Svatba ve Staré Vsi u Ostravy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,bude se taky některá vdávat ve staré vsi u Ostravy nebo už se tam některá vdávala?Nikde jsem tohle téma nenašla,tak pokud tady už někde je tak se omlouvám.
Odpovědět
Profilova fotka
martinkan: Svatební obřad probíhá asi takhle,před obřadem se tam asi tak 15 minut předem sejdete,příjde paní která vás ustaví aby jste věděli jak máte vcházet,pak se postavíte se svědy před oddávajícího a zbytek si sedne na židle,těch židlí je tam málo,my jsme měli 31 lidí a někteří stáli. Takže u vás jich bude stát poněkud víc,ale zas tak dlouho to netrvá-cca 30 minut.Pak začne mluvit oddávající,do toho hraje hudba kterou si sami vyberete+zpěv,slečna říká básně,do toho ano-ano,prstýnky,polibek a jste svoji :-) pak ještě nějaké hezké slovíčka od oddávajícího.Můžu to místo doporučit,nám se to strašně moc líbilo,i fotky ze zámecké zahrady jsou krásné.Napsala jsem snad vše,tak přeji hodně štěstí ;-)
Odpovědět
gabcer: děkuji moc za info, termín mám již předběžně zamluven, jsem ráda, že slyším samé kladné ohlasy, jinak fotky, které sem zatím viděla byli užasné a to je také hlavní důvod výběru právě tohoto místa, ještě jednou díky, pa
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdarek lidičky,..... potřebuji poradit a případně zaslat nejaký kontakt. Planuji svatbu na červen 2009, a potřebuji nejaký dobrý tip na obřad. Koukam na ten zameček ale nemužu nikde najit kontakt, nemate nekdo cislo na ne?
Odpovědět
Profilova fotka
exilak: já také nenašla kontakt, jen tento: pavloskova@stara-ves.cz, je to paní matrikářka a komunikuje přes mail, a zdá se velmi milá:) zapsala si nás předběžně a ted během ledna máme dojet a vyplnit papíry...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?