Svatba Beskydy, Moravskoslezský kraj 2012. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím slečny, zakládám tuto diskusi, abychom si mohly společně vyměňovat kontakty a podporovat se navzájem ;-) . Doufám, že nás tu bude brzy plná síň :-D
Odpovědět
1
2
@anetr Děkuju. Byli jsme už na obhlídce a moc se nám vše líbí. Výzdobu si dáme bílou a do toho nějakou svou barvičku. Valaška není moc přeplácaná, takže to půjde. Fotky by byly fajn. S obřadem stále nevíme...
Odpovědět
Ahoj holky nevěsty :-) Tak my se budeme brát v Kunčicích pod Ondřejníkem Hotel Horizont Resort. Zatím je všechno v jednání, z čehož prozatím šílím, ale snad se všechno utřepe. Budeme tam mít i venku obřad na terase a jelikož máme mít svatbu v říjnu, tak při našem štěstí bude pršet :-). Neberete se taky někdo v říjnu? ;-)
Odpovědět
@aknahoj tam je to super :-) Máte dobré místo a paní prozovní je opravdu velmi příjemná!
Odpovědět
@krizecek ty to tam znáš? my jsme zatím jednali se dvěmi provozními a každá říkala něco jiného, tak jsem byla docela zmatená :-|
Odpovědět
@aknahoj @aknahoj my tam byli také domlouvat loni svatbu ale ještě sme ji odložili..paní provozní nám hned ten den kdy sme tam byli poslala návrhy z restaurace (právě od té druhé), domlouvali sme se o ohledně alkoholu (pokud bychom měli tam nějákou spotřebu tak nebyl problém donést vlastní domácí).. Jinak paní se nám zdály v pohodě, byli sme tam s přítelem vícekrát a vždycky vše v pohodě, domluva bez problémů, zajistí i velký stan pokud chcete něco venku, říkali že by chtěli letos už dělat i obřady, není problém sehnat třeba dataprojektor na promítání, myslím že vše ok :-)
Odpovědět
No a to, že tam od 10ti hodin večer budete platit personál vám taky říkala? My chceme obřad taky venku, ale o stanu nepadlo ani slovo. My to chceme na terase a jedna říkala OK, druhá mi tvrdila, že se máme jít oddat dolů na dětské hřiště, jak říkám, já jsem zatím spíše plná rozpaků. Snad to všechno nějak vstřebám, ale zatím spíš zklamání. Ale měnit místo už nebudem. :-S
Odpovědět
@aknahoj o personalu ne, protože my to pak zrušili, takže sme se do takových detailů ani nedostali..tak uvidíte, třeba byly akorát nějáké zmatené, uvidíš při druhé návštěvě..Ten stan by nebyl na obřad ale na hostinu kdyby byla venku
Odpovědět
@krizecek Máme už tam zaplacenou zálohu a nemalou, tak už to necháme tak, tak snad to všechno nakonec dobře dopadne. Jen jsem s některými věcmi na ně koukala s otevřenou pusou :-o . No a kde to plánujete vy? A půjdete tam nebo máte něco jiného v plánu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my 9.6.2012 ve Frenštátě pod Radhoštěm, čili pod Pustevnama (penzion Ličší mlýn):-) předpokládaný počet lidí cca 200 :-) bude to prostě Svatba jako řemen :-)řekla bych, ve stejně lidovém duchu :-)
Odpovědět
Všechny moc zdravím, konečně se nám podařilo sehnat oddávající a matrikářku, kteří nám vyhověli ve všech požadavcích. takže svatba bude venku, sportovní a hend vedle chaty, kde bude hostina. Takže perfektní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kolotoc tak to máme podobné :-) jen můj oddávající bude zároveň můj otec :-).. to bude ještě legranda :-)
Odpovědět
@pecana No tak to je pak jdnoduché. Já mám spoustu známých co můžou oddávat, ale ne na těch místech co jsem chtěla. Ale teď se konečně zadařilo takže 23.06.2012 se nám snad splní přání. Ještě bych tak potřebovala radu jak objednat pěkné počasí. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kolotoc jooo to mi povídej :-) my 9.6. ať je, jak je..hlavně, ať celý den nechčije :-)
Odpovědět
Jéé 09.06. jsme měli taky jako variantu a kde to máte? :-)
Odpovědět
@pecana Jéé 09.06. jsme měli taky jako variantu a kde to máte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
v areálu penzionu Liščí mlýn... jsme oba z Frenštátu a já tam svatbu vždycky chtěla..no v našem případě takový minifesťáček :-)
Odpovědět
@pecana vidím, že jsme hodně stená krevní skupina. jo minifesťáček je to pravé a výstižné slůvko 8-)
Odpovědět
@aknahoj my máme nakonec v plánu v plánu hotel v Rožnově pod Radhoštěm..vzdálenostně nás to vyjde skoro stejně jak na ten Horizont, takže to je jedno..ale svatbu máme nakonec až příští rok takže nic není jisté..To dopadne dobře uvidíš, co máte domluvené za jídlo? @pecana v Liščím mlýně je to super..Já tam byla kdysi ještě ze školky na "táboře" víkendovém a předloni sme tam byli po té dlouhé době na gulášových hodech..Je to docela blízko a pěkné prostředí
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek děkuju :-)mi to právě přišlo jako nejlepší místo- obřad bude na stejném místě, lidé nebudou muset nikam přejíždět, a to ani na nocleh. Děti mají dost bezpečného prostoru k řádění...Jen nás bude hodně, takže navíc budeme muset postavit partystan. Naštěstí mám veliký 5x12m možnost zapůjčit zadarmo, což je paráda :-) jinak je to docela darda....uvidíme, jaké bude počasí,no... ale to už nijak neovlivníme, že :-)
Odpovědět
holky, myslím si, že jsme si všechny vybrali úžasně-hlavně ten čerstvý vzduch a ty božské hory. 8-)
Odpovědět
@krizecek na jídlo je ještě času dost..my to máme až v tom říjnu, to půjdeme domlouvat tak 3 měsíce předem, ale nic extra nemáme v plánu, ale svíčková to nebude, tu můj "manžel" nerad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ja jen potvrdim slova jirkymirky, taky jsem z ruznyhc stran slysela podobne...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Holky, nemáte tip na nějakého DJe z okolí Frenštátu nebo Rožnova? Nechci disco, ani nepotřebuju nějakého sebestředného šoumena. Spíš někoho, kdo se v muzice vyzná a není pro něj vrcholem zábavy Mašinka apod. Díky.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?