Nevěsty, které se vdávaly 18.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky holky je nekdo kdo se vdava stejne jako ja?
Odpovědět
lidus86: Máme to podobně, focení jen obřad a po něm, cena taky kolem 3.000 Kč. ;-) To by snad neměl být problém získat fotky od ostatních, aspoň já jsem se s tím nikdy nesetkala. Když jsem byla na svatbě jako host a fotila, tak fotky jsem předala hned v neděli po svatbě. Doufám že to bude i u nás stejně bezproblémové.
Odpovědět
Profilova fotka
johankakoz: Tak ta fotka je úžasná, moc moc ti to sluší!! 8-) Jak jste na tom s vybíráním místa? A co vy ostatní? Já teď nedělám kolem svatby vůbec nic, připravuji se na Vánoce a do toho zkouškový, takže starostí až nad hlavu, pokračovat budu asi až na konci ledna ;-)
Odpovědět
ahojky ....dekuji za poklonu.......no zarazi me pristup nekterych majitelu restauraci....byli jsme v plasich meli jsme tam byt na urcitou hodinu majitel nikde.resil t o s nami ve stoje jeho syn (asi),ze nam tata udela kalkulaci a ozve se nam ......do ted nic...ted se nam pokakalo auto tak jsme museli zrusit dalsi schuzku v zelenem dvore v praze a pak jeste mame obhlidnuty jeden pension s restauraci sice az u kladna v malych kysicich ale kdyz bude rozpocet ok a vyjdou nam vstrict tak mi ten prejezd je i jedno...........hlavne uz aby neco vyslo ....ted uz to taky nechavam konovi .....a dal to budu resit az v pulce ledna ....................drzim palce na zkousky :-)
Odpovědět
Ahojky, já teď taky svatbu moc neřeším a stejně jako vy budu pokračovat po novém roce... lidus86: Co studuješ a kolik ti toho ještě zbývá? Taky přeji hodně štěstí! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
johankakoz: hmm, to je hezký, jako kdybys jim měla dělat nějakou milost, kdybys chtěla svatbu tam,... Myslím, že v dnešní době by mohli být rádi za každou věcí akci - peníze jistý.. dulik: Děkuji, No já jsem teď začala, v práci mě k tomu tak trochu donutili, takže uvidíme, jak to půjde, je to na tři roky. Jinak studuji Masarykovu univerzitu v Brně, Právní specializaci, obor Veřejná správa. - takže fakt zábava ;-)
Odpovědět
Tak to máš můj obdiv, u nás proběhly zásnuby v době mých VŠ studií a na plánování svatby jsme čekali až dostuduju a najdu si hlavně práci, během školy bych na to asi neměla - pomyšlení ani penízky. :-D A jak se ti líbí v Brně? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já se taky přidávám..:) I když termín ještě nemáme stopro jistý.. Zajímalo, co si myslíte o focení v neděli. Byla jsem totiž na svatbách, kde to trošku vázlo, když tam Ti dva hlavní nebyli..
Odpovědět
Focení v jiný den než v den svatby? Jako že byses znovu nechala nalíčit, znovu načesat, znovu obléknout do svatebních šatů? No já bych do toho nešla, přítel určitě taky ne. Proč to dělat na dvakrát když to jde stihnout v jeden den, jde o to si to naplánovat tak, aby hosté nestrádali. Nemusí se vždycky ti dva fotit po obědě a opustit hostinu na několik hodin. Ale je to každého věc. Já si myslím že fotky by měly zachytit tu atmosféru té svatby - toho dne D. Z takových fotek bych neměla takovou radost.
