Svatba na Sázavě 2015

Ahoj, plánujeme se snoubencem svatbu v Sázavě konkrétně na sázavském ostrově najde se tu taky nějaká nevěsta která to má podobně anebo již měla? Zajímaly by mě hlavně poznatky z hostiny z Ostrova. Děkuju
Odpovědět
Ahoj,byli jsme se podívat na Sázavském ostrově a moc nás to nadchlo. Takže je asi rozhodnuto. Termín bychom rádi 23.5.. V červnových termínech už nám nemohli zajistit ubytování hostů. Ladím s nimi nabídku, tak případně můžu poslat. Přístup zatím moc příjemný - potkali jsme se s vedoucím areálu a i po emailu rychle reagují na dotazy.
Odpovědět
@aillila Ahoj, no skvělé!!! Už jsem si myslela že jsem tu sama ( i když to by nás stejně asi nerozházelo jsme se snoubencem rozhodnuti ). Máme termín 26.6. a celé i s obřadem to bude tam. Pokud chceš jejich nabídku již mám + jsem vytvořila jídlo na večerní raut s počtama ( kamarádka děla v hotelu tak mi pomohla ). Budu ráda když budeme v kontaktu a budeme si moci sdělovat podrobnosti.
Odpovědět
@andilek17 Tak nám o Vás říkali :) Zmińovali, že už jednu svatbu na červnový pátek mají. Za tu nabídku budu moc ráda. Zrovna se dívám na ten večerní raut a přemýšlím, zda toho není moc či málo... My bychom chtěli obřad v klášteře v zahradě, ale když nevyjde termín taky jsme pro obřad přímo v areálu. Žádné přejíždění je ideální. :-)
Odpovědět
@aillila no jestli máš tu jejich nabídku přišla mi docela divná. Jak výběrem jídla, tak množstvím. Něčeho mi přišlo zbytečně moc a něčeho bych zase přidala. Tak jsem začala tvořit svoji nabídku. Pohledám jestli to mám tady v PC ( jsem v práci ) a pošlu ti to do zprávy. Taky jsme uvažovali nad obřadem v klášteře, ale nepřišlo nám to nic extra a dávat za to 5000,- se nám taky nechtělo. Takže nakonec vyhrál ten ostrov a taky že se nemusí přejíždět ( odpadne zdobení aut, kdo poveze nevěstu, zbytečně se zdržovat při přepravě atd. ). Takhle to podle nás bude taková pohoda 8-) A kde pak budete mít hostinu? V tom velkým nebo v té menší místnosti? Máme to totiž mít v té malé, ale teď tak zpětně si říkám jestli není moc malá. Aby se tam vešly stoly a taky nějaky parket na tančení. Na druhou stranu ta velká je pro nás zbytečně moc.
Odpovědět
My budeme mít docela dost lidí - kolem 60 plus kupu dětí. Takže zatím uvažujeme, že oběd bude pro rodinu v taverně a pro kamarády necháme připravit obyčejnější oběd formou rautu v té druhé restauraci. A pak odpoledne budeme všichni v taverně. Tam by měl být parket a bude se dát sedět i venku. Záleží, kolik vás bude. Mně se moc líbil prostor té taverny - uprostřed gril, hodně světla z těch prosklených oken. A našli jste is na tom ostrově už nějaké konkrétní místo? Oni vám zajistí stůl nebo případně nějaký přístřešek a hudbu venku?
Odpovědět
@andilek17 a moc děkuju případně za tu nabídku :) to pomůže...
