Svatba na Příbramsku v roce 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, máte někdo svatbu na Příbramsku příští rok? Jaké máte plány?
Odpovědět
Profilova fotka
@stesti_zm tak to je docela masakr :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No, doufam, ze ostatni nabidky budou trosku nekde jinde...jinak se balim a vezmeme se na Bali :D
Odpovědět
Profilova fotka
@stesti_zm My máme svatbu letos na Liškově mlýně. Je to tam krásný, s majitelem suprová domluva, výborně tam vaří a obřad se dá udělat přímo tam :) včetně ubytování pro hosty :) DOPORUČUJI :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tam jsem se podivat jeste nebyla, ale uz od nich mam kalkulaci v mailu. Prijde mi to trosku drazsi, kdyz se to vse secte dohromady...hlavne s cenama za piti me dostali, bych spis cekala slevu, kdyz jim tam pritahnu 70 lidi...ale jinak je to moc krasne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jaky mate rozpocet na svatbu? Ja asi ziju v iluzi, ze se vejdu se vsim do 100 000,- a zatim to moc nejde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@stesti_zm No my s třeba s přítelem byli na Liškově mlýně podívat..protože sem tu četla perfektní hodnocení a podle fotek to bylo krásný..ale když jsme tam přijeli,tak jsme oba byli zklamaní, přišlo nám to tam moc kýčovitý, prostě prvoplánově udělaný pro ty svatby....a v restauraci si nás 10 min nikdo envšímal i když jsem tam byli jediný hosté,tak sme se sebrali a jeli domů...a je fakt, že cenově to tam vyjde taky docela draze... ..jinak my máme rozpočet 60 000 pro 50 lidí, ale nedokážu teď ještě říct zda se do něj vejdeme nebo ne :-D Zatím vypadá že bysme mohli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova a vy to tedy mate u Simony i vecer nebo jen obed?
Odpovědět
Profilova fotka
@stesti_zm my máme rozpočet 130 pro cca 40 lidí a vejdem se do něj v klidu, ještě ušetříme :). Dali jsme si na začátku limit přes který nepůjdem a tomu jsme to přizpůsobili. Na hostinu počítáme 50 i s ubytováním.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak ja doufam, ze take moc neprestrelim :-) Prece jen se ty penizky daji vyuzit i jinak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mame take predbezne zarezervovany Novy Rybnik. Zatim jen nezavazne, protoze ho budou cely rekonstruovat, tak to bude vypadat jinak. Ale spis cekam, ze lepe nez hure :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Meli jste nekdo svatbu na Orliku? Jak to tam vypada, kolik se vejde lidi? Psala jsem na matriku, ale vubec nereaguji.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co Pribramacky, nejake dalsi tipy?
Odpovědět
Článek se načítá
@stesti_zm Máme Nový Rybník za sebou, a dojmy jsou asi takový, že bych to tam okamžitě dělala znovu, jen by to asi chtělo vyměnit provozní, tahle slečna to nedokáže uhlídat tak jak by si asi spousta lidí představovala...
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova No tak super :-) Jsem zvedava, jak to tam v zime predelaji. Urcite to pak bude jeste lepsi. Jak jste to meli s alkoholem? Platili jste hostum vse a nakoli vas to vyslo?
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Jinak mate moc hezke fotky. Slunecnice chci taky, akorat jsem si vybrala cerven, kdy budou asi drazsi, ale jdou nadherne :-)
Odpovědět
@stesti_zm já vůbec nevěděla, že to tam budou rekonstruovat komplet, ale vzadu to teda bylo rozkopaný parádně. Celkem nás hostina + raut + pití + ubytování vyšlo na 37.tis pro 30 lidí
Odpovědět
@stesti_zm je to úplně jedno, slunečnice jsem ani já neměla naše, ale holandské, dražší, tady už byly odkvetlé :-D Ale je fakt, že cenu jsem neřešila, dělala nám je neteř jako dar :-) Jo a co se alkoholu týče, nejdřív jsme oznámili že tvrdý si platí každý sám, ale pak mě zlomili na zelenou a já ten účet otevřela pro všechny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi dnes potvrdili zamek Zaluzany, tak mam radost. Bude tam soukromi, zdani turisti se nikde nebudou motat. Akorat s tou hostinou porad nevim :D uvidime, kolik zbyde penez, ale mozna pronajmeme nekde vesnicky sal a udelame to cele sami :-)
Odpovědět
Ahoj. My budeme mit obrad i hostinu ve Vleticich na ranci. Pani majitelka je moc prijemna pani, v rijnu bychom meli mit prvni oficialni organizacni schuzku. Cekam, ze potom konecne budu moci zacit konstruktivneji rozjet pripravy. :)
Odpovědět
Vletice nebrat...nejde o moje zkušenosti, ale co vím, tak pokud si nechcete kazit svatební den, tak opravdu ne. Taky jsme o tomto místě uvažovali, ale už jsme od toho upustili :-)
Odpovědět
@duschan My jsme take vychazeli z doporuceni a zkusenosti znamych. Ti byli nadseni. Asi je to zkusenost od zkusenosti. Mas konkretni informace, v cem byl problem? Na nas to zatim pusobi solidne. Muzeme si zaridit vse sami, nebo s jeji pomoci ci subdodavateli. Na tom vsem take zalezi samozrejme, jak to cele dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
@womanka Vletice jsou úžasné místo, letos jsem tam mohla fotit svatbu, vřele doporučuji, naprosto malebné místo na focení !:) Pokud sháníte fotografa na váš den D, mrkněte na mé práce a neváhejte mě kontaktovat!:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se do skupiny :-) Ale děsíte mě s tím Zámečkem, už jsem hodněkrát slyšela, že to tam není hezký. Já teda v tý obřadce ještě nebyla, ale jsme pevně rozhodnutý to tam mít kvůli společným vzpomínkám kterak se na mně byl můj drahý podívat, když jsem zpívala nahoře v galerii :-) Hostina by se nám líbila na Liškově Mlýně, ale nevím, jestli si to budeme moct dovolit...
Odpovědět
Profilova fotka
@liss_durman Muzu ti preposlat nabidku z Liskova mlyna, jestli ji jeste nemas. Ale prislo mi, ze hlavne napoje maji dost drahe...
Odpovědět
@stesti_zm na kolik ti to nacenili? Taky máme nabídku.
Odpovědět
Profilova fotka
@duschan Asi 35 000 - obed pro 30osob a raut pro 60.
Odpovědět
Profilova fotka
@stesti_zm To bys byla hodná :-) Já tam psala včera a zatím nic. Je teda fakt, že jsem mu nenapsala, jak to budeme mít s ubytovánim :-D To totiž nevíme. Spíš mě zajímalo, jak je to s tím, když chceš ubytovat málo lidí -jak tam píšou, že jim to pak musíš vykompenzovat. To mě jako děsí, my se do toho ubytování moc nehrneme...
Odpovědět
Profilova fotka
@liss_durman posli mi tvuj mail
Odpovědět
@stesti_zm Fakt? Nám na dvojnásobek, tak někde musí být chyba...
Odpovědět
@duschan :-D :-D :-D asi se jim zdáloo, že víc sníte?! :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?