Svatba Plzen 2014

Ahoj, budu se vdavat 20.9.2014 v Plzni. Je tu nekdo, kdo ma letos taky svatbu v Plzni? Nemam jeste nic zarizeno. Poradite mi co zaridit jako prvni, na co nesmim zapomenout atd ? :-)
Odpovědět
Ahoj, my se budeme brát 3. 7. na Radnici, pak se budeme fotit ve městě a v ZOO, pokud bude hezky :-) Jako první rozhodně zařídit fotografa...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jako první sladit termín matriky s místem hostiny :-) No a dále samozřejmě fotografa, příp. kameramana a DJ...Zbytek už se tak nějak doladí při plánování. Přeji klidné dny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jak říkají ostatní, určitě první zařídit matriku/kostel + místo hostiny a následně fotografa/kameramana/muziku. Pokud na místě hostiny není možné zařídit přímo jídlo, tak se co nejdříve podívat po nějakém cateringu. Přejeme příjemné přípravy.
Odpovědět
Já to mám 12.7. Prvně jsme zařídili datum na matrice tak, aby seděl s vybranou restaurací. Pak jsem zamluvila fotografa. Od.té doby už na nic nespěchám, nejdůležitější je hotovo. mimochodem, vdáváš se na mé narozeniny, taky jsem nad tím datem uvažovala
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my máme svatbu 14.6.2014 ve Štěnovicích. Rozhodně jako první domluvit místa a datum obřadu a hostiny určitě je dobré stanovit si určitý rozpočet, či jak svatbu budete financovat. Pak bych určo domluvila fotograf/kameraman popřípadě kapelu. A šla bych se možná porozhlídnout po šatičkách ;) Já jsem zařizovala cca rok dopředu... teď už je dolaďujeme ;)
Odpovědět
Ahoj holky. Děkuju za rady. Nejvíc se těším na zkoušení šatů, ale nevím jestli není zbytečně brzo ;-)
Odpovědět
@robberta salóny doporučuji obejít co nejdřív. Já byla pořádně zklamaná, tak jsem chtěla mít čas na ušití na míru.
Odpovědět
@kacenkakaca A proč jsi byla tak zklamaná? Já co jsem koukala na nabídky salónů , tak si myslim že je z čeho vybírat.
Odpovědět
@robberta No mně se nelíbilo skoro nic, což byl první problém. Další problém je, že většina šatů začíná na velikosti 36, spíš 38, což je při mé velikosti 34 trochu problém, i když prodavačky byly ochotné mě zašněrovat i do 40ky :D vůbec jim nevadlo, že mám šněrovačku přes sebe a na zadku bouli z přebytečného materiálu. Navíc mi šaty byly často krátké, že bych nemohla mít podpatky, což je při 170cm fakt úlet, nehledě na to, že mi někde řekli, že mi nezaručí délku, že je nejspíš pro někoho zkrátí. Nejhorší bylo, že ty šaty byly fakt hadry, za cenu kolem 7 tis katastrofa, nevěřím, že by byly použitelné ještě v červenci. A příplatek 2 tis. za první půjčení je v součtu už šílenost. Ochota prodavaček byla Ok, jen v Natalii paní strašně tlačila, vyhrožovala končící "slevou", až ksem otrávená odešla. Určitě záleží na vkusu a štěst, ale za mě předražená hrůza.
Odpovědět
My budeme mít svatbu 30.8.2014 v kapli sv. Barbory. Je to 3 týdny co můj drahý rozhodl o datumu a hned jsem obvolavala kapli s matrikou, následně jsem zaběhla do hospody hodit rezervaci a hledala fotografku, šaty už mám zamluvené. Dělá se nám pomalu oznámení, objednala jsem mini vína a o víkendu jedem objednat minizákusky. V květinářství jsem oznámila moji představu a ted pokukuji po botech a na věcech okolo jako je nákup organzy, balónky, košíčky nebo krabičky na výslužku ad....
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
BUdeme mít svatbu 13.9. 2014 a nejdříve jsme domluvili místo a matriku. Dále jsem udělala sv. oznámení a až tento týden šaty. Vřele doporučuji salon vedle radnice - rozdíl 2000,- oproti sv. salonu u Pekla. Výběr byl dost velký a hlavně skvělá obsluha, která už má nevěsty v oku. Prstýnky jsme objednali u pana Kubíka v Božkově, velmi příjemný pán a budou hotové za měsíc. Kytku si uvážu sama, vývazky též. Zbývá dokoupit boty pro sebe a dceru, ale zatím mám na vše dost času:-)
Odpovědět
Ahoj holky. Měl někdo svatbu v Plzni na Kalikovském mlýně? My ji tam máme příští rok v květnu, tak bych ráda věděla, jak jste byly spokojené. Moc děkuji
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?