Svatba 24.8. nebo 31.8.2013 - holky co všechno už máte?

Profilova fotka
Kdopak se tu vdává 24.8. nebo 31.8. 2013? Podělte se o poznatky z příprav ;-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
ahoj máme termín31.8.2013 a budeme to mít v ostravě třebovicích v třebovickém mlýně a obřad bude u nás v hati v kostelíku....hudbu fotografa kameramana hostinu a obřad máme zajištěno ale po dalších věcech se zatím jen kukáme:-)máme přibližnou představu o barvě a celkově jak to bude vypadat ale jinak zatím nic nenakupujem:-) :-D
Odpovědět
Taky taky 24.8. nebo 31.8....vzhledem k tomu, ze na matrice potvrzuji terminy az od rijna, tak zatim jen vybirame:-) predbezne mame rezervovane misto hostiny a kapelu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mumisek01 @masim89 taky vybraný termín 24. nebo 31.8., (radši bych toho 24., čísla dva a čtyři jsou moje oblíbené :-) , ale taky radnice vypisuje termíny až v druhé půlce října, teď mi paní nebyla schopná ani "předběžně" říct, jestli ten den termín vypíšou nebo ne....kvůli případnému zamluvení hostiny a vůbec...ale předběžně to třeba rezervovat půjde. V pondělí jdem teprve omrknout první místo na hostinu, kde se mi to zatím jeví nejlepší - a i tady z diskuzí na beremese to nevychází špatně: hotel Klajdovka v Brně. Jinak zatím mám pouze fotografku - bude to moje kamarádka, která se tomu věnuje od malička a nyní už fotí i profi :-) O barevném ladění přemýšlím a už se něco rýsuje, ale zatím rozhodně nic ještě nenakupuju, ani šaty jsem si nebyla zkoušet. Čím víc projíždím weby svatebním salonu nebo fotky zde na beremku, tím víc mám zmatek v tom, jaké šaty by se ke mně, na malou postavu (158 cm) s malýma prsama hodily - jen jedno vím - "šlehačka" to asi určitě nebude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To mě se na radnici podařilo zamluvit už ted termín 31.8.2013 s tím, že, bude venkovní obřad mimo obec a radnice s tím neměla sebemenší problém. Místo obřadu i obědu už máme taky rezervované a barevné ladění bordo-bílá je už taky předběžně umluveno :-) zatím jde vše jako po másle
Odpovědět
Profilova fotka
@masim89 bordó-bílá kombinace se mi taky moc líbí, asi můj favorit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
konečně na matrice zamluven termín 24.8.2013, hurá :-) tak aspoň ten základní bod splněn a lze se od něčeho odpíchnout...
Odpovědět
ahoj holky, my mate taky termín 24. 8. 2013. obřad bude na zámečku ve Staré Vsi nad Ondřejnicí a hostina v restauraci AD Landek na Landeku;) mame tedy termínvzamluven již, ale až po dlouhém otravování paní matrikařky:) Máme zamluveného fotografa. Toje tak asi zatim vše;) U DJ mame předběžnou rezervaci a šaty asi začátkem roku;) nasadila jsem hubnoucí kuru takže proto;)
Odpovědět
Tak u nas to vypada na definitivni 31.8.2012 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teresa7 ahoj mužu se zeptat jak jste přišli na landek?a jeslti je to tam výhodne my sice hostinu už máme ale uplně jsme na to zapoměli že byhcom to mohli mít na landeku bydlíme kousek od petřkovic... :-) tak jsem byla překvapená že to někdo má zrovna tam..vím že byty tam jsou drahé tak mě to překvapuje:-)
Odpovědět
Profilova fotka
zítra jdu omrknout první zkoušku šatu do polska.Ale spíše se jedu inspirovat jelikož začínám mít zmatek jaké chci:-Da využit tak alespoň 11dni dovolenou:-Djinka zálohu už na hostinu máme zaplacenou a fotografa taky:-)tak ted budeme šetřit na prstýnky a šaty:-)
Odpovědět
@mungvaj ahoj no nevím jak to myslíš? na landek jsme přišli náhodou odtud, kdy jsem si četla od dvou nevěst, že tam byly spokojené. tak jsem napsala paní Hudečkové a super. za pronájem nic nechtějí a vyjdou ti vstříc:)
Odpovědět
