Svatba v dubnu 2014

Profilova fotka
Do roka a do dne - už plánujete, nebo máte ještě dost času? Jaké jsou vaše představy? Moderní, nebo klasika? Zajímají mě vaše inputy a nápady a ráda bych sdílená nadšení z toho, že v dubnu těm svým vyvoleným řekneme "ANO" 8-)
Odpovědět
zdravím, máme termín v únoru :) rozplánováno máme, teď už jen realizace :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@luciapaja no já jsem zatím u plánů ... Nějak si v tom přijdu bezradná - ale uklidňuje mě, že mám právě ještě na vše čas :)
Odpovědět
@kataamisa tak mi už máme se sestrou seznam na co se nesmí zapomenout a kdy a co objednat. Je pravda, že mám v plánu malinkou svatbu max 15lidí, takže moc práce mít nebudu
Odpovědět
Profilova fotka
Já ještě sestru nezapojila - ale brzo jí to čeká, bude družička ;)
Odpovědět
@kataamisa mě sestra jde za svědka a z organizace je nadšenější než já, pořád něco vymýšlí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, segra taky vymysli :-) Chtela jsem ji a sestru pritele jako druzicky a kamaradku z detstvi jako svedka. Segra se moc tesi - ale nejdriv musime udelat nejake pocatecni rozhodnuti, napr. kde ze ta svatba teda bude :-) Mam ted ve skole zkouskove, takze se tomu planovani a hledani nevenuji nijak naplno, protoze studium pri praci na plny uvazek mi uz takhle zabira more casu a ty dny nejsou nafukovaci ...
Odpovědět
Profilova fotka
Čas, který Vám do svatby zbývá můžete ukrátit i návštěvou na našem webu. Máme 200 svatebních a 500 společenských šatů. Přejeme hodně štěstí při zařizování Vaší svatby.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?