Odpovědět
vitam te ................... ja si to vubec nedokazu predstavit fotit v jiny den ...znovu se malovat cesat atd...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za přivítání. :) No, asi bych se nelíčila, nečesala úplně znovu..jen bych se upravila, aby to vypadalo dobře. A je to jen nápad, se kterým přišel přítel a já nad ním "přemýšlím" i tady a zajímají mě vaše názory..Určitě bych byla pro stihnout to všechno v jeden den, navíc ta atmosféra a v neděli bude příjemné posezení s rodinou, ale když si vzpomenu, jaké to bylo divné, když tam ti dva nebyli a jak se na ně čekalo..no, asi to nakonec uděláme tradičně, jen to chci prostě nějak zařídit tak, aby na nás nečekali nebo se aspoň tak nenudili..Nemáte nějaký nápad? :) A co kapela, koho budete mít?
Odpovědět
Buď je možnost fotit se hned po obřadu, ale to budou mít hosté hlad, nebo je možnost fotit se i po obědě, to budou zas nedočkaví, kdy dorazíte. Oboje má své pro i proti. V prvním případě jim lze objednat prohlídku zámku, projížďku lodí nebo nějakou atrakci v místě obřadu, nebo můžou mít v místě obřadu připraveno malé pohoštění, nebo mohou zatím odvézt domů auta... V tom druhém případě jim můžeš vyrobit svatební noviny nebo se po vydatném obědě mohou jít projít někam do okolí. Rozhodně to ale jde nějak vyřešit a rozhodně je to lepší než se fotit v neděli.
Odpovědět
pritel taky nebyl nadseny ze se budeme fotit dvakrat, ale asi vymyslime nejakou soutez
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já taky, já taky..... zrovna dneska jsem zamlouvala 18.6.2011 ve 12:00 :-)
Odpovědět
je a kde ?
Odpovědět
Profilova fotka
V Brně na Líšeňském zámečku :-)
Odpovědět
hm tak to vubec neznam :-) :-) @cvrcek_kacka
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mám konečně zarezervované místo na hostinu a ubytování, zarezervované šaty - k nim ale ještě budu shánět závoj. Měla jsem dneska takový zvláštní sen,o svatbě :) No a díky němu mám ted přesnou představu, jaký si vybrat závoj a taky jaký si hledat šperk na krk :-D Zvláštní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ode dneška přesně za půl roku, uvědomily jste si to? Po Vánocích už musím opravdu začít s veškerými přípravami, když doteď jsem všechno brala lážo plážo. misad: Takové sny bych taky potřebovala! ;-)
Odpovědět
ja od te doby co jsem prisla o praci a vlastne i o restauraci tak me nic tak netesi jako predtim..............snad to bude lepsi po novem roce :-)
Odpovědět
jeeeeeeeeeeeeee za pul roku to to utika holky co??????????, :-)
Odpovědět
Profilova fotka
JJ jeee uz za pul roku to je krasne :-)) to utece jako voda...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, nějak nestíhám.. :-( Vítám všechny nově příchozí a dodatečně přeji příjemné svátky:-) K focení: My se budeme fotit hned po obřadu, na zámku nám nabídli prohlídku zámku pro svatebčany zdarma - což zabere necelou hodinku, pro ty, kdo nebudou chtít jít je tam otevřená malá krásná cukrárna, kam si můžeme prý dovést i něco svýho, takže občerstvení bude, to ještě budeme všechno domlouvat, představuji si, že tam položím i svatební noviny, takže ta cca hodina a půl co se budeme fotit sami si myslím, že uteče, jak voda. dulik: No já jsem z toho pěkně hotová, mám z toho i divný pocit, protože na tyhle přípravy jsem se strááášně dlouho těšila, jak si to budu užívat, a zatím si neužívám téměř nic, neboť nemám čas :-| A že už je to za půl roku, jsem si teda vůbec neuvědomila!!! Ty jo, v lednu do toho už musím jít po hlavě! :-D
Odpovědět
hezke svatky holky a stastny novy rok.my vubec nevime co a jak bude takze do pulku unora se nebude dit nic ....a pak se uvidi jestli termin zustane nebo se posune treba na zari.......... momentalne me nebavi ani nad tim premyslet :-) :-)
Odpovědět
johanka: Něco se stalo? Ale září je taky pěkné, taky jsem se chtěla vdávat v září. Všem hodně štěstí v novém roce!