My máme 31.8. :) máme rezervovaný zámek :) na zámku je klavír, výzdoba oddávající :) pak máme část tomboly, vybrané a zaplacenou zálohu za šaty vybranýho fotografa a kadeřnici, kosmetičku, manikérku, paní co mi bude dělat dort :D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@horvathova3 to toho máte docela dost :-) já právě zatím hledám někoho na dort a na cukroví...někoho, kde to nebude stát majlant a přitom to bude dobrý. Pár tipů mám,ale ještě to obvolat :-) Od pondělka mám zamluvenou visážistku a říkám si, jakej je to úspěch...a šaty - včera první zkouška, zítra druhá a snad z toho něco vyleze (favorité už jsou :-) )
Odpovědět
@ninive211 Tak paní na pečení nám peče doma na všechny oslavy a s mamkou jsou u kamarádky.. Kvůli dortu si posouvá dovolenou :D Kadeřnice mě češe na všechny plesy a oslavy :) naprostá spokojenost tak jsem jí volala jen datum. A jsem kosmetička takže volba byla jasná komu volat :-N. Taky jsem včera byla na první zkoušce :D a hned se platila záloha.. :D Když jsem si spočítala, že ušetřím 5 000,- tak se investovala do dražšího půjčovného. A vlastně mam taky květinářku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@horvathova3 tak to jó, když máš takhle všechny známé, to je hned zařízené :-) já mám ze známých kámošku -fotografku
Odpovědět
@ninive211 fotografku mám mamky kamarádku co u nás fotí pro kodak svatby :) a místo na raut jsou zase další známí od partnera ze strany :) hlavně chci mít vše co nejdřív spočítané, aby jsme věděly kolik na svatební cestu zbyde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@horvathova3 no takto je to ideál, vše přes známé, pokud víš, že jsou kvalitní a dají ti dobrou cenu, popřípadě někdy skoro zadarmo, na tom se ušetří strašně moc...my teda bohužel toto nemáme, předběžně jsem si dělala rozpočet na svatbu a 100 tisíc jen to vrzne...a to nemáme ubytování pro hosty, všichni sou relativně v dojezdové vzdálenosti...jako nějaké rezervy tam jsou, ale radši počítám s vyššími cenami...
Odpovědět
Tak my na 31.8. máme kostel, hostinu, fotografa, kameramana, vizážistu, manikérku, dort, kolacky budeme pect sami a hlavneeee....vysnene saticky:-) takze to hlavni je a ted se jeste dokazat soustredit na atestaci... 8-)
Odpovědět
@ninive211 my máme 70 tisíc.. a šaty jsou hrazený zvlášť a jinak plánujeme tak 25 lidí ale myslím, že se vejdeme do těch 30 tisíc za jídlo a 20 t. za prstýnky a zbytek se došetří a bude se hledat svatební cesta :) je to skoro zadarmo třeba líčení nic a kadeřnice tak 300,- nehty taky nic.. my budeme ubytovávat 10 lidí a budeme zajišťovat autobus, protože zámek je 60 km od města
Odpovědět
Profilova fotka
@horvathova3 tak na 25 lidí 70 000 je až až...my budem mít něco mezi 45-60 lidmi (v těch 60 jsou započítaní i další kamarádi - třeba řidiči - a děti, které toho třeba zas tak moc nesní, chtěla bych spíš bez dětí, ale prý je to blbý je nepozvat...tak toto se musí ještě dořešit - rozpočet počítám s 40-45 lidmi na hostině - malý děcka by jedly s rodičema, zvlášť porci svíčkové s pěti pro ně opravdu objednávat nebudu :-D Za prstýnky chcem dát max za 10-12 tisíc, víc nedám. Jo a do 30 000 za jídlo při 25 lidech se musíte vlézt, aji kdybyste nechtěli ;-), to budete mít za míň (teda pokud nemáte hostinu v 5* hotelu)
Odpovědět
No těch 30 t. :D radči počítám víc než se pak divit.. :D my budeme mít jenom jedno malý dítě a to bude sestra a tý je 6 :) takže tam počítat rozpočet na jídlo.. :D je asi opravdu zbytečné. Opravdu nebude 5* :-D takovou tu "snobárnu" chci, aby se bavili a ne, aby hodinu přemýšlely, kterým příborem se jí co.