Svatba 2.8.2014

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky.můžem pokecat a navzájem se inspirovat.přidáte se? my budeme mít obřad na fotbalovém hřišti :-D
Odpovědět
1
2
Ano, a na půlce je dost patrné, že už jsem byla zralá na odvoz na záchytku :-D ale sranda, každopádně holky, když jedete do centra Prahy se závojem na hlavě - neberte si peníze - je to zbytečný a rozhodně si uložte číslo na záchytku - dost podstatný :-D každej cizinec....heeeey briiiiidge, contgratulations...a na panáka :D mě se "ujala" celá banda Italů a podle toho jsem vypadala :D
Odpovědět
Profilova fotka
@simone5 tak tyhle stavy mám taky.... chodím spát a v hlavě mi šrotuje, co mám ještě udělat a jak... říkám si, že se bez toho svět nezboří, ale jsem puntíčkář, tak to chci mít dotažené :-)
Odpovědět
@bramborkaobecna Hahahaha :-D Jinak přátelské rýpnutí: asi jsi myslela "bride", viď? Asi tě nenazývali mostem ;-) @sagit No, ale já doufám, že týden před svatbou už bude vše zařízené a já se budu jen těšit. Plánujeme to tak dlouho a stejně do poslední chvíle zařizujeme, to nechápu..
Odpovědět
Ahoj holky, taky se pridavam na 2.8., hlavne pocasicko, at vyjde, taky mame obrad venku ;-) jinak mam perlicku, objednavali jsme pocet porci na obed a ja az dneska zjistila, ze jsem zapomela objednat porce pro me a zenicha :-D :-D
Odpovědět
@efty :-D My jsme to tak taky málem měli, ale naštěstí jsme si včas vzpomněli. Nicméně asi nebude problém porce doobjednat, že? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@efty @simone5 mě to došlo až když jsem dodělala zasedací pořádek že jsem zapomněla na naše obědy naštěstí nám ubyli lidi tak to nebylo tak hrozný při nahlašování nového počtu
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska máme rozlučku už jste jí měli?
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky, přidávám se do skupiny trpící nočním běsem - že jsem něco zapomněla, nemám a nevyjde..snad to nakonec bude OK. Všichni kolem mě mi říkají, ať hlavně ten den už nic neřeším a užívám si to, tak se pokusím řídit jejich radama. A ty z Vás kdo ještě neměly rozlučku - pořádně zapařte, nenechte si ji nikými a ničím zkazit, rozhodně to stojí za to!!!! 8-) 8-)
Odpovědět
@laurahejnova Já jí mám taky dneska. Už za pár hodin to s holkama roztočíme a asi to bude velké, protože holky mi říkaly, že se vrátíme až v neděli :-D
Odpovědět
@simone5 naštěstí se doobjednat dají, ale zasmála jsem se u toho ;-)
Odpovědět
:D pitomec, joo myslela :D ja fakt obcas pisu kraviny :D
Odpovědět
@bramborkaobecna To já taky...prostě sranda :-D Jinak mám po rozlučce, před chvílí jsem vstala a měla jsi pravdu...tolik rozluček v centru Prahy...ne, že bych to nečekala, ale stejně mě to překvapilo ;-) A ve dvě ráno se to tam pak scházelo...česká holčičí rozlučka s rozlučkou z Bavorska atd., byla to švanda 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojte... tiež ste neštastné z toho že nám bude pršat? :-| :-(
Odpovědět
@proud ahojky, jási nemyslím že nám bude pršet, dle předpovědi má být spíše horko až k 30 stupňům...
Odpovědět
Profilova fotka
@xvitko13 no áno,lenže oblačno,bouřky...teda my sme z Říčan a tam to hlásia...:)
Odpovědět
@proud ale tak i kdyby byla nějaká přeháňka, tak to trochu pročistí horký vzduch :-) já myslím, že to rozhodně nebude mít charakter trvalého deště...
Odpovědět
Ahoj holky, nas to taky ceka v sobotu, jeste se na posledni chvili snazim doopalit v solarku, takze jsem se v noci vzbudila s nocni murou, ze jsem to prepiskla a jsem uplne ruda :D nastesti v realu je to pohoda :) Dneska mi kamaradka bude delat nehty, jeste doladim par detailu a hotovo :) @proud @xvitko13 urcite prset nebude ;) A kdyz, tak jen drobne kapicky stesti ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@xvitko13 to je komentár mojho otca :) a od vizážistky viem,že su vraj krajšie fotky,že je super svetlo...má to aj výhody
Odpovědět
@xvitko13 @proud Ono lepší sem tam přeháňka, než horko k zalknutí, ne? ;-) Akorát teď zrovna lije jak z konve,tak si říkám, že je fajn, že to nakonec nebudeme mít na zahradě, jak jsme původně chtěli. Protože jestli bude takhle moc pršet, tak by nám ani ten stan nepomohl :-D
Odpovědět
Zrovna se divam z okna na to, jak lije, a rikam si, ze doufam, ze takto na me svatbe za mesic prset nebude :) Tak vam drzim palce, at vam to pocasi vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
tak to vyšlo....:) jabadaba :))))
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?