Menu Forum

Svatba Liberec 2008. Máte zkušenosti se zařizováním?

5. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
beeruska
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Liberec.
  • Svatba byla 14. července 2007
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
beeruska
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Liberec.
  • Svatba byla 14. července 2007
    Region Liberec
 Ahoj holky,
já měla také svatbu na Orionu v roce 2007 a byla to katastrofa, svíčková byla tuhá, zasedací pořádek byl úplně jinak než jsme se dohodly (s paní majitelkou) svatební apartmá bylo také jiné než dohodnuté a byla tam druhá svatba i přes to že nám bylo den předem řečeno, že tam budeme jen my... čišník se neskutečně opil z našeho alkoholu a koncem svatby nebyl shopný skoro nalévat... ale máte pravdu svatba je taková jakou si ji uděláte my jsme si to i přes to všechno nenechali v nejmenším zkazit.
27. dub 2009 v 16:45  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dzejnysek (30 r.)
7
Registrovala se 8. března 2006 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků a 1 album. Má 37 přátel.
  • Svatba byla 2. října 2010
    Jablonné v Podještědí zámek Nový Falkenburg, Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
dzejnysek (30 r.)
7
Registrovala se 8. března 2006 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků a 1 album. Má 37 přátel.
  • Svatba byla 2. října 2010
    Jablonné v Podještědí zámek Nový Falkenburg, Region Liberec
 Pár slov k tomuto penzionu: krásná výzdoba, dobré jídlo, super muzika od DJ, ALE tím to končí !!!!
.... pozor na ně... využívají lidského štěstí, aby si nahrabali do kapes... okradli nás cca o 10 000kč... slíbili hostům slevu na ubytování (cca na 750kč), ale pak chtěli za pokoj přes 1000kč... domluvili jsme se s nimi, že cenový limit za pití je 10 000kč, pak že přijdou říct a my to kdyžtak zvedneme, ale nejenom že nepřišli, ale pak po nás chtěli o 100% víc !!! bylo tam naúčtováno pití, co ani nikdo nepil... zmatky byly i ve vyúčtování za jídlo - byly tam věci, které jsme si ani neobjednali.. na jídle nás okradli o cca 2 000kč... na pokoji měla být láhev sektu, ale nebylo tam nic.. nefungoval radiator, tak jsem nastydla... personal nam vyjedl svatebni cukrovi... bordel v zasedacím pořádku... byla tam druhá svatba, takže jsme si lezli po hlavách... prostě na svatby v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDOPORUČUJI !!!
5. říj 2010 ve 13:14  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
14. pro 2013 ve 20:05 • tereza9