Svatba v roce 2013, Ústí nad Labem - kde udělat hostinu?

Profilova fotka
Ahoj, čeká mě příští rok svatba a hostinu jsme chtěli mít na zahradě, protože to ale bude v květnu,tak bych chtěla najít i nějakou "mokrou" variantu. Bude nás max. 50 a chtěla bych prostor, kde se venku bude grilovat a zbytek by byl v naší režii. Všechny tipy uvitám ;) Jinak samozřejmě pokud jsi z Ústí a měla si / budeš mít svatbu a chceš si pokecat, uvítám to taky :) Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
@maaxina Ahoj, my sice máme termín až v 2014 ale na 85% chceme mít obřad i hostinu v hotelu Ostrov. Jen se tam ještě chceme jet zjara podívat a na sto procent se rozhodnout. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslíš v Tisý? Tam bych se taky mohla mrknout :)
Odpovědět
Připojuji se k diskuzi, že budu mít svatbu v roce 2013 vím sice dva dny, ale na plánování není nikdy brzo :D takže také hledáme místo na hostinu :)
Odpovědět
Ahoj holky, to je náhodička:) My budeme mít svatbu taky letos a už je na čase na tom makat... mě se hrozně líbí Velichov, ale je drahý. Terka Z.
Odpovědět
Profilova fotka
@baterkaa Ahojda, o Velichově jsme také uvažovali,, ale prý už mají na rok 2013 téměř všechny termíny plné... navíc jsem neslyšela dobré reference na paní majitelku... kamarádce dokonce řekla, že když mají jen 30 lidí na hostinu tak se jim to nevyplatí a at si to udělá jinde :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Já chtěla na Velichově jen obřad, protože nechceme uplně hostinu,ale spíše raut, grilovačku s kamarády a rodinou.,ale to mě paní krutě utřela :) takže nakonec jsem to zavrhla, nemám tolik peněz abych tam měla celou svatbu s 50 lidma :-| @masky a kde budete mít obřad? @baterkaa Tery a na kdy to plánujete? :)
Odpovědět
@kecka28 fakt jo? my budeme mít 31 lidí + nějaké děti a paní s tím problém neměla. Ale zatím jsme si jen volali a psali, na osobní schůzku prozatím nedošlo. Jinak volno mají ještě v květnu a jeden termín v září ;) @maaxina Obřad budeme mít taky na Velichově. Vyjde to sice na dardu, ale oboum se nám to tam moc líbí a chceme nějaký uzavřený komplex a Velichov je jediné místo v Ústí které nám toto může splnit. A dražší to je, ale je to hold ta daň za pěkné prostředí. Zase si furt řikám...je to jednou za život /teda aspoň to plánuju ;-) /
Odpovědět
Tak nakonec jsme se rozhodli pro hrad Střekov, je to takový kompromis mezi Velichovem a úřadem:) Je to tam taky hezké a cena ujde. Chtěla bych jakýkoliv termín v červnu, ale úřad vypsal jen jeden den v měsíci, takže si to musíme teď rychle vyřídit:) Pak bude někde oběd a na zahradě grilčo a prase:)
Odpovědět
Profilova fotka
@baterkaa tak to budete mít stejný jak my,krom toho oběda :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
@masky Ahojky, chtěla bych požádat, pokud budeš tak hodná o bližší info o svatbě na Velichově, co se týká hostiny, výzdoby, rozpočtu atd..Předem moc děkuji ;-)
Odpovědět
@moni_ska Ahojky, svatbu na Velichově doporučuji. Jen je tam jedna podmínka, musí vyjít počasí, jinak to tam není takové jaké může být. To místo nabízí strašně moc potenciálu, ale ne tak úplně ho organizátoři umí využít. Paní, která Velichov řídí, je fajn a milá, ale asi jí chybí více zkušeností. Vše jsme si tam více méně museli řídit sami. Hostina byla fajn, jídlo výborné, výzdobu jsem si dělala spíše sama, protože jejich styl se mi nelíbil, ale i bez výzdoby má to místo kouzlo. Co se týče rozpočtu, no nebudu ti lhát, je to drahá sranda, ale vyplatí se to ;)
Odpovědět
budeme mít svatbu na Velichově, to místo mě učarovalo...a ty reference bývaly špatné v minulých letech, teď se to dle mých informací zlepšilo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?