Svatba v roce 2014 - Mlýn U vodníka Slámy

Je tady nějaká nevěsta, která má také termín v roce 2014 v Mlýně u vodníka Slámy? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, já :) v květnu
Odpovědět
Ja take v květnu:)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak dlouho dopředu jste si zamlouvaly termín? My svatbu plánujeme na 2015 a všechny lepší termíny jsou už dááávno obsazené :-(
Odpovědět
My máme v červenci a termín jsme zamlouvali loni někdy v květnu a byl po poslední volný termín snad od května do září. Dělají teď proto svatby i ve čtvrtky.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme taky svatbu 9.8.2014 v Mlýně a termín máme zamluvený od 1.10.2012 :-) na rok 2013 už měli plno.
Odpovědět
Profilova fotka
Kristulilinka - :) my měli původně teda datum 9.8.2014 , ale přesunuli nám to o týden dříve. To nechápu teda, ze mi ten termín vůbec nabídli. A byla jsem to teda zamluvit uz srpnu 2013 a byl to poslední volný termín.
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka26 A nebydlíte ve Španělsku?
Odpovědět
Profilova fotka
My máme termín 23.9. je to úterý ale je mi to úplně jedno. Žijeme v zahraničí a do Česka jedeme jakože na "svatební dovolenou". :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristulilinka ne bydlíme v Anglii a teda přítel je z Portugalska. Jo pan Popek mi říkal, ze tam akorát byla spanelska svatba. No naštěstí mi ten termín prehodil, jsem byla celkem překvapena, protože říkal, ze to je poslední termín. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristulilinka Jo prosim te platili jste tam nějakou zálohu? Zda se mi trosku divné ze po mě nic nechtěli předem zaplatit
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka26 Jééé tak to je náhoda :-), tak to jsme teda vy co budete mít svatbu toho 2.8. týden před námi. No abych to ujasnila :-). Na podzim jsem volala na matriku do Háje a paní mi řekla, že naše datum 9.8.2014 je obsazeno, a že určitě nemáme žádnou svatbu na Mlýně, že tam je nahlášený někdo jiný a ať si zavolám panu Popkovi, co to tedy je. No tak jsem mu volala s bušícím srdcem a on byl z toho tak v háji, že mi nebyl schopen odpovědět, zda ten náš termín, který máme v podstatě od 9.10.2012 zamluvený stále platí. Řekl mi, že zavolá hned jak dojede na Mlýn a zjistí podrobnosti, ale že v počítači má nás. Celý den jsem v práci brečela, že se nevdám a že se nám lepí smůla na paty....a pak volala, že omylem objednaly dvě svatby na jeden termín, kvůli technickému problému na PC. Takže jsem málem padla, začala jsem koktat a začaly mi nejhorší minuty. Samozřejmě, že jsem nechtěla ustoupit, přemlouvali nás na 9.9. o měsíc dříve, ale já už mám spoustu věcí na 9.8. zamluvených, které by nešly přesunout. Třeba kameramana, který točí jednu svatbu měsíčně, a nebo fotografku, která je na dva roky dopředu zamluvená, takže jsem mu na rovinu řekla, že ne. A že by nám to musel vše uhradit a že jsem se mohla vdávat teda 2013 a né 2014, protože jsme čekali kvůli obsazenosti na termín. Noooo a tak to bylo..... :-))))) Ale jsem ráda, že se to vyřešilo. A vám řekli co?
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka26 Nene taky po nás nechcou žádnou zálohu. Mamka je, ale z toho díky té špatné zkušenosti nervózní.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kristulilinka šmarja, no já bych měla asi infarkt. To mě teda mrzí, ze to bylo vlastně kvůli nám. A já byla hrozne happy , ze nám ten termín našli , protože původně to měl byt dokonce čtvrtek a pak mi psal ze toho 9. Ale tak hlavne ze se to vyřešilo. Nám to bylo v podstatě jedno, ale zase se divím, ze třeba nevolal nám, ze nás hodi na později. možna proto, ze žijeme v zahraničí nebo nevím. Hlavne my budeme malá svatba, tak nás soupli tam, protože další den tam ma byt Vydra s koňmi :-) A chci se zeptat , budeš tam uz den předem spát at to stihnes nazdobit? Mě prave taky docela zarazilo, ze po nás nic nechtěli přece jen si to můžeme nějak rozmyslet nebo nedej boze oni by to mohli zrušit. Snad to bude vše ok
Odpovědět
Profilova fotka
@kristulilinka a teda koukám, ze uz toho mate hodně hotového a objednaného. To já nemám teda skoro nic. Asi bych měla začít jen odtud se to špatně organizuje
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka26 Jejej to vůbec ať tě nic nemrzí, to vůbec nebylo kvůli Vám, ale vlastně kvůli jejich nepozornosti. :-) Ale hlavně, že je spokojenost na obou stranách :-)))) Šíleně se už těším. Spát tam nebudu, protože mám kamarádky, které mi to tam nazdobí a floristku, která už je taky zaúkolována. Chtěla jsem si úplně všechno dělat sama, ale jak jsem zjistila kolik toho budeme mít den předem, tak jsem to vzdala. :-) Abych si to totiž i užila. Ale myslím, že i když jím řekneš své představy co a jak chceš, tak oni jsou ti to schopni taky zorganizovat a naplánovat.
Odpovědět
Profilova fotka
A pro jaký jejich balíček ses rozhodla, jestli se můžu zeptat? Četla jsem někde tady, že bohatě stačí ten bronzový, že jídla prý bylo hodně. Jinak jsem si asi předtím nevšimla, že chtějí jen za použití toho altánkz 2000, to mě trochu překvapilo. No já si to asi budu zdobit sama plus floristka druhý den. Snad se z toho nezblázním :-) Taky se už těším, jen mám kapku strach ať to vše klapne.
Odpovědět
Profilova fotka
Mlyn je naprosto uzasne misto... Uplne Vam zavidim,hned bych se vdavala znovu :) Vse bylo na jednicku s hvezdickou;) A jidla bylo opravdu spousta, vari skvele!:) Preji Vam krasny svatebni den a uzijte si to!:)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?