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak šaty mám vybrány a záloha na ně zapalcená ted jsme si dali trošku o vánocích pohov ale v lednu už budeme řešit platbu auta pak prstýnky oblek a naposledy oznámnení...jinak alkohol už máme trošku nakoupený v globusu byla totiž akce na tulamore a v penny na magistra a slivovici tak se nám to v ložnici jen leskne sklenkama:-)...jinak mě moc moje fotografka velmi překvapila jelikož řekla že fotečky se celková částka bez zálohy bude platit až po světbě..tak jsm esi jenden rozpočet mohli škrtnout:-Dna kadeřnici mám napočteno 500kč jelikož mám jen spletené vlasy typovali jsme tak 45minut práce jelikož nemám ani závoj..a na nehtíky se budeme domlouvat s kamoškou za 250kč:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Včera zaplacena záloha na šaty - první reálný peněžní výdaj na svatbu :-) A mám podvazek - jako dárek. Zálohu na hudbu ani restauraci jsme ještě neplatili, přítel má za úkol se ještě kapele ozvat a domluvit se, ale ohledně zálohy zatím nepsali ni, přece jen si myslím, že je to hodně brzo. Dále mám zamluvenou vizážistku. Teď se rozhlížím po cukroví a po kadeřnicích
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, jsem tu nová a potřebuji poradit máme stanovený termín na 31.8 2013 a kromě jídla od pana Kronera nemáme nic zajištěného, domluveného a přichystaného. Čím jste začínali vy? Díky Iveta, jinak všem moc gratuluji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivcis Začínala jsem výběrem termínu/matriky, hned poté místo hostiny a začala jsem hledat kapelu. Fotografku jsem měla ještě před termínem, kamarádka se přihlásila sama :-) Jinak fotograf se taky zařizuje mezi prvními... teď mám kalkulaci na cukroví. Oznámení a prstýnky budeme řešit až po novém roce, ale lustruju to na netu už nějakou dobu a absolutně si neumím vybrat....takže asi hlavní slovo výběru nechám na partnerovi, jinak se k ničemu nedoberem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivcis my jsme začali výběrem hostiny což jsme měli hned v den zásnub vybranou jelikož mě tam požádal o ruku:-)jinak fotografku jsem měla hned i kapelu zajištěnou už se svateb od švagrů jinak kostel už máme taky zajištěný ..řešili jsme barevnost svatby a výběr kytice byl jasný:-)(jsem alergik tak že růže byla jasná volba)jinka už mám vybrané a zaplacené šaty.Po novém roce tak jako ninive211 budeme řešit prstýnky a svatební dort cukroví a koláče a ženichův oblek :-p jinak tady je přímo daný svatební plánovač tisknout si ho nemusíš jen si ho pro zajímavost přečti a v hlavě si to odškrtej:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivcis jo a ještě mám kadeřnici a vizažistku moje známe a kamarádky které se o mě starají celý rok:-Da mám vybrané i nehtíky:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já mám haldu věcí :D vybraný šatičky a zaplacenou zálohu..domluvenou kadeřnici a kosmetičku v jednom:) fotografa..místo obídku a pak dovežení rautu k nám :) část výzdoby a potřebných věcí..jo taky mám cukrářku ..budoucí švagrová je skvělá a strašně šikovná :) ale hlavní bod mi chybí :D a to zamluvený termín na matrice..:D prý příjmaj rezervace až od 2.1 na rok 2013 ..ale jinak to bude 17.8 a nebo toho 24.8 ale ještě se rozhoduju mám na to pár dní :D ale kdyby bylo jen na mě vdávám se hned zítra :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my jsme se měli brát 13.7. ale z rodinných důvodů jsme museli odložit termín na poslední srpen... ještě že tak, protože jsem dneska zjistila, že červencové termíny byly na matrice plné... Takže jsme dneska zabookovali místo a zítra zamlouváme matriku... všechno tak nějak vyberem do ledna (rozdáme úkoly a tak) a pak se do toho na ostro pustíme až na konci června... Myslíte, že je to tak reálné? Co bych raději podle Vás měla mít doma dřív? Díky :)
Odpovědět
Tak se taky přidávám s termínem 31.8.2013. Nakonec to dopadlo na Chrudim. Zatím jsme zařídili jen termín na matrice, místo obřadu a místo hostiny. Přeci jen nacpat někam těch našich plánovaných 120 hostů není jen tak :) Tak nějak mi přijde, že na to ostatní je zatím celkem čas, za týden se půjdu mrknout na šaty, ale zbytek podle mě zas tak nespěchá. Nebo se pletu?
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?