Nevěsty Šumperk. Vyměníme si rady a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ráda bych našla nějaké nevěsty ze Šumperka a vyměnila si s nimi nějaké rady apod.:) ;-)
Odpovědět
1
8
9
Profilova fotka
@veruspin ahoj, tak to je náhodička :-) a v kolik to máte ? my hnedka v 11.15. a oběd máte kde ?
Odpovědět
my to máme 14:45 a obed zatím řešíme :) chlap má pořád času dost :) a vy kde budete baštit???
Odpovědět
Profilova fotka
@veruspin no ono to s těma restauracema není tak jednoduchý, my to máme u Adély v Sudkově a to jsme si to rezervovali rok dopředu a majitel nám v dubnu volal,že tam má další zájemce,jestli to platí. tak jsem říkala,že platí a už tam máme zaplacenou zálohu,tak se radši zavčas po něčem poohlédněte. ono taky záleží kolik vás bude, nás je 80 a to už vůbec není jednoduchý něco najít :-)
Odpovědět
@ivanep nás bude "jen" 30 tak mám o něco větší výběr, ale už to chci taky rozseknout pro klid ono je to tím že jsme se teprve před čtrnácti dny rozhodli že do toho v září praštíme :) takže se vším teprve začínám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veruspin no to chápu a pro 30 lidí to bude jednodušší,ale stejně si to raději zajistěte už teď,ať nemusíš mít nakonec nějakou restauraci,kterou by jste ani nechtěli ,ale museli by jste ji vzít jen proto,že nic jiného už volné není. ono titiž těch svateb 29.9. je tam docela dost jak jsem se dívala. ale věřím,že pokud se po tom poohlídnete teď ještě něco schopného najdete :-) jinak Habrmanova vila je taky super, kdyby nás nebylo tolik,tak by jsme to měli asi tam :-) ale nevejdeme se tam .
Odpovědět
Ahoj všem. Máme svatbu začátkem srpna a potřebujeme dobrého profi fotografa za příznivou cenu. Poradíte nebo se podělíte o zkušenosti s jednáním a tipy kde v okolí Šumperka by byly dobré místa k focení ?Děkuji ......
Odpovědět
Profilova fotka
@monisik ahoj, my máme svatbu v září budeme mít fotografa z Olomouce, zadej si fotograf Amaka, líbí se mi jeho fotky co tam má. Má tam různé nabídky ,podle toho kolik fotek a jak dlouho chcete fotit. My si je vzali na celý den,takže to stojí 9000, což je za slušného fotografa cena v pohodě. Pokud budete chtít jen základní program,tak je tam myslím cena 3500. Však koukni na ty stránky. Místa taky ještě nevím,chci se s ním poradit. Ale určitě chci v těch úzkých uličkách u radnice,ty jsou moc hezké,myslím,že to bude vypadat dobře. Klasika jsou parky- Barborka, nebo u kulturáku ale taky ještě přemýšlím o nějakém pěkném místečku :-)
Odpovědět
Ahoj, dík za tip,zkusím mrknout,cena za zákl.program by byla ok. Ten nápad s focením v uličkách pod radnicí se mi líbí,parky jsou taková klasika a toto je takové netradiční a může působit i romanticky. Jinak měli jsme kameramana ,který si bral za svatbu 1500,- až 2500,- Kč,což je super cena,ale nějak to vzhledem k termínu nevyšlo,tak pokud máš nebo někdo máte kontakt na někoho jiného,budu ráda. :-) :-)
Odpovědět
1
8
9
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?