Svatba Praha a okolí 2010. Máte rady či nápady?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) , Jak jste na tom s plány se svatebním obřadem v Praze nebo hodně blízkém okolí? Jaké máte zkušenosti, kde se vám to líbí a tak dál? Jak se pohybují cenové relace? My plánujeme svatbu na 5.6.2010, ale na místě se pořádně nemůžeme dohodnout :-| . Děkuju moc za rady a nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, bbara: teda pane, to jsem vůbec netušila že se tam nic neplatí, tak to je paráda. A v té kapličce může být jen církevní sňatek? Ala tam se oddává spíše jen v týdnu viď? Soboty snad jen nějaký měsíce a jen asi jedna sobota v měsící, nebo nevím :-) . Ale ta hudba to bude paráda s těma varhanama.
Odpovědět
petra033: ne ne my tam mame normalne civilny obrad. Ani nevim jestli se tam cirkevne delaj. Odava se tam patky i soboty. Maji to rozdelene pul mesice sin a pul mesice kaple. V kapli oficialne oddavaji kazdy treti sobotu v mesici, ale i nejake patky. Podle domluvy..No prave ja taky byla prekvapena ze nic nechtej. A o tych varhanech nam rikala i pani na matrice, ze pani co tam hraje je velice sikovna a schopna..A ze to uni pekne..Ale nezazila jsem tak nedovedu posoudit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bbara: tak to je perfektní, docela mě to zaujalo, ale nejdřív bysme se tam museli zkusit domluvit, jaké mají termíny v červnu. Jinak jsem psala na zámek Trnová, tak tam pouze za obřad s výzdobou a přípitkem pro 40 lidí chtějí 15000 Kč, zkoušela jsem taky napsat na Trmalovu vilu a tam mi napsali že za obřad s výzdobou budou chtít cca 5000 Kč, ale museli bysme se sejít a domluvit. Zatim nejvíc se mi líbí hotel Galatea, tam jsem taky psala, jsou tam velmi ochotní a paní mi dokonce vypočítala přibližnou cenu za obřad na molu + hostinu. Tak se nám zatím nejvíc líbí to, ale je to přeci jen dál od Prahy :-(
Odpovědět
Teda ty ceny jsou neskutecne..A nakonec cely obrad trva jen 15-30 min :-(..
Odpovědět
Profilova fotka
bbara: no právě, ta Trnová mě překvapila, to je dost hrozný za takovou chviličku :-|
Odpovědět
ahoj holky:o) vsechna mista ktera jste tu zminovala znam:o))) ale nemeli byste tip nekde v okoli Prahy 6 a smer na Kladno??...dekuji
Odpovědět
Směr na Kladno: Růžový sad v Lidicích Praha 6: Písecká brána
Odpovědět
Profilova fotka
petra033: Me se taky moc libi hotel Galatea, dala bys mi prosim vedet jak je to tam cenove? Vypada to kapanek drahy.. Kolik lidi budete mit na hostine?
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: psala jsem dotaz na obřad pro cca 50 lidí, tak pokud tam máš i hostinu, tak počítají za pronájem mola i s výzdobou asi 4300 Kč, což si myslím není tolik a na hostinu jsem psala že chceme tak 18 lidí, tak to vychází na cca 5600 Kč přímo pra daný počet lidí a výzdoba asi 2800 Kč... Psala mi to celé v mailu, můžu ti to poslat přes IP, chceš?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, o hotelu Galatea jsem neslyšela, tak jsem se mrkla. A je to fakt nádhera! I mému Honzíkovi se to moc líbí. Ale je to až nějak podezřele levné. Ach joo, proč bydlíme tak dalekooo. Jak dlouho myslíte, že by měla trvat cesta na obřad? Petro, počítala jsem, že Trnová bude ještě dražší. Nedávno ten zámeček rekonstruovali a museli do toho dost investovat. Dokonce jsem o tom četla nějakej článek a dozvěděla jsem se, že to vlastní bývalej ministr Pilip.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, smisca: je fakt že ta trnová je ale stejně drahá jako Štiřín a to ten se mi líbí určitě víc :-) , takže tu jsme úplně zavrhli. K té Galatee, je to vážně dost levné, ale ten mail s cenami mi přímo posílali a dokonce si dali práci a spočítali to na osoby kolik jich chceme. Jak dlouho by měla trvat cesta to netušim, ale to je jediný kvůli čemu váháme, ta vzdálenost, máme to tak 60 km a to se nám zdá hodně, ale... je prostě nádherná a ceny dobrý takže pořád o ní uvažujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petra: mooc dekuju za tu kalkulaci, uz vidim, proc se mi tam neco nezdalo, uctuji si tam za pronajem prostor na hostinu a to po hodine..Stve me kdyz to restaurace delaji, vzdyt tam clovek nesedi jen se sklenickou mineralky, udelame jim tam kseft a jeste ti nauctuji pronajem.. ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jee a koukam ze tam(v Galatee) maji svatebni den 6teho zari, to by stalo zato se tam jit podivat, vetsinou ti daji slusne slevy, kdyz si to tam rezervujes ten den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: to s tim pronájmem je pravda, ale pořád to není tak hrozný když si vezmeš že za ten obřad i s hostinou zaplatíš stejně jako např. v zámku Trnová pouze za obřad :-D a to už stojí za to. K tomu svatebnímu dnu v Galatee, není vůbec marný se tam mrknout, taky o tom uvažujeme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petra: nam by se treba libila ta restaurace s terasou, chceme mit pristup ven, no a to je 750kc na hodku a my planujem tak 8-10 hodin, tak to je pak uz znat.. Me se to prici z principu, vzdyt kdyz jdem na veceri do restaurace tak nam neuctuji pronajem za ten 1metr na kterym sedime.. Jinak nas favorit je zatim Marina Vltava v Nelahozevsi s tim ze obrad by mohl byt na zamku Nelahozeves ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: to máš pravdu, pak na takhle delší dobu je to pálka :-| A ta Marina Vltava, tam je to jak s cenama za obřad a hostinu? Nevíš to náhodou?
Odpovědět
Profilova fotka
petra: vim, poslu Ti cenik jo? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Obrad na zamku Nelahozeves je 5.500kc. V Marine taky delaji obrady myslim za 2tis ve venkovnim altanku. Jinak my hlavne chceme mit i venkovni prostor a Marina je super, premyslime i nad vyjizdkou na jachte na hodinku po obede. A taky je tam i ubytovani.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky bluejay: moc děkuji za info, koukali jsme na to a vypadá to zajímavě, teď už se jen rozhodnout a pokud možno co nejdřív :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petra: mrkni na jejich www stranky maji tam krasne fotky a je to jen 15 min po dalnici od Prahy ;-) Nejlepsi je ale samozrejme si to obhlednout na vlastni oci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: to je určitě nejlepší to všechno obhlídnout a rozhodnout se napevno až pak, protože na vlastní oči je to nejlepší, tak uvidíme co nakonec teda vybereme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasanka, my jdem obhlizet v pulce zari :-) holky a jak to vidite se satama? Budete si je pujcovat ci kupovat?
Odpovědět
Profilova fotka
já si je budu nechávat šít, takový co chci tady nikde nemají...a hlavně se nebudu bát, že je zničím...platit šaty za roztržení, jako se mi to stalo na maturáku, fakt znova nechci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já si chci šaty půjčovat. Popravdě jsem teda ani zatim nezkoumala, jak to vyjde cenově. Ale nechci dopadnout jak s šatama na maturák - koupila jsem si je a od té doby mi akorát překážejí ve skříni....
Odpovědět
Profilova fotka
smisca; presne tak, uz tak mam plnou skrin, a neziju v cechach takze bych je musela vlacet tam a zpatky :-S takze si je nakonec budu nejspis pujcovat.. Koupila bych je asi jen pokud by byli za stejnou cenu jako pujcovny..a pak bych se je snazila prodat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já si je určitě budu půjčovat, to leda že by cena za koupi byla podobná jako za půjčovný přesně jak píše bluejay :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Za pár týdnů přijde nová kolekce a stará kolekce se bude prodávat. většinou je prodávají za cenu půjčení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, jedině je pak prodat. My ještě nemáme vybrané místo ani termín, vlastně jsem ještě ani oficiálně nebyla požádána o ruku. Takže šaty ještě nemůžu řešit :-( I když teda jsem se na netu už poohlížela a moc se těšim, až půjdu nějaké zkoušet :-) Vy už máte šaty vybrané? Nebo aspoň typ?
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam teda vybrany tip, chci princeznovsky saty s velkou sukni ;-) no ale dokud si nejake nezkusim, tak nevim,mozna to co se mi libi mi nebude vubec sluset.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem původně chtěla opravdu jednoduché šaty, ale jak jsem tak prohlížela obrázky, začaly se mi princeznovské líbit čim dál víc :-) Takže nakonec to možná bude něco mezi. A jak říkáš blujay, bude záležet na tom, co mi sedne...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?