Svatba 10.8.2013

Profilova fotka
Ahojky, vdáváte se také v tento termín?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jojo :-) , s pritelem se budeme brat 10/8/13 v Praze na Staromestske radnici v Praze. Akorat jeste nevime, kde bude hostina. Kde to budete mit vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@iveta1987 @lucihu ahoj :) tak jsem tu taky..... 200 dni dneska :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky letí to jako bláázen :-), Ivet, máme to na zámku Orlík a pak kousíček, vlastně jen přejedeme řeku, hostina na Marína Orlík.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
My též, 10.8.2013 na zámku v Chlumci n/C :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@ttera Ahoj, dik za tip. My jsme se tam byli podivat a strasne se nam tam libilo, vari moc dobre a vubec cele to misto je uplne dokonale, hlavne ten aparman! Uz jsme pro to misto byli rozhodnuti, akorat pan majitel se mnou vubec nechce komunikovat ;-( Kdyz mu zavolam, tak mi rekne at mu napisu e-mail, potom na e-mail vubec neodpovida... Prijde mi nevhodne ho nejak uhanet, to by mel delat on! Snazim se z nej vymacknout nejake ceny uz od prosince a porad nic. Jedine co jsem se dozvedela bylo neco o zaloze 10 000. Je to skoda, protoze vse ostatni je tam bezva, i personal..Tak ja porad jeste hledam... ale srpen se blizi nebezpecne rychle, tak musim trochu zabrat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my mame taky svatbu v tento den. Na zamku Cerveny zamek u Jirkova.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte :-) Já bych tento termín strašně chtěla, ale přítel se nějak ne a ne rozhoupat.... :-/
Odpovědět
ahoj, my máme taky svatbu 10.8.2013 v Green Valley ;-)
Odpovědět
Ahoj, my se také bereme tento termín v 10:30 na zámku Radim...přípravy jsou v plném proudu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, my se bereme na zámku v Ploskovicích. Termín zaplacen, jen s hostinou je to takové ...
Odpovědět
Ahoj :) taky máme termín 10.8.2013
Odpovědět
Ahoj :-) taky máme stejné datum.Zároveň je to výročí seznámení.Svatba bude na Vile Franke Tišnov :-D
Odpovědět
Ahoj, my 10.8. na Letenském zámečku v Praze ;-)
Odpovědět
ahoj nevěsty,taky máme tento datum, chci se zeptat, není tu náhodou nevěsta, která má svatbu na Modré u Veleradu v kostelíku ve stejný termín????
Odpovědět
Profilova fotka
Take se pridavam s datem 10.8.2013 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte :-) Tak se tento termín taky budu vdávat :-D Přítel se rozhoupal :-) A navíc tento den máme oba dva narozky :-D (já 25 a on 26) ;-)
Odpovědět
Ahojky též se přidávám s datem 10.8.2013 a svatbu budeme mít v obřadní síni v Lysé nad Labem :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím se "do klubu" :) 10.8.2013 na radnici v Poděbradech. Btw. jak jste na tom s přípravami?
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se hlásím 10.8 v 11:30 v tento den před 5lety jsme se seznámili. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?