Svatba 4.4.2014 - máte taky tento termín?

Profilova fotka
Ahoj všem, kdo plánujete svatbu na 4.dubna 2014. Pojďte si povídat o přípravách na náš den "D" :-)
Odpovědět
1
2
Ahoj, ja bych si prala termin 6.6.2014 :-) to uz bude tepleji:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petbap Taky jsme to měli ve variantách, a pak ještě 8.8. :-) Ale nakonec jsme se rozhodli pro ten duben, bude se to dobře pamatovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme termín 18. dubna 2014 :-) ;-)
Odpovědět
O tomhle termínu jsem uvažovala, ale protože budu mít v ten den narozky, tak jsem si vybrala 14.6.2014 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
S přítelem jsme se dali dohromady 4.4.2010, letos, o tři roky později mě v ten samý datum požádal o ruku, tak 4.4.2014 byla jasná volba pro svatbičku plus oslava výročí čtyř let. Bude se to hezky pamatovat, jen nevím jestli není tolik 4 najednou na škodu :-| .
Odpovědět
Taky plánujeme toto datum.. Tak co už máte zařízeno? :)
Odpovědět
Profilova fotka
zatím jen ten datum, víc zatím nic.
Odpovědět
Zdravím, můžu se k Vám přidat?:-) Máme sice jiný termín svatby - 15.3.2014, ale myslím, že moc lidí svatbu v tuhle dobu mít nebude, je to trošku netradiční, tak se bojím, že bych pak v takové skupině byla sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Není problém...snad to počasí za rok nebude vypadat jako letos:-)
Odpovědět
Holky honeeeem poraďte termín 14,3,2014 nebo 4,4,2014 ?? Budu to předběžně zamlouvat :) V tom 4,4 nevim neni to moc 4? :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@jitulka188 o datu to holka není :-)
Odpovědět
@koada Neni to jen o datu , ale důležité je taky .
Odpovědět
Profilova fotka
@jitulka188 A v čem? Konstalace hvězd? Na každé datum si zvykneš že se ti bude líbit.
Odpovědět
Profilova fotka
Nejhorší je, že když se pak stane něco špatného, první se to svádí na datum :) A naopak, když jsou dva lidi šťastni až do smrti, tak je to taky datem. Takže si nevybereš :) 4.4.2014 se mi moc líbí, ale já radši volali úplně obyčejné datum. Pověrčivá nejsem, ale vím, že kdyby se cokoliv přihodilo, svedla bych to právě na tohle :)
Odpovědět
Taky jsem o tomhle termínu uvažovala, ale myslím si, že na začátku dubna je ještě zima. Vybrala jsem nám datum 3.5.2014, je to krásná postupka a dohromady dává šťastné číslo 6!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
My budeme mít svatbu 4.4.2014 :) tak snad počasí nebude otřesné
Odpovědět
my mame 7.6.2014 doufam ze bude hezky :) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitulka188 Ale zase by se to dobře pamatovalo a převážně manželé mají s daty problém :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme se také rozhodli při datum 4.4. 2014 na počasí nezáleží, datum si budeme pamatovat pořád...
Odpovědět
Profilova fotka
4.4. Určitě :) jen máte někdo zkušenost s pražskými :-) unitáři
Odpovědět
Ahojky, datum 4.4.2014 máme taky vybrané, teď projíždím zpětně několik let na zpět kvůli počasí, tak uvidíme snad někde nezapadneme ve vánici. Decentní sněžení by mi nevadilo, alespoň by to bylo pěkné na fotkách, ale fotografka slíbila, že snížek dodá pomocí nějakého fíglu při úpravě fotek :-)
Odpovědět
My máme datum 24. 4. 2014, mně bude ten den 24 :)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme svatbu 25.4.2014, já si jen myslím, že letos se na tenhle rok počasí asi změní, než co bylo 4 roky zpět..Koncem dubna totiž byly po 4 roky zpátky 25stup. tepla..:(
Odpovědět
My máme 4.4.2014 a doufám, že snížek bude :)
Odpovědět
Ahoj holky, my máme taky svatbu v dubnu, máte nějaký tip co si dát přes šaty, když bude kosa?
Odpovědět
Ahoj, my máme 5.4.2014....sice by datum 4.4.2014 bylo hezčí, ale vzhledem k tomu, že je to pátek tak to nešlo. A doufám, že to bude krásný sluneční den :)
Odpovědět
Ahojky, tak se nám to pěkně přiblížilo, jaké asi bude počásko :-(
Odpovědět
Ahoj, my se taky přidáváme a máme svatbu 4. 4. 2014 Jen už doufat v nějaké super počasko :-) Třeba: jasný den = radost v manžesltví jasné slunce = harmonické manželství sníh = požehnání a bohatství
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?