda :-) Už se strašně těším :-) a kolik máte lidí? My asi kolem 60...moje rodiče pořád, že je to obrovská svatba, ale my chtěli pořádnou vesnickou :-D A věřím, že se to zvládne a na peníze to snad taky tak zlý nebude...snažíme se ušetřit
Odpovědět
Profilova fotka
@xmarki TAK MI PLÁNUJEME TAKY 60LIDÍ..,Zz toho 40 jen rodina a zbytek kamarádi,taky to bude klasická vesnická svatba,mammka by mi prostě neodpusitla,nepozvat příbuzný,..rozpočet vidíme na takových 50-80tisíc,ale chtěla bych se vejít do těch 50tisíc,ale myslim si,že to bude nakonec víc: :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@verisek133 tak to asi víc bude, ale víc jak 80 tisic si myslim, že snad ne. Když budete mít levný nájem za místo na hostinu, přinesete si vlastní pití apod... my to tak mít budeme, tak se snad vlezeme do těch maximálně 80 tisíc. Teprve všechno zjišťujeme. Mám pocit, že teď nic jiného nedělám, než že sedím u pc a prohledávám všechno, co se týče svatby :-D
Odpovědět
Cauky holky, my planujeme max 30 no puvodne jsme si rekly max 25. No doufam, ze uz budeme vedet brzo pocet hostu at pak muzu zase trosku neco dalsiho planovat. Uz budeme tento tyden rozesilat ,vim ze je jeste brzo, ale skrz to, ze pritel je cizinec a rodinny clenove a hoste jsou po celem svete, musime uz zacit. Jo jo penize, penize, kdyby to tak vsechno bylo za usmev.
Odpovědět
Profilova fotka
My plánujem tak 60-70 lidí. Jo a taky jsem na začátku seděla jen u PC a hledala všechno možné :-D ted už musím dělat i něco jiného :-D . Ale tak to nejdůležitější máme a dokonce i moje šatky. Na oznámení a prstýnky plánujem jít tak v květnu ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, připojuji se k vám do party. Máme stejné datum a taky máme svatbu na severní Moravě. Na přípravy se mne ale moc neptejte, protože ještě nemám skoro nic a začnu to řešit nejdřív v dubnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky konečně jsem našla taky diskuzi s mým datem:-)Svatb bude v Třinci okres Frýdek_místek. My budeme mít do 70 lidí.Zařízen máme,kostel na 11h,místo hostiny,fotografku,hudbu a paní která nám napeče cukroví:) Dorty peče sestřenice od ženicha stejně jako její sestra studuje floristiku v Brně a mají svoje květinářství rodinné takže snad mi půjde všechno na ruku podle mých představ.
Odpovědět
Profilova fotka
@22 @pajica Ahoj holky vítám vás tady. To máme ale krásné datum všechny že :-D . Určitě bude nádherně jako každý rok, kolem toho data a my si to všichni moc užijeme. Už máte představu jak vaše svatba bude vypadat - v jaké barvě, jak bude probíhat atd. ? :-)
Odpovědět
Můj přítel je Němec a žijeme spolu v Berlíně. Přípravy budou nejspíš na dálku. Slavit bychom ale chtěli na Pustevnách a máme to už i rezervované. O barvě jsme ještě nepřemýšleli a možná ani nebudeme... Hlavní je pro nás jídlo a hudba. Aby se prostě všichni dobře bavili. Nebude to rozhodně jen jeden den, ale celý víkend.
Odpovědět
Profilova fotka
Datum je úžasné,moc krásně vypadá napsané:) My jsme původně chtěli 15.9 (máme totiž 14.tého 5 let výročí) ale když jsme to řekli rodině,teta koukla do kalendáře a řekla nám že podle tradice už od její praprababičky se by měly sňatky uzavírat když měsíc dorůstá,aby manželství bylo plnohodnotné a štastné celý život.Samozřejmě někdo na to nevěří,a není to pravidlo ale my jsme potom datum zvolili o týden později:)v září se vdávala sestřenice před 3 lety a tenkrát bylo prostě nádherně,azurová obloha,moc bych si přála aby i nám to tak vyšlo:) nějaký deštík malinký pro štěstí by nevadil ale snad nebude lít:-( Má představa o barvě je fialovo-smetanová,jednak je to nádherná barva a ametyst kámen k mému znamení Berana má nádhernou fialovou barvu.Hlavní motiv celé svatby bude motýl.V představách už to vidím téměř jasně jak by to mělo vypadat.Teďkom to ještě zrealizovat,Popravdě nejsem moc tvořivý typ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pajica Taky máme fialovou barvičku :-) , je krásná. My už máme místo obřadu, hostinu, hudbu, fotografa, kameramana, já kadeřnici a vizážistku, já šatičky. V květnu plánujem oznámení a prstýnky, aby se oznámení přes prázdniny mohlo rozdat. Jinak jmenovky ke stolu jsem se rozhodla, že si vyrobím sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vlastně kadeřnici i kosmetičku už mám taky,jsou to mé kamarádky už k ním chodím dlouho a jsem s něma moc spokojená.Ted se chci zaměřit na šaty.Prstýnky si budeme dělat v mé bývalé práci(pracovala jsem jako prodavačka ve zlatnictví)takže i cenu půjde udělat nějakou lepší.Oznámení u nás je zvykem dávat ho až ke svatebním koláčům stejně jako pozvání ke svatebnímu stolu tak na něj máme ještě čas.A jmenovky jsem se rozhodla že mi upeče kamarádka z perníku,peče prostě nádherně a jednak to krásně provoní sál a taky to bude dáreček který si bude každý moc odnést domů na památku:-) Spíš uvažuju nad těma vývazkama že bych se do toho pustila ale nevím nevím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@pajica Ahaa tak ještě máme knihu hostů, dekoraci nějakou, podvazek a vývazky - to jsme koupili na veletrhu :-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?