Svatba 24.8.2013, kdo máte stejný termín?

Zobraz úvodní příspěvek
Kdo mate stejny termin??
Odpovědět
Profilova fotka
@teresa7 no 10 cm, aby nebylo...ale já měla taky nejvíc problém se stehnama...a dosud mám...břicho, to při troše snahy je dole hned, ale ty moje sloupy :-(
Odpovědět
@ninive211 musí chtít sami, přesně, přítel taky přibral po úraze a nejde mu to shodit, myslím, že se do toho pustí natvrdo až budeme mít dítě,aby mu stačil :-D
Odpovědět
@ninive211 přesně tak, břicho je dole a prsa taky ale to co nejvíce potřebuju se moc nezmenšilo:D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanuullka no já se děsím toho, až budu těhotná, že začne přibírat ještě víc spolu se mnou, že bude taky "těhotenej" (to už ze srandy říkám, že je teď:-D) -spousta chlapů to tak má - jenže ty ženský to nechají v porodnici a chlapům to zůstane.
Odpovědět
Profilova fotka
ninive, jako by si mi z duše mluvila... a tvrohlavé pany dobře znám :-)
Odpovědět
@ninive211 a co cvicit spolu? tak to praktikujeme my a jde to, pritel chodi od prosince do posilky ja cvicila doma a ted chodime kazdej den spolu tak doufam ze dolu neco pude.. kdyz sem byla na hubnuti tak mi rikali 2 bilkoviny na obed a 1 bilkovina na vecer, bez priloh, dodrzovat snidane a jidlo pak po 3 hodinach a min 3l vody
Odpovědět
Profilova fotka
@hribek jo, to by bylo jediný řešení...kdybych taky nebyla tak mega líná. Ale když už ho vyhecuju ke cvičení, tak u toho vydrýí pět minut, uděrá pár sklapovaček a kliků a konec. Posilka nehrozí, viz výše, takže jedině doma...a momentálně nemáme místo na cvičení pro dva...ale za měsíc se stěhujem do většího, tak by mohlo být i víc místa :-) a navíc se trošku přece jen zaposiluje při tom stěhovnání. Jinak snídaně dodržujem, bez ní ani ranu, a jídlo po třech hodinách taky...dýl bych ani bez jídla nevydržela :-D Jenom ty přílohy, no...nějak si nedokážu představit, že bych si dala jenom maso bez brambor a hlavně to dala na talíř chlapovi a on by mi to snědl!!!! Zvyk je železná košile-dokážu je třeba omezit (zmenšit o třetinu), ale úplně vynechat v žádném případě
Odpovědět
@ninive211 no to je taky reseni, mensi porci prilohy a vetsi zeleniny. my na to ted taky najedem. jo a na ty ruce fakt to chce posilovat - kliky, a pak posilovani s cinkama
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, s tvrdohlavou Pannou mám také své zkušenosti :D nejsou tady všichni ženiši z podobného těsta :D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, copak máte už zařízeno? Já 1. března vybrala šaty, už máme tak trošku vybrané prstýnky, jen ještě hledáme zlatníka, který nám je udělá za přiměřenou cenu. za 14 dní budeme vybírat šaty ženichovi a budeme mít schůzku s jednou kapelou.
Odpovědět
Profilova fotka
@martiina_k Zdravím Vás Martino. Pokud byste na tento den (24.8.) hledala ještě i fotografa, mám tento termín prozatím volný. Mou tvorbu naleznete pro inspiraci hned v odkazu pod tímto textem. Pokud již fotografa máte, přeji příjemné zařizovaní všeho dalšího. :) S pozdravem, Honza.
Odpovědět
Profilova fotka
já taky 24.8.2013 ve 13:00hod. :-) už se těším :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a má někdo svatbu tento termín v Chlumci nad Cidlinou na zámku Karlova Koruna? :-)
Odpovědět
Tak co holciny nejak nam to tu vazne... my uz mame konecne navrh na oznameni, vybrane prstynky takze tyhle dve veci v nejblizsi dobe musime zaridit. po velikonocich zavolat fararce na seznamovaci schuzku a pak to snad uz bude i odsejpat. saty vybrany, uces budu zkouset v cervnu,nehty uz mam taky domluveny, make up si musim zavolat na zkousku ted nekdy. kytky domlouvam v cervnu a dorty musim jeste pohledat
Odpovědět
my uz jsme pul roku v zahranici a jeste nejakou dobu budem, takze vsechno jsme zarizovali 14 dni pred odletem...mame saty, zenich oblek bez kosile a bot, prstynky - ty nam byli vyzvednout rodice, takze jsme je jeste nevideli, fotografa, misto hostiny a misto obradu...znama nam neco malo napece, jeste musim nekoho sehnat na dort. Oznameni, vlasy a liceni budu resit po prijezdu stejne jako nakup bot atd...