Odpovědět
aha. No nás bude kolem 50 + děti a byla nám ta taverna trochu rozmlouvaná, že je to prostor pro cca 100lidí a když pokud by nás tam byla jen polovina vypadalo by to prázdně a pokud bude hezké počasí a budou lidi posedávat venku tak tuplem. Což jsme museli souhlasit. Tohle už jsem na pár akcí poznala. A navíc za pronájem tý taverny v tom našem počtu chtěli cca 20000,- což mi jen za pronájem příjde hodně. No a co se toho obřadu týče, tvrdili že jsou schopni zajistit stůl a případně i takový stan pod který se vejde pár řad židlí ( pro starší ) a zbytek postojí. A konkrétní místo ještě nemáme, ale nějaké typy jo. Chceme při obřadu koukat na Sázavu takže to budeme směřovat tímhle směrem :-D A vy už jste se byli podívat v tom klášteře? A už jste mluvili s matrikářkou? Jdu se mrknout po tom souboru
Odpovědět
Večerní občerstvení ( grilování, raut ) - Gril: 60x100g vepřové krkovice, 30x100g kuřecího masa + omáčky k masu, pečivo - 40x60g grilovaná zelenina ( cibule, cuketa, lilek… ) + 30ks x kukuřice - 50x100g salátový bar - krájená rajčata, papriky, okurky, salát trhaný ( mix salátů loto roso, ledový salát, polníček ) NE - čínské zelí + dresinky - 50x20g balkánský sýr, mozarella - 2kg ovocná mísa ( sezónní ovoce – jahody, meloun, hrozno... ) - 1,5 kg tataráku ( servírovat až večer ) + topinky - 40x75g kuřecích mini řízečků, 40x75g vepřových mini řízečků + pečivo - 30 porcí po 0,2dcl zelňačky ( uzený maso, klobása, sušené houby ) – servírovat až po 23h - 30x150g guláš + pečivo - 15ks nakládaného hermelínu + pečivo
Odpovědět
@andilek17 perfektní, moc děkuju. Po nás žádné peníze za pronájem taverny nechtěli. Možná je to tím, že tam ubytujeme většinu hostů a tak jim ten areál zaplníme. Trochu si mě ale vylekala, protože to by mi přišlo jako hodně peněz. A ani se nezmínili, že by nás na ten prostor bylo málo. Myslím si, že když se tam udělá parket a raut, tak to bude tak akorát. Navíc v květnu bude večer už asi zima, takže všichni budou spíš uvnitř. Na matriku jsem si volala a oni definitivně rezervují až začátkem února, kdy mají termíny od kláštera jejich akcí. Takže si mě tam paní napsala, ale nepotvrdila. Na to mě upozornili už na ostrově, tak jsme si říkali, že v nejhorším se vezmeme v areálu kempu a taky to bude hezký :)
Odpovědět
No nevim možná že nechtěli peníze za pronájem, protože je to "mimo" sezonu. Přeci jen mi to máme na skoro na začátku prázdnin a pro ně by to znamenalo zavřít hospodu a vlastně by přišli o další kšefty. No na začátku mi ten vedlejší prostor přišel v pohodě, ale teď tak úplně nevím. No nějak to vymyslíme. Tak mi tam budeme mít taky ubytovanou většinu hostů. Jsme domluveni, že nám nechají apartmány i ty mobilheimy a nějaký kamarádi říkali, že to dají klidně pod stanem. Ono když by ses rozhodla mít to na tom ostrově myslím ten obřad, tak ti to zarezervují už teď. Mi už máme právě i čas obřadu. Kdybychom to chtěli v klášteře musíme čekat do toho února
Odpovědět
@andilek17 Ahoj, tak my nakonec zvolili pro svatbu jiné místo. Přeju, ať se svatba moc vydaří a je to pro Vás krásný den :)
Odpovědět
@aillila A můžu vědět, kde jste se nakonec rozhodli a proč?
Odpovědět
Článek se načítá
@andilek17 Nakonec budeme mít svatbu v Příběnicích u Tábora. Důvodů je více - přítel je z Tábora tak i kvůli lokalitě. A více to tam odpovídá naší představě - je to schované místo u řeky uprostřed přírody, kde budeme úplně sami. Ale bylo to těžké rozhodování :) Ještě mě napadlo, že bych se být tebou zeptala ještě na ten pronájem taverny. My totiž původní nabídku dostali na tu sobotu po vás 27.6. a za ten pronájem nic nechtěli.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?