Svatba 8.10.2011. Je toto datum naše společné?

Profilova fotka
Pro všechny z vás, jež se daný termín týká 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě 52 dní do svatby, jak to zvládáte? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
33 dní do svatby, jak jste na tom? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj...tak koukám máme sttejný termín svatby:-)doufám,že nám bude přát počasí:-)jinak již jen 19dnů:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vevina Ahojky slecno, jak zvladas? Me se to ted zacalo nejak vsechno kazit :-(
Odpovědět
ahoj mirko, tak jestli pod "vsechno" zahrnujes i pocasi, tak jsem s tebou ;-) my jeste nemame prstynky a to jsou objednany od zacatku srpna a budou muset dorazit postou, tak doufam, ze to klapne...tohle ted zrovna znervoznuje trochu mne
Odpovědět
Profilova fotka
ZDRAVÍM...už aby bylo po všem...:-) k tomu chodím do práce..chtěla jsem mít volno před svatbou..no nevim no:-( a co ty?určitě..to všecko zmáknem a užijeme si to:-))))
Odpovědět
no dneska to na mne taky nejak padlo - zvedave jsem nakoukla do tematu "svatba 1.10." a fakt jim zavidim...pocasi a to, ze uz to budou mit za sebou :-D jinak do prace taky chodim, ale o sve pracovni moralce se ani nebudu vyjadrovat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, doufam, ze se nenechavate odradit spatnou predpovedi pocasi, jako ja, kdyz jsem jeste tenhle vikend bedovala nad tim, proc jen jsem se nakonec nechtela vdavat jinde a tim padem s jinym terminem..A vite co? Ted uz je mi to sumak, beztak s tim nic nenadelame, tak si to holt budeme muset s temi nejblizsimi uzit bez ohledu na dest a mraky. Preju vsem, aby to byl i tak ten nej den vaseho zivota! 8-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?