Nevěsty z Jindřichova Hradce a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty:) Najde se tady nějaká z tohoto krajei? Já jsem sice z Prahy, ale svatbu budeme mít v Jindřichově Hradci, strašně se nám tam líbí. Ráda budu brát inspirace.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jste měli super...uvidíme jak to u nás dopadne..:)
Odpovědět
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tralala
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak pokročily přípravy?
Odpovědět
Profilova fotka
přípravy už pokročily...svatba bude v penzionu u staryho dubu...) teda myslím raut a ubytování..:)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
vancurovamisa • Včera v 09:36 ahojky, j tady někd takový, ráda bych si s Váma popovídala, co a jak? máme termín na 23.dubna na červené lhotě. a co vy ostatní? lupinpupin • Včera v 11:48 Ahoj, sice bydlím v Praze,ale pocházím z Dačic a i tam bude svatbička. Termín máme 24.4. tak snad nám bude počasí přát ;-) vancurovamisa • Včera ve 13:04 tak to mě těší, a už máte všechno zařízený? byla si už na šatech? no snad bude teplo, by jsme nezmrzli a hlavně nezmokli. glumbi • Včera ve 14:00 Ahoj holky, my taky budeme mít svatbu v hradci a to 23.7 v kostele. můžu se přidat? :-) lupinpupin • Včera ve 14:17 Už máme za sebou matriku, hostinu, hotel, fotografa máme zamluvený. Příští týden se jdu přesněji domlouvat s kadeřnicí, líčení už mám také domluvené. Cukrovíčko a dortíky si peču sama a šaty už mám taky vybrané :-) . Oznámení nám dorazilo tento týden a dekorace už je taky hotová. Snad jsem na nic nezapoměla a co vy? glumbi • Včera ve 14:33 my máme zamluvený kostel a frankův dvůr, kapelu a fotografy, kadeřnici, kosmetičku, auta, oznámení máme vybrané, ale je na něj ještě dost času. vůbec nemáme prstýnky a kytky, cukroví ani šaty a oblek. ale na to máme ještě čas. vancurovamisa • Včera ve 14:43 vítám všechny tak my máme matriku, hudbu, kameramana, fotograf je v rodině a oznámení teprve půjdeme objednat, máme ho vybraný, no asi se dojdu podívat na šatky, jelikož čekáme přírůstek do rodiny, tak nevim jak na tom v dubnu budu, prstýnky máme vybraný jen je objednat a v neděli domluvíme zbytek s rodiči a pak se to snad rozjede jo a restauraci máme zamluvenou taky. tak to hlavní by bylo. :-) kaqa • Včera ve 14:48 Ahoj holky, taky se hlásim... sem teď sice z Plzně, ale pocházim z Kamenice nad Lipou a svatba bude tam ;-) asi budu muset zamluvit spoustu věcí právě v Hradci...v kamenici chcíp pes :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Nuki, holky spíš chodí do diskuze Jižní čechy 2010...Já jsem z Tábora
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky - my se taky bereme v JH - v Rondelu. Zarizeny: Rondel, matrika, Frankuv Dvur (jeste domluvit menu), DJ, fotak, kadernice + make up (zamluvit na pevno) a to je zatim tak vsechno - svatba je 2.7. Nevite kde a za kolik a jaky se daji v JH a okoli poridit auta? predem diky moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak autech nemám ani páru, to ti neporadím. já si beru auta z rodiny
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 letech
Dobrý den, chtěla bych se zeptat u koho jste si nechali dělat cukroví, řezy na hostinu v okolí Jindřichova Hradce. Děkuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Profilova fotka
Najde se tady někdo, kdo měl obřad v jedné z hradeckých obřadních síní? :) Mám dotaz ohledně muziky při obřadu..:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?