Odpovědět
Přidávám se k termínu 24.8.2013,vše už skoro hotové. teď je čas na malý odpočinek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek24 jé, to bych také chtěla říct, že mám skoro všechno hotovo :-N :-N :-N
Odpovědět
Ahoj Holky, pridavam se k terminu 24.8.2013...neni tu take nejaka slecna od UH ktera bude mit obrad na radnici?
Odpovědět
Profilova fotka
Tohle téma už dlouho mlčelo.. holky jak jste na tom? Co vám ještě chybí? Já mám pocit, že mi toho chybí ještě strašně moc. Tenhle víkend jsme teda objednali konečně prstýnky a domluvili živou hudbu na obřad. Tento týden musím napevno zařídit ubytování pro hosty, musíme dořešit oznámení a cedulky na stoly a měli bysme domluvit termín s fotografem (máme ho zamluveného, ale osobně jsme se s ním neviděli)... myslím, že je toho ještě strašně moc.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Tak nam se vcera zmenilo asi misto... :-) Dostali jsme nabidku na Pustevny, takze je ptreba vse promyslet, projednat a zamluvit :-))) Pristi tyden dorazi oznamka a po jejch odeslani uz bude vse podstatne hotovo. Jinak se uz nemuzu dockat :-)Snad vse stihnu a na nic nezapomenu...
Odpovědět
@martiina_k nam chybi oblek, uces, kytky, vyresit hudbu, jmenovky ke stolu, vubec celkovy pojeti hostiny.. je toho moc a nejak nemam silu neco delat
Odpovědět
Profilova fotka
@hribek taky mám pocit, že čím víc se to blíží, tím víc věcí je potřeba... dneska jsem zarezervovala ubytování pro hosty a napsala na matriku a na správu zámku, jeslti se s nima budeme ještě scházet, nebo jak se to dělá, ale jinak jsem nic neudělala :(
Odpovědět
@martiina_k no my jdem v cervenci k fotografovi na predsvatebni foceni, zitra du na zkousku ucesu, musim domluvit jeste schuzku s djem a zkousku liceni, dalsi tyden se jdem jeste domlouvat na misto hostiny a obradu na detaily.... no dodelat jeste fotky do prezentace, noviny, jmenovky, a jak sem psal kytky, oblek, saty pro druzicky a takovy ty pidi vecy co delaji svatbu svatbou..
Odpovědět
Profilova fotka
tak i já se přidávám k tomuto datu-)
Odpovědět
Profilova fotka
já také. akorát, že ho máme potvrzený teprve od 1. července 2013 - 2x nám vybouchlo místo svatby, tak teď máme 3.pokus. a je to pěkná honička
Odpovědět
já tam mám jenom přehozené dvě čísla, 23.8.2014 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ode dneška to máme za 40 dní ]-( vůbec nic se mi nechce a říkám si, že ono to přece nějak dopadne :-p
Odpovědět
taky se přidávám k datu 24.8.2013 ;-) a koukám, že my jsme s přípravami trochu pozadu - ještě nemáme ani oznámení :-| ale včera už jsme se na něj byli alespoň nechat vyfotit :-D tenhle týden schůzka s DJ a fotografkou. Ale ještě nemáme vyřešené kytky, dort, koláčky..........nějak máme pořád na všechno spoustu času :-) a ono už ho zas tolik není
Odpovědět
Ahojte, taky máme stejné datum... :-) . Zařízeno je skoro všechno, akorát ještě nemám boty, ozdoby na auta, vývazky..... :-D Jo a taky ženich ještě nemá oblek a boty... a náš malej prďola kalhoty a košili... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my toho taky ještě spoustu nemáme a navíc teď odjíždím na 10 dní na tábor, takže přijedu a svatba bude za pár :-) No ale ono to nějak dopadne no ne?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?