Odpovědět
Profilova fotka
johankakoz: nevěš hlavu, nějak to dopadne a září je taky pěkný, vždycky jsem říkala, že svatbu buď v červnu nebo v září, lepší to odsunout a být v klidu než se nervovat, takže držím palce ať vše dopadne, tak jak si přejete! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Půl roku??? No uf, uf.... to máme co dělat :o) Hezké svátky přeju :o)
Odpovědět
tak se holky nejak nudim.co vy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky. Tak ten čas nějak rychle utíká :-) Navíc mě ten leden uteče strašně rychle, jelikož chodím do práce a ještě dálkově studuji na Ing., takže toho moc nestihnu udělat. Já mám zatím zamluvený obřad na zámku a hostinu u nás na vesnici v KD. Co nejdříve musíme vyřešit hudbu a fotografa, ať na nás někdo zbyde :-) Do jaké barvy budete ladit svatbu? Já chci základ fialovou a k tomu mix barev jemně žlutou, odstíny fialové a třeba růžové. Ale nevím, jak to bude v konečné fázi vypadat. Když jsem řekla, že chci svatbu fialovou žlutou, tak se každý na mě jen divně pousmál. Začala jsem o tom pochybovat, ale vývazky už mám téměř udělané a ještě korálkové srdíčka v této kombinace, tak by se mi nechtělo znovu začínat. Navíc každý by si to měl udělat, takové jaké chce a ne se řídit tím, co si myslí ostatní. Je jasné, že každému se to líbit nebude. Jinak šaty jsem si byla zkoušet někdy v říjnu, ale řekla mi že ještě po novém roce bude nová kolekce, takže asi koncem ledna pojedu znovu a už bych si chtěla vybrat. V albu mám 1 které mě nadchly a takový typ šatů bych si chtěla v konečné fázi vypůjčit. Tak holky pevné nervy a ať vám vše vychází podle představ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj lenulko, taky už bych měla začít, ale nějak se mi ještě nechce. Pořád jen brouzdám po fotkách a dělám si představu. Svatbu chci ladit do bílo-smetanové, plus já budu mít tmavě růžové boty a nějaké detaily v kytici, takže chci ještě pár věciček do růžové, ale opravdu jen minimálně, nechci, aby z toho byla bílo-růžová svatba. Fialovo žlutá kombinace je neotřelá a pěkná, mně se to líbí. Můj skoromuž dělá u Jednoty, tak vtipkoval, že chce oranžovo-zelenou svatbu (barvy firemního loga), to jsem mu zatrhla rovnou :-) Na šaty se taky ještě chystám, ale vidím to na švadlenu, v salonech se mi nic nelíbí. Chci úplně jiný typ šatů, než které máš v albu, chci úzkou sukni a co nejjednodušší střih. Dnes jsem holky udělala novoroční nákup - koupila jsem Herkules na lepení stuh kolem sklenic (budoucí svítilny) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dunkahe ahojky, já si dám teď s plánováním do konce ledna pauzu, musím se učit, i když u toho stejně přemýšlím, co a jak bych chtěla, co je třeba zařídit apod. :-N ale v únoru už musím pořádně začít. Některé věci si chci též vyrobit sama, i když mám výhodu, že přítelova sestra pracuje v květinářství a je opravdu šikovná, takže mi s tabulí a celkově s výzdobou hodně pomůže. Bílo - smetanová je jemná a pěkná kombinace a když tam dáš něco málo růžové, tak to rozjasníš. Určitě lepší kombinace než organžovo-zelená :-D , teď jsi mě opravdu pobavila :-D Též jsem se dívala do tvého alba a tvé komentáře ze zkoušky šatů jsou zábavné :-D . Když máš přesnou představu co chceš a nikde to není, tak nemáš jinou možnost než švadlenu, ale aspoň budeš orginální, i s těmi botami ;-) Já osobně chci právě tu klasiku, šaty i botky bílé, hlavní je se v tom cítit dobře. Tak přeju hodně zdaru při výrobě ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?