Svatba v červnu 2012, Beroun, Kladno, Praha

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem, neplánujete tu někdo na jaře svatbu v okolí Berouna, Kladna nebo Prahy? Já se momentálně utápím v hledání místa pro obřad. Zámky nádhera - ale ta cena - viz Zbiroh atp...., dále pátrám po nějaké slušné hospůdce. No budu ráda za rady a inspirace, at to mám s kým všechno pořešit :-)
Odpovědět
1
2
@ferinka Děkuji. :-) Tak už jsme si na zamluvili termín 4.8. na berounské radnici. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lufynka Nižborský zámek je krásný a hlavně tam mají minimum svateb,takže je tam klid a netlačí tě ostatní ;-) @faairy gratulace a teď velké zařizovaní ostatního :-D
Odpovědět
@ferinka Děkuji. :-) Tak jsem se mrkla na tvůj profil a zjistila jsem, že se známe. :-) Chodila jsem s tvojí ségrou do třídy. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@faairy faaaakt a jméno,třeba do IP :-D :-D :-D :-D :-D No ségra už je vdaná 2,5 roku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ferinka hlavně doufám,že se tam všichni vejdou, cca 58lidí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.facebook.com/pages/Svatebn... holky mrkněte:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klara6 Já mám zamluvený sál v kotopekách. cca 20 km berouna:-) je to tam pěkné.
Odpovědět
Profilova fotka
@lufynka jj to určitě vejdou,byla jsem tam i na větších svatbách :-D @michaela_k asi ti to brzy vymažou jako reklamu,neůžeš sem dávat odkazy a tím dělat reklamu |-|
Odpovědět
Profilova fotka
@ferinka tak tos mě uklidnila ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lufynka hlavně ten klid je tam super,za nás tam svatby teprve začínaly a termíny vypisovali až začátkem února a to na nás bylo pozdě,tak jsme hledali jinde,ale taky jsme byli spokojený,jen jsme pak dál jeli na hostinu,ale přežili to všichni :-D
Odpovědět
@lufynka Ahojtě, prosím tě jak se ti podařilo domluvit si termín na zámku v Nižboře? Já se tam pokouším dovolat, ale nejde to :-( A myslíš, že tam mají ještě volno v červnu? Děkuj moc
Odpovědět
Profilova fotka
@matuska84 ahojky. U nás to byla úplná náhoda. Zamlouvali jsme to přes berounskou matriku. Zkus zavolat tam. Držím palce a dej vědět jak jsi dopadla! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Baby, ktorá sa chce vydávať na Berounsku! Potrebujem pomôcť pri vysokoškolskom výskume na bakalárku. Prosím, ozvite sa mimi na pár otázok. Ďakujem moc ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Co Točník. Berounskou radnici bych nedoporučovala v sobotu - kvůli trhům (parkování). Pro hostinu je spousta míst - Jáchymov: skvělý penzion + jídlo a vstřícný pan provozní, Teď jsem slyšela hodně chvály na restauraci na Svaté z venku teda nic moc ale vaří skvěle a jsou také hodně vstřícní. V Točníku restaurace tuším u Václava. Záleží pro kolik lidí a jaké zázemí je potřeba. My měli hodně dětí a tak jsem chtěli soukromí a možnost "rozletu" tak jsem si pronajali kulturní dům - ve vším všudy a nelitujeme. Sice to byl jen obyč. kulturák ale nelituju. Kdyby někdo chtěl kontakt není problém.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahoj. Potřebuji vymyslet místa, kde se fotit. Obřad máme v Nižboru na zámečku a hostinu v Malých Kyšicích. Nevíte někdo o nějakých hezkých místech v okolí?
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?